Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Feeder do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę zakupić dodatkowy kij feeder teraz posiadam mikado trytchon feeder chce wydać maksymalnie 200zł długość jaka mnie interesuje to 3,90m cw do 140g. Zazwyczaj łowię jezioro i czasem rzeka na oku mam 3 kije pomóżcie w wyborze:

1. Mikado HIRAMEKI MEDIUM Feeder 390/120

2.Mikado GOLDEN BAY Feeder 390/140

3.Mikado ALMAZ MEDIUM Feeder 390/120

Co powiecie o kołowrotku ROBINSON METHOD FEEDER FD 504 now.2016 czy lepiej wersje 404? posiadam starszą wersje dosyć fajna jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Powiedzmy sobie szczerze,że jako ta uniwersalna wędka sprawdzi się każda z wyżej podanych,zastanów się tylko nad kołowrotkiem,akurat w tym przypadku najlepiej zrobisz jeżeli podasz budżet jaki posiadasz na zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Robinsona cena z przesyłką ok 120zł tylko nie wiem jaki rozmiar wziąć:

ROBINSON METHOD FEEDER 404 FD - pojemność szpuli: 0,25mm/200m
ROBINSON METHOD FEEDER FD 504 - pojemność szpuli: 0,30mm - 200m
Posiadam poprzednią wersję ROBINSON FEEDER FD 604 to fajny nawet masywny. Czy może lepiej kupić taki sam bo taniej wychodzi o 20 zł?

Właśnie dużo ludzi poleca tego Golden Baya. A powiedz mi jak wygląda sprawa z widocznością delikatnych brań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych które podałeś miałem Golden Bay spoko kijek. Gdybym miał polecić coś innej firmy były to Robinson Red Star. Bardzo czuły a zarazem wytrzymały. Jeśli chodzi o kołowrotek jeszcze nie przerabiałem tego o którym wspomniałeś mam natomiast Robinson Feeder FD 504 i jestem z niego bardzo zadowolony  http://wedkarstwozpasja.pl/pl/p/Robinson-Red-Star-Feeder-Expert-3%2C9m/72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Również mam Mikado GoldenBay 330/100. Polecam.

Nie wiem, czy w standardzie są 3 szczytówki: "lekka" (baaardzo czuła), średnia i twarda. Kupiłem w wersji z 3 szczytówkami. Bardzo dobrze wykonana. Jedyny, drobny mankament to fakt, że uchwyt kołowrotka w moim egzemplarzu nie jest idealnie w osi z przelotkami. Może to wada, a może zaleta ;) 

Mam do niej tani kołowrotek Konger Medalist 520 RD.

Całość spokojnie daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zwróć uwagę na  Mikado Sakana Hanta  ja za wersje 3.60 dałem 189zł. 3.90 chyba ok. 200 zł własnie kosztuje. Wędka super z czystym sumieniem polecam. I jak najbardziej rozwiązanie nowoczesne bez korka/gąbki by od zanęty nie ubrudzić, się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.