Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

"Dobre Produkty Jaxon"


witek

Rekomendowane odpowiedzi

A macie swojego pierwszego bambusa , bo ja mam.

I o to mi chodzi! Na podstawie wypowiedzi doświadczonych wędkarzy z Haczyka młodzi którzy tu zaglądają wyrabiają sobie mylne zdanie, że nie da sie łowić wędką z Jaxona czy innej firmy X. Wszyscy wiemy że to bzdura. Każdemu według potrzeb i mozliwości. W naszych wypowiedziach bierzmy pod uwagę co dla naszego rozmówcy jest kiełbasą a co deserem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ja chcialbym zwrocic uwage ze powoli wszyscy ostatnio wypowiadajacy sie liczcie na ostrzezenia :lol::wink:

Zalozyciel tematu pytal kto z was moze polecic mu konkretne produkt Jaxona bo ma mozliwosc tanszego ich kupienia

A dyskusja zmierza od polowy pierwszej strony na temat wyzszosci jednych marek nad innymi :lol:

Zalozcie sobie temat na temat wyzszosci/nizszosci Jaxona i dyskutujcie bo chlopakowi ktory zalozyl temat nie pomagacie :twisted:

Za moderatora napisze "A WRACAJAC DO TEMATU"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 100% pewności że wędzisko Jaxona jakie poleciłem jako dobre /chociaż mam go nie długo/ w ręku nie trzymałeś
Jeśli postawiłbyś głowę ... straciłbyś ją :lol: Trzymałem i nawet kilka razy tym śmignąłem :mrgreen:

Obiecuję, że już więcej na temat sprzętu nie zajmę stanowiska. Żyjcie w przekonaniu, że Jaxon to extra klasa a Mikado eS klasa. Nic mi do tego :cool:

"A WRACAJAC DO TEMATU"
:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dyskusja zmierza od polowy pierwszej strony na temat wyzszosci jednych marek nad innymi

jak zwykle gdy na haczyku jest poruszony temat "JAXON" :lol:

nic nie powiem na temat mojego ukochanego kijka, bo mnie zjedzą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli postawiłbyś głowę ... straciłbyś ją :lol: Trzymałem i nawet kilka razy tym śmignąłem :mrgreen:

Mego nie trzymałeś :lol::lol::lol::lol::lol:
Żyjcie w przekonaniu, że Jaxon to extra klasa a Mikado eS klasa.
Wybacz ale ja mam zupełnie inne przekonanie i wolę sprzęt innych firm. Chcę tylko aby na temat danego sprzętu wypowiadali się jego użytkownicy.
Jaxon to szajs

np. takie teksty mnie rozwalają i nie wytrzymuję :twisted:

:twisted::twisted:

że seria SELECTION ... zresztą miałem nic już nie mówić ;):lol: :lol: :lol:
Jeszcze raz proszę o nie wybiórcze czytanie postów.
Obiecuję, że już więcej na temat sprzętu nie zajmę stanowiska
Ja obiecuję że o Jaxonie czy Mikado nic już w moich postach nie usłyszycie.

I o to samo proszę teoretyków tego forum: nie drażnijcie :evil::cool::lol::lol:

A wracając do tematu to dobre produkty tej firmy............................... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję, że już więcej na temat sprzętu nie zajmę stanowiska. Żyjcie w przekonaniu, że Jaxon to extra klasa a Mikado eS klasa.
shogun_zag plizz nie rób tego. Ja wiem że to czase głos wołającego na puszczy ale uważam że mimo wszystko warto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek napisał/a:

Jaxon to szajs

np. takie teksty mnie rozwalają i nie wytrzymuję

Ale przeciez to jest szczera prawda! I powtórzę po raz enty: nie trzeba włożyć łapy do ogniska żeby się przekonać że parzy. Przeciez o tej firmie opinie są mniej więcej ustalone i tylko grupa zapaleńców stara się tego nie przyjmować do wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

keri czego Ty chcesz od Mikado? Mi odpowiada ta firma i jak narazie się niezawiodłem :mrgreen:

Jaxon to szajs

np. takie teksty mnie rozwalają i nie wytrzymuję :twisted:

:twisted: :twisted:

Tomaszek chyba już pisał to parę razy rozwinięcie, więc po co ma pisać któryś raz z rzędu dlaczego tak sądzi itd.... mi też już to się znudziło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, wobler129, Litości :!::!::!::!: Obiecałem że już ani słowa nie zamieszczę.

Koniec :!:

Stanowiska podzielone :???: w koalicji nie chcecie być to nie :lol::lol:

dotyczy dobrych produktów Jaxon-a
No to zamykamy temat :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wypowiedzenie się. Pierwsze posty mi na pewno pomogły. Posty mające wymowę "jaxon to szajs" nie są niczym nowym. Wiem, że większość właśnie twierdzi , że Jaxon = szajs stąd moje pytanie brzmiało "czy wśród tego szajsu jest coś wartościowego?". Bo o negatywach wiem, ale nie wierzę, że Jaxon robi tylko złe produkty. Dzięki pierwszym osobom zorientowałem się, że akcesoria wędkarskie są dobre i chyba właśnie kupię sobie coś z akcesoriów.

A ma ktoś może jakieś ubranko zimowe Jaxona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.