Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kij spiningowy + kolowrotek, jaki wybrac?


escape

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbys wiedziec, jaki sprzet wybrac do 200zl , na szczupaka? Widzialem duzo aukcji na allegro , kij jaxona + kolowrotek + gratisy za 150 zl +/-, tylko ktory wybrac? Jesli bylby ktos w stanie popatrzec na allegro i podeslac jakis link to bylbym mega wdzieczny . 

co myslicie o http://allegro.pl/spinning-jaxon-2-7m-kolowrotek-wedka-wyrzut-5-25g-i5970737966.html chodzi mi o caly zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Na jaxona raczej bym nie patrzył bo to kicha na całego w tym budżecie, lepiej podjechać do jakiegoś sklepu wędkarskiego i kupić osobno kij i kręciołek. Za "stówkę" już kupisz jakąś wędkę z mikado i w podobnej cenie jakiś młynek z przednim hamulcem.. 

Np. 

Wędka - http://allegro.pl/mikado-x-plode-medium-spin-270-7-25g-i6176944580.html

Kołowrotek - http://eldoradosklep.pl/pl/p/Mikado-Amberlite-4004-FD/1971

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście możesz poszukać też coś z innych firm w tej cenie, ale wg mnie jeśli chodzi o relacje cena-jakość to w tej kasie najlepiej wychodzi mikado.

Sam kilka lat temu miałem wędzisko od mikado za ok. 90 zł i szczupak 60+ nie robił na niej zbytniego wrażenia.

Ps. Jak będziesz przeglądał oferty wędzisk to patrz na ich wagę, im mniejsza tym lepszy materiał użyty w produkcji. 

Kije takie jak ten jaxon które bez młynka ważą 250-300 gram to nie najlepszy wybór, dołóż do tego ok 200-300 gramowy młynek i już nie jest to lekki zestaw którym będziesz wygodnie łowił przez dłuższy czas nie męcząc ręki.

Pozdrawiam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pchaj się w żadne zestawy bo tam zawsze zalegający szrot wpychają. Ja pod szczupaka do 200zł wziąłbym następujący zestaw Wędka Robinson Kinetik Pike Spin 270cm 10-30g i do tego kołowrotek Robinson Dakota. Tani ale ma same pochlebne recenzje. Poszperaj w necie a zobaczysz że dobry sprzęt jak na tę cenę.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
O 31.05.2016 o 00:59, Ras al Ghul napisał:

Nie pchaj się w żadne zestawy bo tam zawsze zalegający szrot wpychają. Ja pod szczupaka do 200zł wziąłbym następujący zestaw Wędka Robinson Kinetik Pike Spin 270cm 10-30g i do tego kołowrotek Robinson Dakota. Tani ale ma same pochlebne recenzje. Poszperaj w necie a zobaczysz że dobry sprzęt jak na tę cenę.

popieram robinson dobry kijek na start 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.