Skocz do zawartości
tokarex pontony

Trudny wybór echosondy, proszę o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy po kiju, jako że noszę się z zamiarem zakupu echosondy, proszę Was o porady i/lub swoje własne opinie o wybranym przeze mnie sprzęcie, możecie podać swoje propozycje, bo będzie to moja pierwsza echosonda, i być może jakiś wartościowy model pominąłem w wyborze.

Opisze pokrótce gdzie zamierzam łowić: łowisko dość płytkie max 15 metrów głębokości, dno raczej muliste, czasem kamienie i piasek, zbiornik mało zarośnięty, ryby na jakie się wybieram to sum, sandacz, szczupak, okoń oraz sporadycznie białoryb. Budżet skromny - 800 zł , a jest tak duży wybór że sam nie wiem co wybrać, czy z kolorem, czy z gps, czy z funkcją DownVu (Garmin), moje typy z poniższej listy to : 8 oraz 9 a także 5. Pytam się Was koledzy bo nie chcę wyrzucić kasy w błoto. Bardzo proszę o jakieś rady. Pozdrawiam :)

Modele które wpadły mi w oko:

1. Echosonda Humminbird PiranhaMAX 175x

2. Echosonda Lowrance Hook 3X

3. Echosonda Garmin Fishfinder 350C

4. ECHOSONDA HUMMINBIRD PIRANHA MAX 197c

5. ECHOSONDA PiranhaMAX 176xi GPS

6.ECHOSONDA PiranhaMAX 176xi GPS

7.Echosonda sonda na ryby łódz jacht kolor

8. ECHOSONDA GARMIN ECHO 151 DV

9. Echosonda z GPS GARMIN Striker 4 CHIRP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Echosonda nie sluży do szukania ryb tylko do szukania charakterystycznych miejsc, pokazywania głębokości, rodzaju dna, temperatury wody przy powierzchni itp. Osobiście stawiam na moc echosondy, większą rozdzielczość ekranu , rezygnując z koloru, GPS itp (mam ręcznego GPS-a i Humminbirda 717). Za wszystkie dodatki się płaci kosztem czegoś. Z tych co wstawiłeś mój faworyt jest ten:

http://allegro.pl/echosonda-garmin-fishfinder-350c-super-promocja-i6214999355.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.