Skocz do zawartości
tokarex pontony

EURO 2016


zajac222

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam  koledzy po kiju , obstawiamy czwartkowy mecz , a nagrodą będzie UŚMIECH MODERATORA odciśnięty w monitorze

2 - 1 niestety dla przeciwnika , teraz nie będzie tak lekko , podejrzewam że dostaną baty . Nie jestem zwolennikiem piłki i wole spędzić czas nad wodą ale jestem ciekawy jaki wynik będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zajac222 napisał:

Witam  koledzy po kiju , obstawiamy czwartkowy mecz

Po obejrzeniu meczu Niemcy- Ukraina nie jestem taki pewny, że nasi są bez szans. Chyba, że Ukraina jest taka mocna.

Przecież równie dobrze Ukraina mogła wygrać 2:1, bo Niemcy cudem się wybronili dwa razy i przez długi czas nie mieli nic do powiedzenia. Moim zdaniem będzie walka a jak zagrają na luzie, to jest szansa na dobry wynik. Ja obstawiam 1:1.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony remis cieszy, ale za te zmarnowane setki Milikowi należy się ława w następnym meczu. Ta sama nonszalancja jak z Irlandią.

Aż szkoda, że idealna gra w obronie nie przyniosła zwycięstwa. Zwracam honor Pazdanowi, o którego się obawiałem a zagrał rewelacyjnie. Oprócz niego bardzo dobrze zagrali Błaszczykowski, Krychowiak, Glik, Fabiański.

Miło było patrzeć na naszą grę w drugiej połowie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra Polaków, druga połowa jak najbardziej na naszą korzyść. Szkoda sytuacji Milika, ale z drugiej strony widać, że umie sobie znaleźć miejsce i pojawić się w odpowiednim momencie. Nie ma co wieszać na nim psów, wierzę że się odblokuje i jeszcze coś ustrzeli :) Niestety nie ma za bardzo z kim go zmienić, musieliby przejść na 1 napastnika a wtedy Lewy miałby jeszcze mniej miejsca. Najważniejsze że jest wyjście z grupy, bo nie wiem co musiałoby się stać, żeby Niemcy przegrali z Irlandią. 

PS. Czekam na nagrodę główną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla Pazdana w-g mnie najlepszy zawodnik defensywy! Milik jakiś zestresowany w tych dwóch meczach.Mam wrażenie ,że założenie sztabu jest takie ,że to on ma strzelać gole to on ma być na szpicy.   Trochę zawodzi. Ale kiedy ostatnio mieliśmy po dwóch meczach 4 pkt?  Najważniejszy jest awans z grupy. Nie ważne w jaki sposób. Damy radę! Ja wierzę w chłopaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz wyrównany, choć jeśli popatrzeć na statystyki to Niemcy wygrywają, szkoda że Milik choć raz nie trafił, ale cieszmy się z tego co mamy bo Niemcy też mogli strzelić i tylko dobre interwencje Fabiańskiego uratowały nas od straty bramki. Najważniejsze że wreszcie mamy zespół który jest w stanie powalczyć z tymi silniejszymi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapustka trochę mi nie pasuje w ataku. Szkoda jego atrybutów defensywnych i szybkości. Wg mnie nie pasuje na ataku biorąc pod uwagę styl gry Polski. Co do mączyńskiego jak najbardziej się zgadzam, też chciałbym zobaczyć Zielińskiego w wyjściowym składzie. Najważniejsze że jest awans :) cieszy że po dwóch meczach nie straciliśmy żadnej bramki. Teraz tylko dobić smutnych Ukraińców i jest szansa nawet na 1 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bumtarara napisał:

Kapustka trochę mi nie pasuje w ataku. Szkoda jego atrybutów defensywnych i szybkości.

Poradziłby sobie. Z pewnością strzeliłby choć jedną z tych sytuacji. Milikowi brakuje koncentracji. Jest rozkojarzony i gra nonszalancko. Nie tylko przy tych sytuacjach, ale ogólnie w rozegraniu. Szkoda roboty Lewandowskiego, który całe mecze szarpie się z 2-3 obrońcami a Milik nie potrafi nawet nogi przyłożyć. Jest zbyt pewny gry, bo nie ma konkurentów i efekt jest widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to można gdybać. Mogę powiedzieć, że ja bym strzelił jedną z tych sytuacji, a nie znaczy to że jestem lepszy od Milika :P Kapustka w klubie grał cały sezon na skrzydle albo na ofensywnym pomocniku. Także nie wiadomo czy wypracowałby sobie chociaż połowę tych sytuacji co Milik. Tak jak mówię, nie wyszedł mu jeden mecz i ludzie od razu wieszają na nim psy. Fakty są takie, że był kluczowym piłkarzem przy awansie a z Irlandią dał nam 3 pkty. Zobaczysz że jeszcze uratuje nam jakiś mecz na Euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz dobry, chociaż niedosyt - 325 w plecy :). Moim zdaniem słabo wypadł Milik - pechowo, chyba nie jest w formie - słabe podania, straty, ale umie się znaleźć w odpowiednim miejscu, w końcu coś ustrzeli :).  Grosicki nie w formie, chyba nie doszedł do siebie, Lewandowski - jeden z lepszych jego meczy w PL reprezentacji, poza golami bardzo dobrze rozgrywa - dlatego chyba egzekutorem ma być Milik, który rozgrywa słabo. Reszta zespołu ustawiona głównie defensywnie więc ciężko oceniać, nie wiedząc jakie zadania mieli od trenera, mi się podobał Krychowiak z Mączyńskim - dzięki ich pracy Niemcy chyba żadnej akcji nie przeprowadzili środkiem - wszystko szło bokami - Oezil i Khadira po piewszych 15 minutach niewidoczni.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bumtarara napisał:

Krychowiak bardzo dobry mecz, aczkolwiek on zawsze podnosi mi ciśnienie bo non stop gra na pograniczu ryzyka i straty :P

Tak grają zawodnicy pewni swoich umiejętności. ;) To tak jak nasz Jaceen- ciągnął metrowego sandacza a drugą ręką robił zdjęcia. :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.