Skocz do zawartości
tokarex pontony

EURO 2016


zajac222

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, dfq napisał:

znalezione w sieci :

"Milikowi należy sprezentować podręcznik wędkarstwa. Niech się uczy, jak wygląda szczupak... "  :lol:

 

I tu się zgadzam , moim skromnym zdaniem na temat piłki to trochę za mało nas było , to znaczy za szybko rezygnowali z piłki . Na całe szczęście  myliłem się   z wynikiem  i mam nadzieje że następny mecz obejrzę z lepszym wynikiem www.free-smiley-faces.de_animated-footba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ale były nerwy... Napastnicy niestety nadal zawodzą, ale nic to- byle do przodu. Bezbłędnie wytypowałem piątkę do karnych i drżałem o Milika, którego Nawałka nie zmienił chyba tylko dlatego, że był wyznaczony do karnego. Lewandowski powinien przez 3 dni tylko wypoczywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewego ukopali jakby walczył w mma. Generalnie zagrali dobry mecz, bramka Szwajcarów raczej na pewno zostanie bramką euro :) Fabiański zdecydowanie najlepszy zawodnik, uratował nam mecz mimo tego, że na karne przyjął złą strategię. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem mówiłem że jak nie poprawimy skuteczności to bedzie ciężko i nerwowo. No i niestety było a wystarczyło w pierwszych minutach strzelić gola i grać na luzie. Czasem mam wrażenie że nam Lewandowskiego podmienili - wczoraj strzelał kilka metrów od bramki za każdym razem (niestety Mączyńśki też) i znów Kuba musiał ratować sytuację. Nie rozumiem jak zawodowy piłkarz przyjmując sobie piłkę strzela tak daleko od bramki. Co innego gdyby to były jakieś strzały z pierwszej po podaniu. Niestety Milik też nie poprawił swojego celownika. Gol Shakiriego chyba bedzie najładniejszą bramką mistrzostw i niestety nie jesteśmy już jedną z 4 drużyn bez straty gola.
W karnych nasi pokazali jak są silni psychicznie. Też uważam że Fabiański za szybko rzucał się w wybrany róg czym trochę ułatwił zadanie strzelcom ( 3 karne poszły lekko nad nim) ale nam to łątwo komentować  - tam była burza nerwów i adrenalina.. Póki co mamy 1/4 finału. smile.png

 

milik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, okonhel napisał:

Nie rozumiem jak zawodowy piłkarz przyjmując sobie piłkę strzela tak daleko od bramki. Co innego gdyby to były jakieś strzały z pierwszej po podaniu. 

Gdyby to było takie proste, to mielibyśmy dwucyfrowe wyniki w co drugim meczu :) Najważniejsze, że mamy 1/4 na Portugalie, która spokojnie jest w naszym zasięgu. Dość powiedzieć, że wczoraj pierwszy celny strzał mieli w 117 minucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bumtarara napisał:

Gdyby to było takie proste, to mielibyśmy dwucyfrowe wyniki w co drugim meczu :) Najważniejsze, że mamy 1/4 na Portugalie, która spokojnie jest w naszym zasięgu. Dość powiedzieć, że wczoraj pierwszy celny strzał mieli w 117 minucie.

Obawiam się o kondycję naszych- Lewandowski i Krychowiak ledwo dociągnęli do końca... Powinni dużo odpoczywać. Z Portugalią jest duża szansa, ale wreszcie musi się poprawić skuteczność. Limit szczęścia już dawno wykorzystany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia też miała dogrywkę, także tu jest po równo :) do czwartku mają dużo czasu, aż za dużo bym powiedział. 2 dni na regenerację spokojnie im wystarczą. Jeśli Portugalia nie zagra najlepszego meczu na Euro a my utrzymany poziom to będziemy mieć półfinał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.