Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie
Przewodnicywedkarscy.pl

Duże sumy z Wisły

4 posty w tym temacie

W ostatnich dniach pogoda nie rozpieszcza podczas naszych wypraw na Wisłę. Zmienna aura, duże wiatry, deszcze i burze… Jednak cierpliwość, doświadczenie i znajomość łowiska, przynosi kolejne efekty w postaci złowienia dużych sumów.

Czwartek był dobrym dniem, pomimo wielu przeciwności pogodowych. Złowiliśmy kilka sumów. Największa ryba na mojej jednostce 202 cm, a u Mateusza kolejny sum 220 cm! Piękne i wspaniale walczące ryby!

Sum 202 cm został złowiony przez mojego Gościa Darka i wziął na wobler Salmo Boxer SDR. Sum został wyholowany wędziskiem Robinson Power Stick Hi-Flex 2,4 m do 250 gramów. Na kołowrotek nawinięta najnowsza plecionka sumowa Robinson Siluro PSTx4 (włókna Honeywell).

Sum_Wisla_przewodnicywedkarscypl_01

Sum 220 cm został złowiony przez Mateusza. Sum oczywiście został wyholowany wędziskiem Robinson Power Stick Hi-Flex 2,1 m do 350 gramów. Na kołowrotek nawinięta świetna plecionka (sprawdzona na wielu morskich rybach) Savage Gear Finezze HD8 Counter (plecionka ze zmiennym kolorem, dzięki której możemy wypuścić przynętę idealnie w tej samej odległości od łodzi).

Sum_Wisla_przewodnicywedkarscypl_02

Pozdrowienia znad Wisły!

 

 

  • Super 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragpm

Tegoroczny sezon sumowy na Wiśle nie rozpieszcza. Zmienna pogoda, ulewne deszcze i burze. Wahania wody trwające od miesiąca oraz ciągłe zmiany jej temperatury nie wpływają dobrze na żerowanie sumów. Jednak łowimy regularnie i znów możemy pochwalić się dużymi okazami sumów!

Obydwa sumy zostały wyholowane wędziskiem Robinson Power Stick Hi-Flex 2,1 m do 350 gramów. Na kołowrotek Okuma Salina nawinięta plecionka Savage Gear Finezze HD8 Counter.

190 cm.

Wyprawy wędkarskie na suma - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wisła sum

202 cm.

Wyprawy_na_suma_przewodnicywedkarscypl

 

  • Super 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dragon

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz