Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pamiętniki z wakacji


Rekomendowane odpowiedzi

no to jedziemy w końcu na urlop,plany wędkarskie duże jak będzie zobaczymy a gdzie jedziemy to niedługo w następnym poście,wszystko i wszyscy spakowani to w drogę. Ps tytuł nawiązuje do serialu który namiętnie ogląda mój 9 syn

WP_20160725_09_27_05_Pro.jpg

WP_20160725_09_34_47_Pro.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

z przygodami ale w końcu dotarliśmy,w Zbąszyniu wyprzedziło nas przednie kolo ,po dwóch godzinach i 200 zl za naprawę dotarliśmy do Lubniewic nad jez. Lubiąż idziemy coś zjeść i opłacić zezwolenie a od jutra na ryby 🎣 przynajmniej widok z tarasu rekompensuje ten pechowy przejazd cdn

WP_20160725_15_59_09_Pro.jpg

WP_20160725_16_14_45_Pro.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na kolejne wpisy. Jezioro jest rzeczywiście piękne, zwłaszcza ta część najdalej od miasta. Połamania kija, na rybie oczywiście, a jest na czym. Ja co roku staram się chociaż na parę dni odwiedzić te przepiękną cześć Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z lodki po pierwsze do d...y z takim plywaniem wszyscy na silnikach tylko ja na wiosłach 😈 ale dalem radę, przez 2 tygodnie siłownia za free😁, no szalu nie było drobny okoń rozmiar wrocławski taki kanałowy,brania tylko na gumki ,trochę podpatrzyłem gdzie stają łodziami,tak że jutro jeszcze raz ,teraz trochę o akwenie , zezwolenie na dwa tygodnie kosztuje 80zl (z lodzi brzegu nocki ) jezioro Lubiąż jest dzierżawione przez gminę,nie ma gospodarki rybackiej brak kłusowników i pilnują tego .wymiary ochronne mają widelki i na przykład okoń 20 cm-35cm. 5 szt. na dobę,sandacz i szczupak 60cm.-80cm. jeden na dobę. Brzegi są dobrze dostępne i od razu jest głęboko,woda klarowna i nie kwitnie ,sklep z robactwem też jest ,w piwo 🍺 też można się zaopatrzyć wszędzie z buta .teraz czas dla rodziny cdn

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne plywanie i znowu szalu nie ma sam drobny okoń max 20 centów,co drugi dzień kontrola trzepią równo i tych z lodzi i z brzegu (bardzo skrupulatne) dzisiaj chyba strzelę nockę , grunt jedna na ukleje druga wątróbka ,nie poddaje się. cdn

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiało być rodzinnie ,wczoraj byliśmy w międzyrzeckim rejonie umocnionym pozwiedzać bunkry typowy familijny wypad dzisiaj od rana pada , usiadłem z długimi wędkami , konkluzja jest taka że bez silnika idzie się zaorać na wiosłach a i tak nie dopłynie się tam gdzie się chce cdn.

WP_20160802_17_14_33_Pro.jpg

WP_20160801_12_52_59_Pro.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na podsumowanie, dwa tygodnie szybko minelo pod wzgledem wedkarskim frycowe trzeba placic,nie odpuszczam tego jeziora i nie psiocze,troche poplywalem cos sie dowiedzialem w przyszlym roku bedzie lepiej ,rodzinnie bardzo udany wypad , noclegi bardzo przyzwoite i najwazniejsze jest wi fi 😁 rybki moze nie dopisaly ale jak ktos ma ochote to mozna kupic tak jak to dzisiaj zrobiłem, pstrągi,sielawki i sieja . pozdrawiam i Cdn w przyszlym roku

WP_20160805_14_34_56_Pro.jpg

WP_20160806_11_10_40_Pro.jpg

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.