Skocz do zawartości
Eldorado najtańszy sklep wędkarski w sieci     przynęty na sandacza
wasyl1968

Pamiętniki z wakacji

9 postów w tym temacie

no to jedziemy w końcu na urlop,plany wędkarskie duże jak będzie zobaczymy a gdzie jedziemy to niedługo w następnym poście,wszystko i wszyscy spakowani to w drogę. Ps tytuł nawiązuje do serialu który namiętnie ogląda mój 9 syn

WP_20160725_09_27_05_Pro.jpg

WP_20160725_09_34_47_Pro.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacza   Dragpm

z przygodami ale w końcu dotarliśmy,w Zbąszyniu wyprzedziło nas przednie kolo ,po dwóch godzinach i 200 zl za naprawę dotarliśmy do Lubniewic nad jez. Lubiąż idziemy coś zjeść i opłacić zezwolenie a od jutra na ryby 🎣 przynajmniej widok z tarasu rekompensuje ten pechowy przejazd cdn

WP_20160725_15_59_09_Pro.jpg

WP_20160725_16_14_45_Pro.jpg

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekam na kolejne wpisy. Jezioro jest rzeczywiście piękne, zwłaszcza ta część najdalej od miasta. Połamania kija, na rybie oczywiście, a jest na czym. Ja co roku staram się chociaż na parę dni odwiedzić te przepiękną cześć Polski.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie wróciłem z lodki po pierwsze do d...y z takim plywaniem wszyscy na silnikach tylko ja na wiosłach 😈 ale dalem radę, przez 2 tygodnie siłownia za free😁, no szalu nie było drobny okoń rozmiar wrocławski taki kanałowy,brania tylko na gumki ,trochę podpatrzyłem gdzie stają łodziami,tak że jutro jeszcze raz ,teraz trochę o akwenie , zezwolenie na dwa tygodnie kosztuje 80zl (z lodzi brzegu nocki ) jezioro Lubiąż jest dzierżawione przez gminę,nie ma gospodarki rybackiej brak kłusowników i pilnują tego .wymiary ochronne mają widelki i na przykład okoń 20 cm-35cm. 5 szt. na dobę,sandacz i szczupak 60cm.-80cm. jeden na dobę. Brzegi są dobrze dostępne i od razu jest głęboko,woda klarowna i nie kwitnie ,sklep z robactwem też jest ,w piwo 🍺 też można się zaopatrzyć wszędzie z buta .teraz czas dla rodziny cdn

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kolejne plywanie i znowu szalu nie ma sam drobny okoń max 20 centów,co drugi dzień kontrola trzepią równo i tych z lodzi i z brzegu (bardzo skrupulatne) dzisiaj chyba strzelę nockę , grunt jedna na ukleje druga wątróbka ,nie poddaje się. cdn

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

musiało być rodzinnie ,wczoraj byliśmy w międzyrzeckim rejonie umocnionym pozwiedzać bunkry typowy familijny wypad dzisiaj od rana pada , usiadłem z długimi wędkami , konkluzja jest taka że bez silnika idzie się zaorać na wiosłach a i tak nie dopłynie się tam gdzie się chce cdn.

WP_20160802_17_14_33_Pro.jpg

WP_20160801_12_52_59_Pro.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czas na podsumowanie, dwa tygodnie szybko minelo pod wzgledem wedkarskim frycowe trzeba placic,nie odpuszczam tego jeziora i nie psiocze,troche poplywalem cos sie dowiedzialem w przyszlym roku bedzie lepiej ,rodzinnie bardzo udany wypad , noclegi bardzo przyzwoite i najwazniejsze jest wi fi 😁 rybki moze nie dopisaly ale jak ktos ma ochote to mozna kupic tak jak to dzisiaj zrobiłem, pstrągi,sielawki i sieja . pozdrawiam i Cdn w przyszlym roku

WP_20160805_14_34_56_Pro.jpg

WP_20160806_11_10_40_Pro.jpg

• Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się