Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przypony z gumką mikado


Elast93

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, ostatnio dużo łowię methodą na łowiskach komercyjnych i używam gotowych przyponów z gumką od drennana, ale są one dosyć drogie ( w najbliższym sklepie 15zł za 8szt.). Widziałem natomiast że prawie takie same przypony ma również firma mikado ale są one sporo tańsze ( 10zł za 10 szt ).

Moje pytanie brzmi czy ktoś używa tych przyponów? Jak się sprawują? Czy mają równie ostre haki i równie dobrze wcinają ryby przy methodzie jak te od drennana? :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
2 minuty temu, Bry1ant napisał:

Mam w kuferku ale ryby sie jeszcze nie doczekaly, gumki wydaja sie byc za luzne troche.

A jakich wielkościowo przynęt używasz do tych gumek? I czy te gumki są większe w porównaniu z tymi od drennana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.07.2016 o 16:07, Elast93 napisał:

Koledzy, ostatnio dużo łowię methodą na łowiskach komercyjnych i używam gotowych przyponów z gumką od drennana, ale są one dosyć drogie ( w najbliższym sklepie 15zł za 8szt.). Widziałem natomiast że prawie takie same przypony ma również firma mikado ale są one sporo tańsze ( 10zł za 10 szt ).

Moje pytanie brzmi czy ktoś używa tych przyponów? Jak się sprawują? Czy mają równie ostre haki i równie dobrze wcinają ryby przy methodzie jak te od drennana? :rolleyes:

 

Ale krzyczysz, nie wiemy nawet jakie masz te gumki (rozmiar) ja kupiłem same gumki lateksowe (small)i robię przypony, na hak kulki itp rozmiarowo (8-12mm ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cinek146 napisał:

Ale krzyczysz, nie wiemy nawet jakie masz te gumki (rozmiar) ja kupiłem same gumki lateksowe (small)i robię przypony, na hak kulki itp rozmiarowo (8-12mm ok)

Szczerze wydaje mi się że w tych gotowych przyponach od drennana są w każdym wariancie rozmiarowo te same gumki. 

Chodziło mi o to czy rozmiarowo jest to samo w mikado co w drennanie czy może są większe/mniejsze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przypony z mikado są o tyle dobre, że ich wytrzymałość nie dorównuje innym markom. To znaczy jeżeli chcesz wydać mnóstwo monet to pewnie znajdziesz coś lepszego, ale za takie pieniądze jakie kosztują mikadowskie przypony nie kojarzę innych marek o takiej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.