Skocz do zawartości
tokarex pontony

pomoc w wyborze sprzetu feeder methioda oraz kolowrotki


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, 

Po dlugiej przerwie w wedkarstwie z przyczyn wyzszych w tym roku powrocilem na stale juz do tej pasji ;) odswiezylem swoj stary sprzet i po paru wyjazdach stwierdzilem ze trzeba go wymienic ;) czego poszukuje hmmm... Z uwagi na fakt iz jestem fanem feederowo pickerowego lowienia szukam jednego kija do methoody myslalem o daiwa windcast albo drennanie red rod czy jakos tak ;) dlugosci 290 lub 330, jednego kija do jeziorowego feedera raczej 360 dlugosc i tutaj myslalem o shimano ultegrze lub beast masterze oraz 2 rzecznych feederach i tu wpadly mi w oko dragon mystery comou 390 ;) do tego wszystkiego poszukuje 2 kolowrotkow ktore bede mogl zmieniac bez problemu po iedzy kijamy i myslalem o shimano baitrunner 4000 dl lub x-aero 4000 lub ryobi zauber inne propozycje tez mile widziane ;) Wolalbym chyba z wolnym biegiem, gdyz czasem jak odejde od kija wlacze go to ryba mi nie porwie wedki do wody, a mialem juz takie przypadki ;)  No i najwazniejsze to lowiska na ktorych bede wedkowal: Kozlowa Gora, Goczalkowice oraz rzeki Odra i Wisla. Jak widac jeziora to olbrzymie zbiorniki;) prosze o rady i pomoc w wyborze calego sprzetu dzieki wielkie!!!! Jestem otwarty na wszystkie marki i szukam sprzetu na lata wartego kupienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Będąc w sklepie obejrzyj wędziska Elite Pro Feeder: 80, 100, 130. To są poszczególne modele feederów, a te liczby są elementem nazwy i oznaczają górny c.w. Do methody nadają się. Wędziska mają piękne, dobrze trzymające rybę ugięcie i duży zapas mocy, po 3 szczytóweczki do wymiany. Gdyby te wędziska dla ciebie  były zbyt drogie, to obejrzyj feedery z serii Magnum Ti. Z kołowrotków polecam Maxima Baitfeeder rozmiar 40 lub 50, mocne, ciężkie, 5 lat gwarancji, rozmiar 60 nadaje się do łowienia dużych karpi i amurów. Teraz chyba jest promocja na te kołowrotki. Inne kołowrotki do feedera to np. Travertine Okumy. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.