Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wyprawa wędkarska dla taty


miyuu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

dołączyłam, do tego forum w konkretnym celu - mój tato w listopadzie br kończy 50 lat.
Jego zamiłowaniem od zawsze było wędkarstwo. Niestety nie ma nigdy czasu/pieniędzy żeby się wybrać na jakąś wyprawę
i przez całe życie odmawiał sobie wszystkiego na rzecz rodziny. 
Razem z siostrą chcemy przygotować dla niego taką miłą niespodziankę i gdzieś wysłać go na ryby. 
My się na tym w ogóle nie znamy więc liczę na pomoc specjalistów - czyli Was :)
Wiem, że tato ma jakieś wędki ale ciągle na nie narzeka więc raczej są kiepskie, dlatego dobrze by na wyjeździe miał zagwarantowany sprzęt.
Miejsce wyjazdu bliżej nie określone - ale myślałam, żeby była to Skandynawia. Data wyjazdu : listopad Cena tak +/- 2000 zł 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
O 12.08.2016 o 23:04, miyuu napisał:

Hej, 

dołączyłam, do tego forum w konkretnym celu - mój tato w listopadzie br kończy 50 lat.
Jego zamiłowaniem od zawsze było wędkarstwo. Niestety nie ma nigdy czasu/pieniędzy żeby się wybrać na jakąś wyprawę
i przez całe życie odmawiał sobie wszystkiego na rzecz rodziny. 
Razem z siostrą chcemy przygotować dla niego taką miłą niespodziankę i gdzieś wysłać go na ryby. 
My się na tym w ogóle nie znamy więc liczę na pomoc specjalistów - czyli Was :)
Wiem, że tato ma jakieś wędki ale ciągle na nie narzeka więc raczej są kiepskie, dlatego dobrze by na wyjeździe miał zagwarantowany sprzęt.
Miejsce wyjazdu bliżej nie określone - ale myślałam, żeby była to Skandynawia. Data wyjazdu : listopad Cena tak +/- 2000 zł 

 

Pozdrawiam

Witaj.

 

Proszę napisz do mnie maila lub zadzwoń. Doradzę Tobie, jaką wyprawę wybrać dla Twojego taty na urodziny. 

Kontakt do mnie: sebastian@guidedfishing.pl lub nr tel.  +48 786 874 825.

Naszą pełną ofertę, możesz zobaczyć tutaj: http://przewodnicywedkarscy.pl

 

Zapraszam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.