Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Filmy wędkarskie


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hej,

zapraszam do obejrzenia mojego nowego filmu. Będzie trochę Narwi, trochę Wisły i Garage Sale w Nadarzynie.

 

Polecał również inne moje filmy które znajdziecie na kanale Ryba się chlapie:

https://www.youtube.com/user/gumiszon

Zapraszam również na Facebooka:

https://www.facebook.com/rybasiechlapie

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
3 godziny temu, Stara wyga napisał:

Mój filmik morze nie jest piękny ale widać na nim potężne karpie.

Karpie jak karpie, ale tam pływają klenie które mają ponad 70 cm :)

Ludzie rzucają z zapory chleb, bułki, drożdżówki to ryba się kręci przy stołówce. Widziałem raz karpia który łyknął na raz całego pączka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 3 months later...

Drodzy Wędkarze. 

Od pewnego czasu dzielę się swoimi doświadczeniami w dziedzinie naszego ulubionego hobby. Robię to w jednym z najpopularniejszych serwisów udostępniających filmy. Link do najnowszego filmu znajdziecie tu: 

 

Na kanale promuję głównie wędkarstwo budżetowe i zachęcam do własnoręcznego produkowania przynęt i zanęt. Z wiadomych względów jeszcze nie miałem okazji nagrać relacji z wyprawy wędkarskiej. Ale liczę, że niedługo to się zmieni :)

Zachęcam do obejrzenia załączonego materiału, ale również kilku wcześniejszych na kanale. 

Chętnie też podyskutuję na temat materiałów znajdujących się na kanale i posłucham rad bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów po kiju. 

Pozdrawiam, Wędkarz Niedzielny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Z ciekawością zaglądam ostatnio na kanał Pawła. Nie ma tam zmanierowania i komercji. Oglądam jego wyprawy przy okazji strugania woblerów. W zaskakującym tempie zyskuje sobie sympatyków i obserwatorów morskiego wędkarstwa. Pozytywna osoba.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ponad sześć godzin oglądania. Mieszanka łowienia klasycznego, jak również za pomocą elektroniki i sprzętu pływającego. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Ilość złowionych ryb? Jednej drużynie sprzyja szczęście, innej nawet wypasiony sprzęt nie pomaga. Z wypowiedzi i komentarzy wyłuskałem kilka informacji do wykorzystania w przyszłości. Nawet nie wiedziałem, że takie zawody mają się odbyć, a o krok szybciej zorganizowaliśmy w tamtym roku na naszym portalu mini zawody sandaczowe. Rozmach oczywiście nie ten:), ale jest satysfakcja z zainteresowania tego typu rywalizacją korespondencyjną. Myślę, że do pomysłu wrócimy na jesień. Tym razem trochę wcześniej, bo grudzień bywa różny i może warunki w tym miesiącu nie pozwolą na łowienie. Jeżeli będą chętni, to zaczniemy od początku listopada.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Zapraszam do relacji z łowienia w miejscowości Janowiec 15-16.04.2023.

Witajcie w drugim odcinku #TOMCZYKwedkuje tym razem z Darkiem wybraliśmy się na pierwszą nockę na Wisłę z soboty na niedzielę (15-16.04) Nad wodę dotarliśmy grubo po 16, a przed wyjazdem popełniliśmy szkolny błąd... nie sprawdziliśmy poziomu Wisły a ten wynosił aż 330 cm, dlatego kilka miejscówek na które przyjechaliśmy zostało zalane... Ostatecznie wybór padł na nieczynną jeszcze przeprawę promową w Janowcu, która posiada mini porcik do wodowania sprzętu pływającego. Pierwszy dzień aż do północy Darek złapał jednego leszcza około 30 cm, później zrobiło się tak zimno ( 5 stopni ) że musieliśmy się schować do busa... Wstałem o 4 nad ranem i z mojego zestawu na czerwonego 3jkę zdjąłem małego sumika karłowatego, w miarę poprawy pogody ryby zaczęły brać, niestety same maluchy. Ostatecznie w naszych śmiechowych zawodach zwyciężyłem 13 do 5 głownie krąpie i leszcze. Zabawa była przednia już mogę się doczekać kolejnego wypadu pozdrowienia dla wszystkich z forum i do zobaczenia nad wodą!

https://youtu.be/UO_UQonffwg

miniatura222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.