Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

30% taniej


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogdan39

Ano wczoraj nakupiłem dużo gadżetów w sklepie wędkarskim po cenie obniżonej o 30 %.

Jak to wygląda u was,czy ruszyły promocje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

ja przstałem kupować u siebie ponieważ mamy taki sklep że jest +50% drożej a niżeli taniej wole kupić w necie lub jade do wrocławia :cry::cry::cry::cry::cry:

Pomyśleć że tak niedawno pomagaliśmy uruchomić ten sklep początki były takie żę wędkarze kupowali dużo nad wodą sklep obnośny a teraz takie podziękowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu ostatnio wybrał się pociągiem do Zabrza. Na stacji jest tam sklep, który ma być likwidowany i sprzedają zapasy. Nakupił pełną torbę turystyczną zanęty (jakieś 25 kg) :lol: Wliczając bilety wyszło go to drożej niż zakup na miejscu, ale jest na emeryturze więc trzeba mu wybaczyć :lol:

Tym bardziej, że odpalił zięciowi parę paczek :cool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w Warszawie są jakieś rozsądne przeceny w jakimś sklepie?
Ja w WU-WU nieodmiennie kupowałem w Kakadu w Arkadii bo mają tam zniżkę dla płacących kartą kedytową Citibank. Niestety nie rozróżniają ich kolorów i dla wszystkich jest taki sam upust (7 czy 11% już dokładnie nie pamiętam) - więc jeśli masz takową kartę to polecam - nigdy się nie zawiodłem, duży wybór i nawet, nawet obsługa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam... Inteligo używam ;)

Hmm... ciekawe czy w tym mega sklepie na przeciwko Cytadeli coś mają zniżkowo...

trza sprawdzić :D

A do Arkadii i tak się wybiorę to sobie popatrzę co tam mają ciekawego - dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu ostatnio wybrał się pociągi :mrgreen: em do Zabrza. Na stacji jest tam sklep,

he, he, Tomek to jest hłyt matetingowy

po pierwsze, na tej stacji to jest najdroższy sklep w Zabrzu, nigdy w życiu tam nic nie kupiłem, jedynie co to jak już jestem w tym miejscu to tylko aby porównać ceny,

Na stacji jest tam sklep, który ma być likwidowany

nie wierz w to, ten sklep funkcjonuje już od jakiś 10 lat, i wciskanie klientom że jest w likwidacji to czyste oszustwo, ponieważ byłem w tym sklepie 22 grudnia i rozmawiałem ze sprzedawcą w jakich cenach są tripody, i oświadczył mi że na dzień dzisiejszy nie ma na stanie takowego przyrządu, po krótkiej rozmowie dowiedziałem się żeby pytać w marcu , ponieważ wtedy będzie świeża dostawa na dzień dzisiejszy przyjżę się temu sklepowi i zamelduję co w trawie piszczy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dzisiejszy przyjżę się temu sklepowi i zamelduję co w trawie piszczy

No zobacz z ciekawości. :wink: Teściowi się nudzi, więc od czasu do czasu ma takie zachcianki jak wyprawa z pełną torba zanęty po lodzie i mrozie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.