Skocz do zawartości
tokarex pontony

Grand Prix 2017 bieżąca dyskusja


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

O 29.05.2017 o 14:12, kepes53 napisał:

Chyba w regulaminie jest jasno okreslona.. 

Ploc 25 cm

Jaź 30 cm

Moze przegladales kolego regulamin z 2016 roku;)

 

 

 

 

 

Sugerowałem się tabelką w tym wątku strona 1-2. Nawet nie widziałem tego regulaminu dlatego miałem wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Panowie, zwracam uwagę na obowiązek umieszczania zgodnie z regulaminem

Cytuj

zdjęcie przedstawiające wędkarza i rybę lub zdjęcie z uwiecznioną obok ryby miarką, kołowrotkiem, częścią wędziska lub innym przedmiotem powszechnego użytku ale takie, aby dany okaz można było zidentyfikować i ocenić.

Prowadzimy koleżeńską rywalizację, ale aby zaoszczędzić pracy w ocenie ryb moderatorowi Robalowi i dbać o atmosferę naszej zabawy, przestrzegajcie proszę tego punktu regulaminu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest kilka dni na poprawienie wyników w kleniach. Do małego zestawu woblerków dokładam jeszcze kowala. Wobler sprawdza się na okoniach i kleniach. Ostatnio wymacałem miejscówkę, gdzie białoryb również chętnie go zagryza.

P1270011_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.62a5aea9f7998e303fa371d0e2460b01.jpg

P1270117.thumb.JPG.c813193615c671326ae027c898d3352b.JPG

Obiecałem, że pod koniec czerwca biorę się ostro do roboty. Nie będzie ze mną lekko:) Będę bronił zestawu na poczet następnej rundy w rywalizacji okoniowej;)

Poproszę Robala, aby zaktualizował mini tabelkę w rywalizacji "kleń".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim nadejdą oficjalne wyniki z kategorii kleń, to przypominam, że w kolejnej rundzie kontynuujemy rywalizację w kategorii okoń. Czyli łowca sześciu największych okoni (suma ich długości) wygrywa a ja postaram się do końca rundy skompletować woblerki dla najlepszego w tej kategorii. Jeżeli okaże się, że w kleniu za I rundę jakimś cudem wygram, to cały pakiecik z automatu przechodzi na poczet nowej okoniowej rywalizacji.

Rękawica rzucona;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

To sytuacja jest jasna:) Dzięki Robal za tabelkę. Wygląda, że zestaw obroniłem na poczet rywalizacji okoniowej.

 I podobnie, jak w kategorii kleń powalczymy w okoniach. 6 największych okoni (suma ich długości) wygra zestaw woblerów pod te ryby. Oczywiście, jak ktoś złowi 4 czy 5 i będą w sumie miały więcej niż 6 ryb konkurencji, to wygra ta osoba. Nie liczymy bonusów i innych dodatków. Liczą się gołe centymetry i maksymalnie 6 ryb.

Zestaw woblerków odłożyłem i do końca drugiej tury postaram się jeszcze o inne. Znajdę chwilę, to przedstawię całość na obecny stan.

Ja już dzisiaj postaram się o komplet do tabelki. Ciekawe, czy uda się i czy z gęby nie robię cholewy;)

PS

Zestaw zwiększył się o czarnego woblerka w żółte kropki.

P1270854_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.0ab4745f3b9e64ab9b922dd63ab88661.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Widziałem trochę zgłoszonych okoni do GP. Czy mogę prosić Robala, żeby wkleił aktualną punktację w kategorii okoń2017.

Osobiście chciałbym zakończyć wynikiem sześciu powyżej trzydziestu centymetrów. Jeszcze nie udało się przekroczyć tego wymiaru. Z tego, co zapisałem sobie, to mam 4x27 i 2x28. Powoli dokładam po centymetrze:) A zestaw woblerów dla najlepszego łowcy okoni niedługo powiększy się o następnego owada;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzięki za tabelę.

Dla urozmaicenia zestawu zrobię poppera na okonie. Do końca sezonu spokojnie mogę go wypieścić tak, aby nie sprawiał kłopotu zwycięzcy. Do tego chyba miałem dorzucić żuka. Mam gotowe. Pod koniec pokażę cały zestaw.

Tak przypuszczałem, żeby wygrać okoniową kategorię, trzeba będzie uzbierać średnią ponad 30cm. Na obecną chwilę KrzysiekG wyśrubował wynik i średnia 34, to mało:)

59ff70add0d2b_abkalipna(3)_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.0133eb50a6cf742d9260463aa73c611d.jpg

59ff70bbd4a93_abkalipna(2)_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.a03f6b19df6da4612d0b857f2ae60a27.jpg

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To mamy komplet przynęt. Dzisiaj wrzuciłem poppera do wody. Sam siebie zaskoczyłem, że tak dobrze blumka:) Do tego na pierwszym planie żuk, którego obiecałem dołączyć do pakietu. Teraz pozostało tylko złowić 6 fajnych okoni i zestaw ląduje u zwycięzcy kategorii. Jeżeli Budek zgłosi swoją czterdziestkę, to może w czołówce zrobić się ciekawie. Ja niestety stanąłem w miejscu:) Ciężko nadrobić taką różnicę. Czterdziestka robi robotę:)

P1290554_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.5c0dec494770d105fb10f531dc723609.jpg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U mnie okonie 2x40 dałyby 203 pkt. To i tak mało. Bardziej marzy się dołowienie jeszcze trzech trzydziestek. Jestem realistą. Na pierwszy okoniowy sezon byłbym zadowolony.  Budek ma duże szanse podbić wynik.  Do remisu brakuje sztuki 33,5cm. Jednak o te większe teraz trudniej. Jakiś zastój. Gdy będzie remis, to dzielicie się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ciężko o te duże bynajmniej u mnie ale nie poddaje się przed nami jeszcze święta a wtedy będę koło żwirowni to chyba ostatnia deska ratunku ale mam obawy że złapie mróz.

Dzielić się napewno nie będziemy 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaceen rozbujaj fantazje i ją spełnij w postaci 3 x 40 cm..... czego Ci życzę szczerze :)

Budek nie tylko u Ciebie ciężko o te duże, w tym tygodniu tylko jeden podrostek a resztę gdzieś wymiotło...

5 godzin temu, Budek napisał:

Dzielić się napewno nie będziemy 😋

Skąd ta pewność.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Panowie! Zmieniło się coś w punktacji? Ja chyba dwa punkty dorzuciłem. Na tyle umiejętności wystarczyło:) Jak czołówka? Komu gratulować i gdzie kopertę adresować?:)

PS

Ciągniemy pomysł dalej? Okoń? Kleń? Pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.