Skocz do zawartości
tokarex pontony

Grand Prix 2017 bieżąca dyskusja


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby być słownym, to przypominam o równoległej rywalizacji w GP. Proponuję dodatkową w kategorii kleń. Do końca pierwszej tury 6 największych kleni wygra zestaw woblerów pod te ryby. Oczywiście, jak ktoś złowi 4 czy 5 i będą w sumie miały więcej cm niż 6 ryb konkurencji, to wygra ta osoba. Nie liczymy bonusów i innych dodatków. Liczą się gołe centymetry i maksymalnie 6 ryb. Zestaw przynęt przedstawię przy najbliższej okazji. Postaram się o jakiś ciekawy komplet:) Jeżeli ktoś będzie chętny dorzucić się do kapelusza, będzie mile widziane. Myślę, że wynik na 300pkt, to będzie poważny kandydat do zwycięstwa:) Ja nie odpuszczę;) Łowimy, jak w poprzednich edycjach, zbieramy punkty do całej klasyfikacji a ta kleniowa, to taki dodatkowy motorek do GP;)

Ciekawe kto podejmie rękawicę?

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
7 minut temu, wernicjusz napisał:

Jeśli Tomek nie będzie oponował to bardzo chętnie dorzucę swoje fanty z ubiegłorocznej edycji na to konto.

 

17 godzin temu, jaceen napisał:

Żeby być słownym, to przypominam o równoległej rywalizacji w GP. Proponuję dodatkową w kategorii kleń

Bardzo fajnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

P1250825_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.e813f2a89aa34530971692a0a795d86f.jpg

P1250826_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.17ee3b488ae33ddd70ec2617583ba87a.jpg

Następny owad do kolekcji. Około 30mm, pływający, maksymalnie zejdzie do 2-3cm. Sprawdzony i na 100% łowny;) Jeszcze coś dorzucę w miarę czasu. Teraz przydałby się żuk.

Dopowiem jeszcze za co taka kara:) Trochę niejasno wcześniej napisałem. Zestaw będzie dla łowcy, który uzyska najwięcej centymetrów po zsumowaniu wszystkich kleni zgłoszonych do GP w pierwszej turze. Zgodnie z regulaminem maksymalnie 6 kleni. Można wygrać pięcioma jeżeli komuś się poszczęści i złowi kilka pięćdziesiątek. Suma długości złowionych ryb. 50+45+37+?+?+?=wynik. Chyba będzie to w miarę sprawiedliwe. Trzeba się trochę natrudzić;)

Biorę się za żuka, pzdr:)

PS

Na drugą turę, za pozwoleniem Administracji, możemy dodatkowy motywator do GP pociągnąć w temacie np. okoni. O ile pamiętam, też 6 sztuk limit w zgłoszeniach? Rybka praktycznie dostępna w każdej wodzie. Sprzętowo nie trzeba rewolucji a woblerki jakieś się wymyśli:)

 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Brakuje mi tej rywalizacji w GP haczyku, ale i w tym roku jestem raczej zmuszony do zrezygnowania z zabawy. Ciężko by było walczyć na trzy fronty (GP okręgu, GP koła i GP haczyka)... :( Za to być może i w tym roku chociaż zaoferuje coś od siebie w postaci jakiegoś upominku od rybomaniaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W kategorii "kleń" mamy trzy owady, żabkę i do kolekcji dokładam jednego żuka z ostatniej dłubaniny. Na obecną chwilę jest pięć przynęt i mam zamiar jeszcze coś dołożyć.

P1260044_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.353a1f775ac0a319fdd720987e39495f.jpg

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Niestety nie wiem. Najlepiej, jak sami ogarniecie swoje zgłoszenia i policzycie im centymetry. Na dzień dzisiejszy, to chyba nawet nie będę musiał wysyłać, tylko pakiet przynęt przekażę do ręki;) Możemy zrobić w tym wątku tabelkę i będziemy do końca czerwca podmieniać. Przy okazji będzie wiadomo ilu chętnych chce powalczyć w kategorii kleń i będzie na bieżąco wiadomo kogo gonić i czy są szanse:) U mnie obecnie na zero, ale mam nadzieję, że za tydzień lub dwa zacznę uzupełniać zgłoszenia.

1. jaceen 0 + 0 + 0 +0 + 0 + 0 = 0

2. .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Elast93 napisał:

@Robal

Chyba coś źle popatrzyłeś bo ja nie zgłosiłem żadnego klenia do GP :D Ba jeszcze żadnego powyżej 30 cm nie złowiłem haha.

Racja. Nie wiem czemu ale miales wpisanego na koncie 35cm. To znak ze musisz dorwac takiego :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości odnośnie wymiarów płoci .........30 czy 25 cm bo nie jest jednoznacznie określone , oraz jazia........w tabelce jest 35 cm a zgłaszane są ryby poniżej tego wymiaru. Może ktoś się ustosunkować bo nie wiem czy zgłaszać czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.