Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Pakoskie (okolice Inowrocławia)


maryaChi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam

Dobra koniec narzekania! Może napiszecie jak tam wasze wyniki w tym roku na Pakoskim??

Ja wczoraj siedziałem z kumplem do 1 w nocy i padł jeden węgorzyk nie za duży i do tego parę okoni (jeden dość duży) i parę pięknych wzdręg:)

Ogólnie sezon rozpoczął mi się bardzo dobrze. nastawiłem sie przede wszystkim na okonie i muszę powiedzieć ze kilka ładnych sztuk juz mam na koncie. Z łodzi kolega złapał okonka 42 cm a to już coś:)

A Jak tam wasze wyniki w tym roku?? jakieś ciekawe spostrzeżenia co do jeziora??

Odmulamy temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Jesli chodzi o Bronisław to tu nie ma ryb!! powtarzamtu nie ma ryb!!! Z gruntu na koszyczek zeby wylawiac 7 centymetrow eploteczki a na pl dnia siedzenia 1 leszczyk , gapiok !! to skandal , Inter fish jest odpowiedzialna za dewastacje i za gospodarke barbarzynska akwenu!! Forumowicze jesli moge was o cos prosic nie kupujcei zezwoelnia juz wiecej na ten alkwen niech te pseudo rybaki wygina lacznie z ta rodzina Gustow z Bronisławia i Cechem na czele!! Niby zakladja sieci a Czechu gust swoja razem z nimi bo mu sie nalezy !! skandal!!!

ja juz na pewno tam nie bede lowil!!nara zlodzije z czerniaka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam ponownie

Pochodzę z Bydgoszczy , wędkuje na Zatoce Kołudzkiej od 1986 roku . Pamiętam te pierwsze połowy , to było coś . Było tyle duzych leszczy , że nie bylismy ich wstanie zabrac ze soba do domu . Te mniejsze poniżej kilograma wrzucaliśmy do wody . Wtedy jeździliśmy na zatokę pociągiem i rowerami . Było wspaniale . Z roku na rok ryb było coraz mniej , a opłaty za połowy coraz wyższe . Cały czas z rodzinami jeździliśmy nad tą wodę tylko by spędzić miło czas , a nie liczyliśmy na odpowiednie ryby .

Minęło 25 lat jak jeżdżę nad zatokę i Bronisław , a tylko raz miałem kontrolę . Pamiętam ten dzień i minę strażnika rybackiego , gdy powiedziałem mu , że pierwszy raz jestem kontrolowany , nie wierzył .

Pamiętam czasy , gdy nad wodą było mnóstwo wędkarzy i każdy był zadowolony z połowu . Obecnie to brak ryby , mnóstwo śmieci po wczasowiczach , kąpiący się turyści ,brak dojazdu do miejsca połowu , za który spółka pobiera opłaty , a mianowicie :

było to maju 2012 roku , pojechałem na ryby nad wodę po przeciwnej stronie miejscowości Bronisław . Jak zwykle zjechałem drogą w dół nad jezioro i po rozłozeniu sprzętu zacząłem łowić ryby . Aż tu nagle pojawił sie ciągnik i zaorał całą drogę . Nie miałem możliwości powrotu do domu . W rozmowie z traktorzystą , usłyszałem odpowiedź , że on dostał takie zlecenie od właściciela ziemi nad wodą . Ja nie widząc innego wyjścia z tej sytuacji , powiadomiłem policję , która po przyjeździe spisała notatkę i nakazała umożliwić wyjazd wszystkim wędkującym . Jakie mam prawa wykupując zezwolenie , to co nas spotkało to skandal ze strony Inter Fisch .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szanowni, wprawdzie z rybami nie mam wiele wspólnego, ale przypadkiem trafiłem tutaj i może się przydam. Temat dotyczy Zbiornika Pakoskiego a ja już jakiś czas temu robiłem tutaj badania batymetryczne. Temat chyba nie został rozpropagowany więc podaję linka:

http://www.geopan.pl/batymetria/

Z pewnością Wam się przyda

PS. Wiem że każde forum ma swoje zasady, jeśli nie trafiłem w dobry temat to proszę admina o właściwe umiejscowienia postu. Fajnie gdyby moja praca się komuś przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Szanowni, wprawdzie z rybami nie mam wiele wspólnego, ale przypadkiem trafiłem tutaj i może się przydam. Temat dotyczy Zbiornika Pakoskiego a ja już jakiś czas temu robiłem tutaj badania batymetryczne. Temat chyba nie został rozpropagowany więc podaję linka:

http://www.geopan.pl/batymetria/

Z pewnością Wam się przyda

PS. Wiem że każde forum ma swoje zasady, jeśli nie trafiłem w dobry temat to proszę admina o właściwe umiejscowienia postu. Fajnie gdyby moja praca się komuś przydała.

A kolega moze robil tez batymetrie jeziora poludniowego tj. mam na mysli Jezioro Bronisław??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie podziwiam ludzi ,którzy nadal przemierzają dziesiątki kilometrów by dotrzeć na to "wspaniałe łowisko".

Barti a moge wiedziec gdzie teraz wedkujesz ?? Bo ja tez manifestuje na Bronisławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na Bronislawiu najwiekszym klusownikiem jest Inter Fish i Czesiu Gust z Bronisławia, osttanio widzialm jak na przepuscie wydaje kilkadzisiat ploci z sadzu jakims swoim znajomym, malo tego, depce po rybach i ma to gdzies, Panowie tzreba cos z tym zrobic , zwolac tu jakas ochrone srodowiska, tak nie moze byc !! Bardzo mnie to irytuje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Wyniki dość średnie :) kilka ładnych leszczy i okoni... pare węgorzy:) brak sandacza i tylko dwa szczupaki:) w przeliczeniu na czas spędzony nad wodą to dość słabo ale przecież nie o to chodzi:P

Jęzioro Północne:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

witam

ja rezygnuję z inter fish w łysininie płacąc 230zł jest 55 jezior i odcinek noteci bardzo rybny i zezwolenie od 1 stycznia do 31 grudnia oraz są już nocki grunt i spinning

rezygnuję z wód inter fisch bo nie dość że ograbili te wody to jeszcze złodziejskie stawki za puste jeziora niech wezmą przykład z łysinina może wędkarze wrócą.

przecież to wędkarze dokarmiają im ryby

pozdrawiam i namawiam do bojkotu wód inter fisch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.