Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zakupy u "Chińczyków"


Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Nijam napisał:

Na Ebayu chyba też tak jest, lecz trzeba pilnować "estimated time of delivery" (czyli przewidywanego czasu wysyłki). Jeżeli się go przekroczy, pozostaje walka za pomocą PayPal.

Ciekawe jest to o czym mówisz, z Aliexpressu nie korzystałem, ale muszę w końcu się przemóc - głównie zniechęca mnie to, że nie obsługują PayPala, którego używam do większości transakcji zagranicznych - a nie wiem jak z przelewami zagranicznymi i prowizją mojego banku...

A przypadkiem ostatnio nie podpisali przypadkiem umowy z pay-palem? Tak coś w radiu mi się kojarzy, że słyszałem. Ale pewien nie jestem trzeba sprawdzić. 

Edit: Mają http://bezprzeplacania.pl/aliexpress-wprowadza-paypala/

ale jest jedno ale, tylko niektóre sklepy mają z tego co wynika z artykułu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Nie bardzo rozumiem o co Wam chodzi z tym przepłacaniem?

Ja płacę poprzez Przelewy24 i nie kojarzę abym coś przepłacał. Przeliczają cenę z dolarów na złotówki wg. kursu dziennego i nie stwierdziłem jakiś różnic na moją niekorzyść.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja wam powiem, że zamawiałem przez jakiś czas ale już od tego odszedłem. Niby wszystko fajnie, ale można solidnie się przejeść. Zamawiałem głównie takie bzdety jak obrotówki czy błyszczyki. Niby wszystko okej, działa, jakość w miarę. Zamówiłem ostatnio trochę więcej sprzętu na nowy sezon dla mnie i syna no i krótko mówiąc tragedia. Nie dość, że niezgodne z opisem, co jest podobno częstym problemem na ali to jeszcze jakość beznadziejna. Zamawiałem szczupakówki a dostałem coś najwyżej na troć, której pewnie też by się to udało zerwać. Co jak co, ale wolę już chyba dać to parę złotych więcej i mieć gwarancję i możliwość zwrotu. Ostatnio trafiłem na sklep internetowy z fajnymi cenami, jakby ktoś szukał czegoś normalnego to tutaj www.iperch.eu

  • Słabo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co do zakupów na Chińskich portalach to zakupiłem tam kilka gum i woblerków, muszę powiedzieć,że co do wagi nie wolno brać na serio to co chińczyk pisze, ot po prostu trzeba brać to z przymrużeniem oka, to samo tyczy się gum , większość jest wykonana z twardego silikonu,że ich praca nie jest taka jaka powinna być, aczkolwiek kiedyś kupiłem jakieś przeźroczyste rybki na drop shota i sprawdzają się wyśmienicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Wszystko rozbija się nie tylko o cenę ale głównie o jakość danych akcesoriów wędkarskich, wędek itd. Ja osobiście zamiast chińskich sklepów czy portali polecam dobre i sprawdzone źródła i wybrać sklepy w PL co do których mamy duże zaufanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.