Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

WYNIKI GRAND PRIX HACZYK.PL 2016


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

Klasyfikacja końcowa Grand Prix haczyk.pl 2016

wynikiu.png

Zwycięzcą zostaje KrzysiekG, zwycięzca obu tur, który zdeklasował rywali :) Przez cały rok zgłosił najwięcej, bo 11 różnych gatunków ryb: leszcz, jaź, kleń, boleń, pstrąg tęczowy, pstrąg potokowy, sandacz, szczupak, okoń, karaś, karp. 2 miejsce zajął Robal, łowca takich ryb jak: płoć, karaś, lin, karp, węgorz, leszcz, okoń, dorsz, sum, szczupak. 3 miejsce zdobył EsoxHunter, który złowił : okonie, jazie, klenie, liny, pstrągi potokowe, szczupaki, sumy.

W konkursie wzięło udział 15 zawodników, o 9 mniej niż w poprzedniej edycji.

Największa ryba konkursu to sum 163cm złowiony przez michalvcf.

Łącznie do konkursu zgłoszono 262 ryby, o 86 mniej niż w zeszłorocznej edycji.

ryby.png

Gratuluję zwycięzcy KrzysiekG jak i pozostałym uczestnikom dobrej zabawy, udanej rywalizacji do końca i przede wszystkim ładnych ryb.

Dziękuję za udział i zapraszam do udziału w dalszych edycjach przede wszystkim nowych uczestników, bo "starych" myślę, że nie trzeba zachęcać :)

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
5 godzin temu, Robal napisał:

Dziękuję za udział i zapraszam do udziału w dalszych edycjach przede wszystkim nowych uczestników, bo "starych" myślę, że nie trzeba zachęcać :)

Nie trzeba zachęcać? Oj ... . B)

A tak na poważnie gratuluje Krzyśkowi jak i całej ekipie z "pudła". Poszaleliście nie ma co. W tym sezonie chyba pęknie bariera 10000pkt.

 

3 godziny temu, Gofer napisał:

Czwarte miejsce boli ale obroce to w sportowa złość i poprawie je w 2017 roku:)

Powiem Gofer, że brakło Ci chyba pół ryby.

No nic pozostaje nam wziąć odwet w tym roku. Ja już mam plany... .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wernicjusz napisał:

Nie trzeba zachęcać? Oj ... . B)

A tak na poważnie gratuluje Krzyśkowi jak i całej ekipie z "pudła". Poszaleliście nie ma co. W tym sezonie chyba pęknie bariera 10000pkt.

 

Powiem Gofer, że brakło Ci chyba pół ryby.

No nic pozostaje nam wziąć odwet w tym roku. Ja już mam plany... .

I to właśnie w rywalizacji jest fajne :)

Też mam plany, nie ilościowe i nie jakościowe a związane z samodyscypliną, zarówno pod koniec pierwszej tury jak i drugiej trochę mi wędkarstwo uciekło, ale za to teraz jestem głodny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich uczestników GP, dzięki za wspaniałą wspólną rywalizacjo-zabawę. 
Podziękowanie oczywiście dla Robala za całoroczne "rozrachunki" oraz Tomkowi za umożliwienie nam tej zabawy :) 

O 16.01.2017 o 11:55, kepes53 napisał:

ps. KrzysiekG w 2017 nie szalej tak i daj ugrac cos kolegom :) 

Spokojnie w tym roku niestety trochę innych priorytetów i zmian "życiowych" więc czasu tyle na wyprawy nie będzie, ale tanio skóry nie sprzedam i postaram się powalczyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom- poziom jest naprawdę wysoki a walka o czołowe pozycje wyrównana. Szczególnie gratuluję zwycięzcy Krzysztofowi, który potwierdził, że jest znakomitym i uniwersalnym wędkarzem.

Dziękuję sponsorom, za uatrakcyjnienie rywalizacji. Każdy uczestnik otrzyma nagrodę.

Uwaga! Nagrody wybieramy rozpoczynając od zwycięzcy, który ma prawo pierwszy zdecydować co zabiera z puli nagród rzeczowych. Wyboru dokonujemy przez wpisanie w tym wątku : np. "Wybieram kołowrotek....".

Zaczyna KrzysiekG, potem Robal, EsoxHunter itd. Według klasyfikacji generalnej.

 

Za trzy pierwsze miejsca w „Grand Prix haczyk.pl 2016” nagrodami będą okolicznościowe puchary.

normal_puchary20161024.jpg

Na najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej przewidziane są nagrody rzeczowe:

1. Ufundowany przez firmę Abramis (Mikado)

thumb_10678764_681410075288489_698788371519181878_n.png

- Wędzisko Black Stone M Spin 2,40 m c.w. 5-25 gr

thumb_black_stone.jpg

Seria wysokiej klasy spinningów z wysoko-modułowego włókna węglowego (24+ 30 Ton). Wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, uzbrojone w przelotki SiC są to wędki dedykowane do lekkiego i średnio lekkiego łowienia na praktycznie wszystkie dostępne przynęty spinningowe

- Kołowrotek Rival 2007 FD 

thumb_rival2007.jpg

Seria kołowrotków spinningowych posiadających frezowaną przekładnia ze specjalnego stopu metali zmniejszającego tarcie, podpartych wysokiej klasy łożyskami (6+1). Dzięki specjalnemu układowi szpuli oraz rotoru, kołowrotek układa linkę tak, aby nawój łatwo i bez oporów schodził ze szpuli podczas rzutu. Dodatkowo aluminiowa szpula jest wyjątkowo lekka, co zmniejsza ogólną masę kołowrotka.

- Plecionka Nihonto Octa Braid 0,14 mm czarna + 4 twistery

thumb_mikado_nihonto_octa_braid_280x336_px_01062014-1.jpg

Nowoczesne plecionki wędkarskie wytworzone z najwyższej jakości mikro włókien precyzyjnie splecionych w idealnie okrągły kształt. Niezwykle miękkie, idealnie układają się na szpuli kołowrotka oraz pozwalają na precyzyjne i dalekie rzuty. Nie „szumią” o przelotki podczas zwijania.

- Zestaw przynęt Fishunter 10,5 cm

20170126_180452.jpg

- Zestaw przynęt Fishunter 10,5 cm

20170126_180410.jpg

- Zestaw przynęt Fishunter 11,5 cm

20170126_180504.jpg

Fishunter drugiej generacji to bardziej perfekcyjna guma od jej doskonale znanego poprzednika.

Wytworzona z materiału o jeszcze wyższym wskaźniku miękkości, charakteryzuje się wyjątkowo płynną pracą.

 

2. Ufundowany przez Blog Wędkarski Ryba z Pojezierza

- Dwa zestawy błystek wahadłowych i obrotowych Robinson (wybieramy po jednym)

normal_DSC01263.JPG

- Zestaw przynęt Verti Gear

20170126_180606.jpg

- Zestaw przynęt Softspoon Sexy Shad 15 cm

20170126_180619.jpg

- Jigwobbler Green Tiger 5 cm

20170126_180549.jpg

 

3. Ufundowany przez Portal Rybomaniacy.pl kołowrotek Robinson Admira 207

rybomaniacy.jpg

4. Ufundowany przez bazę wędkarską "Bagna u Mańka" (Maniek72)- weekendowy pobyt dla laureata i osoby towarzyszącej w gospodarstwie agroturystycznym oraz na łowisku.

normal_bagnaumanka.jpg

Bagna u Mańka Agroturystyka- to przepiękne zielone tereny położone bezpośrednio przy Rzece Bug w miejscowości Stulno koło Uhruskiej Woli. Na ponad 50 hektarach w rzekach oraz stawach znajdziemy najlepsze do połowu gatunki ryb między innymi: szczupaki, liny, okonie itd. Piękna, naturalna przyroda, spokój i wędkarska przygoda.

5. Ufundowane przez Decathlon Polska (Dział Myśliwski)

Torba biodrówka 7 litrów Solognac

big_c52fbca42f9a49eea68ae83236df5785.jpg

Plecak maskujący 20 litrów Solognac

big_ef4d667fe5b64790afa36d6a9f7d4c5a.jpg

 

Za trzy pierwsze miejsca w Turze nagrodami będą okolicznościowe statuetki.

normal_statuetki1024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.01.2017 o 18:30, tomek1 napisał:

2. Ufundowany przez Blog Wędkarski Ryba z Pojezierza

- Dwa zestawy błystek wahadłowych Robinson (wybieramy po jednym)

normal_DSC01263.JPG

Nie żebym się czepiał ale ja tam widzę obrotówki - raptem dwie to wahadłówki. A to forum czyta tez młodzież i warto podawać poprawne opisy. Tomku jeśli poprawisz to mój post do wywalenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.