Skocz do zawartości
tokarex pontony

WYNIKI GRAND PRIX HACZYK.PL 2016


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

Klasyfikacja końcowa Grand Prix haczyk.pl 2016

wynikiu.png

Zwycięzcą zostaje KrzysiekG, zwycięzca obu tur, który zdeklasował rywali :) Przez cały rok zgłosił najwięcej, bo 11 różnych gatunków ryb: leszcz, jaź, kleń, boleń, pstrąg tęczowy, pstrąg potokowy, sandacz, szczupak, okoń, karaś, karp. 2 miejsce zajął Robal, łowca takich ryb jak: płoć, karaś, lin, karp, węgorz, leszcz, okoń, dorsz, sum, szczupak. 3 miejsce zdobył EsoxHunter, który złowił : okonie, jazie, klenie, liny, pstrągi potokowe, szczupaki, sumy.

W konkursie wzięło udział 15 zawodników, o 9 mniej niż w poprzedniej edycji.

Największa ryba konkursu to sum 163cm złowiony przez michalvcf.

Łącznie do konkursu zgłoszono 262 ryby, o 86 mniej niż w zeszłorocznej edycji.

ryby.png

Gratuluję zwycięzcy KrzysiekG jak i pozostałym uczestnikom dobrej zabawy, udanej rywalizacji do końca i przede wszystkim ładnych ryb.

Dziękuję za udział i zapraszam do udziału w dalszych edycjach przede wszystkim nowych uczestników, bo "starych" myślę, że nie trzeba zachęcać :)

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
5 godzin temu, Robal napisał:

Dziękuję za udział i zapraszam do udziału w dalszych edycjach przede wszystkim nowych uczestników, bo "starych" myślę, że nie trzeba zachęcać :)

Nie trzeba zachęcać? Oj ... . B)

A tak na poważnie gratuluje Krzyśkowi jak i całej ekipie z "pudła". Poszaleliście nie ma co. W tym sezonie chyba pęknie bariera 10000pkt.

 

3 godziny temu, Gofer napisał:

Czwarte miejsce boli ale obroce to w sportowa złość i poprawie je w 2017 roku:)

Powiem Gofer, że brakło Ci chyba pół ryby.

No nic pozostaje nam wziąć odwet w tym roku. Ja już mam plany... .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wernicjusz napisał:

Nie trzeba zachęcać? Oj ... . B)

A tak na poważnie gratuluje Krzyśkowi jak i całej ekipie z "pudła". Poszaleliście nie ma co. W tym sezonie chyba pęknie bariera 10000pkt.

 

Powiem Gofer, że brakło Ci chyba pół ryby.

No nic pozostaje nam wziąć odwet w tym roku. Ja już mam plany... .

I to właśnie w rywalizacji jest fajne :)

Też mam plany, nie ilościowe i nie jakościowe a związane z samodyscypliną, zarówno pod koniec pierwszej tury jak i drugiej trochę mi wędkarstwo uciekło, ale za to teraz jestem głodny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich uczestników GP, dzięki za wspaniałą wspólną rywalizacjo-zabawę. 
Podziękowanie oczywiście dla Robala za całoroczne "rozrachunki" oraz Tomkowi za umożliwienie nam tej zabawy :) 

O 16.01.2017 o 11:55, kepes53 napisał:

ps. KrzysiekG w 2017 nie szalej tak i daj ugrac cos kolegom :) 

Spokojnie w tym roku niestety trochę innych priorytetów i zmian "życiowych" więc czasu tyle na wyprawy nie będzie, ale tanio skóry nie sprzedam i postaram się powalczyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom- poziom jest naprawdę wysoki a walka o czołowe pozycje wyrównana. Szczególnie gratuluję zwycięzcy Krzysztofowi, który potwierdził, że jest znakomitym i uniwersalnym wędkarzem.

Dziękuję sponsorom, za uatrakcyjnienie rywalizacji. Każdy uczestnik otrzyma nagrodę.

Uwaga! Nagrody wybieramy rozpoczynając od zwycięzcy, który ma prawo pierwszy zdecydować co zabiera z puli nagród rzeczowych. Wyboru dokonujemy przez wpisanie w tym wątku : np. "Wybieram kołowrotek....".

Zaczyna KrzysiekG, potem Robal, EsoxHunter itd. Według klasyfikacji generalnej.

 

Za trzy pierwsze miejsca w „Grand Prix haczyk.pl 2016” nagrodami będą okolicznościowe puchary.

normal_puchary20161024.jpg

Na najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej przewidziane są nagrody rzeczowe:

1. Ufundowany przez firmę Abramis (Mikado)

thumb_10678764_681410075288489_698788371519181878_n.png

- Wędzisko Black Stone M Spin 2,40 m c.w. 5-25 gr

thumb_black_stone.jpg

Seria wysokiej klasy spinningów z wysoko-modułowego włókna węglowego (24+ 30 Ton). Wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, uzbrojone w przelotki SiC są to wędki dedykowane do lekkiego i średnio lekkiego łowienia na praktycznie wszystkie dostępne przynęty spinningowe

- Kołowrotek Rival 2007 FD 

thumb_rival2007.jpg

Seria kołowrotków spinningowych posiadających frezowaną przekładnia ze specjalnego stopu metali zmniejszającego tarcie, podpartych wysokiej klasy łożyskami (6+1). Dzięki specjalnemu układowi szpuli oraz rotoru, kołowrotek układa linkę tak, aby nawój łatwo i bez oporów schodził ze szpuli podczas rzutu. Dodatkowo aluminiowa szpula jest wyjątkowo lekka, co zmniejsza ogólną masę kołowrotka.

- Plecionka Nihonto Octa Braid 0,14 mm czarna + 4 twistery

thumb_mikado_nihonto_octa_braid_280x336_px_01062014-1.jpg

Nowoczesne plecionki wędkarskie wytworzone z najwyższej jakości mikro włókien precyzyjnie splecionych w idealnie okrągły kształt. Niezwykle miękkie, idealnie układają się na szpuli kołowrotka oraz pozwalają na precyzyjne i dalekie rzuty. Nie „szumią” o przelotki podczas zwijania.

- Zestaw przynęt Fishunter 10,5 cm

20170126_180452.jpg

- Zestaw przynęt Fishunter 10,5 cm

20170126_180410.jpg

- Zestaw przynęt Fishunter 11,5 cm

20170126_180504.jpg

Fishunter drugiej generacji to bardziej perfekcyjna guma od jej doskonale znanego poprzednika.

Wytworzona z materiału o jeszcze wyższym wskaźniku miękkości, charakteryzuje się wyjątkowo płynną pracą.

 

2. Ufundowany przez Blog Wędkarski Ryba z Pojezierza

- Dwa zestawy błystek wahadłowych i obrotowych Robinson (wybieramy po jednym)

normal_DSC01263.JPG

- Zestaw przynęt Verti Gear

20170126_180606.jpg

- Zestaw przynęt Softspoon Sexy Shad 15 cm

20170126_180619.jpg

- Jigwobbler Green Tiger 5 cm

20170126_180549.jpg

 

3. Ufundowany przez Portal Rybomaniacy.pl kołowrotek Robinson Admira 207

rybomaniacy.jpg

4. Ufundowany przez bazę wędkarską "Bagna u Mańka" (Maniek72)- weekendowy pobyt dla laureata i osoby towarzyszącej w gospodarstwie agroturystycznym oraz na łowisku.

normal_bagnaumanka.jpg

Bagna u Mańka Agroturystyka- to przepiękne zielone tereny położone bezpośrednio przy Rzece Bug w miejscowości Stulno koło Uhruskiej Woli. Na ponad 50 hektarach w rzekach oraz stawach znajdziemy najlepsze do połowu gatunki ryb między innymi: szczupaki, liny, okonie itd. Piękna, naturalna przyroda, spokój i wędkarska przygoda.

5. Ufundowane przez Decathlon Polska (Dział Myśliwski)

Torba biodrówka 7 litrów Solognac

big_c52fbca42f9a49eea68ae83236df5785.jpg

Plecak maskujący 20 litrów Solognac

big_ef4d667fe5b64790afa36d6a9f7d4c5a.jpg

 

Za trzy pierwsze miejsca w Turze nagrodami będą okolicznościowe statuetki.

normal_statuetki1024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.01.2017 o 18:30, tomek1 napisał:

2. Ufundowany przez Blog Wędkarski Ryba z Pojezierza

- Dwa zestawy błystek wahadłowych Robinson (wybieramy po jednym)

normal_DSC01263.JPG

Nie żebym się czepiał ale ja tam widzę obrotówki - raptem dwie to wahadłówki. A to forum czyta tez młodzież i warto podawać poprawne opisy. Tomku jeśli poprawisz to mój post do wywalenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.