Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

XII Ogólnopolski Zlot Sympatyków haczyk.pl


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
O 18.05.2017 o 19:19, Amator napisał:

Witam!

W tym roku odczuwam pewien niepokój ponieważ mamy już po połowie maja a miejsce zlotu pozostaje tajemnicą :(.

Mam nadzieję że Tomek ma plan :D i zlot się odbędzie.

Zlot z pewnością się odbędzie ;) Niestety do tej chwili obowiązki zawodowe nie pozwalały się tym zająć. Właśnie rozpocząłem działania w zakresie organizacji zlotu. Termin 12- 15 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Z pewnym poślizgiem, ale mogę już powiedzieć, że zlot jeszcze raz odbędzie się na doskonale przez nas znanym łowisku Oleśnikowa Dolina.

Niewiele jest łowisk w Polsce, które są w stanie przyjąć i zakwaterować naszą rodzinną imprezę, stąd powrót do sprawdzonej lokalizacji. W przyszłym roku myślę o łowisku w małopolsce. ;)

Do rzeczy- Zlot odbędzie się w dniach 12-15.08 na łowisku Oleśnikowa Dolina.

olesnikowa_dolina.jpg

Łowisko

Składa się z trzech stawów. Tak jak poprzednio, my mamy rezerwację na ten największy staw, ale tym razem nie możemy zasiedlić domków i nasza rezerwacja dotyczy stanowisk 9-12 i 1, 2 a więc części łowiska od domków w kierunku wejścia.

b_e4fea61024e8f626134338a1be635652.jpg

Jeśli chodzi o rybostan, to uczestnicy dziewiątego i jedenastego zlotu wiedzą, że można liczyć na piękne karpie, amury i jesiotry. Są również szczupaki i sandacze oraz wielkie sumy, ale nie wolno łowić na spinning.

Próbka zdjęć ze zlotu w Oleśnikowej Dolinie.

IMG_0543.JPG

IMG_0112.JPG

IMG_0104.JPG

IMG_0118.JPG

 

Ważnym aspektem jest regulamin łowiska- zalecane jest stosowanie żyłek minimum 0,30 mm, wymagany jest duży podbierak (ramiona min. 70 cm) i mata karpiowa.

Od ostatniego razu poszła w górę opłata za wędkowanie, ale dla nas i tak będzie nieco niższa niż dla innych. Cena dla wędkujących uczestników Zlotu wynosi 50 zł/dobę łowienia, czyli 150 zł za 3 doby zlotu. Opłatę za łowisko wpłacamy do mnie do 15 lipca.

Dozwolone jest rozbicie namiotu karpiowego, nie płacimy również za pobyt na łowisku dla osób towarzyszących nocujących na miejscu. Możemy łowić przez całą dobę. Nasza rezerwacja nie uprawnia do zabierania ryb. Gdyby ktoś miał taką chęć- rozliczenie wg cennika łowiska.

Noclegi

b_0e13fa0f57d144d16a9d5015091dd170.jpg

Cena noclegu wynosi 45 zł/osobę/dobę za pokoje z łazienką na korytarzu i 50 zł/osobę za dobę w pokojach z łazienką. Dzieci do lat 4- jeżeli śpią w łóżku z rodzicami- bezpłatnie. Jeżeli dziecko do lat 4 śpi w osobnym łóżku cena 30 zł. Dzieci powyżej 4 lat- płatne jak za dorosłego.

W budynku znajduje się kuchnia z lodówką, kuchnią gazową, mikrofalową i resztą wyposażenia. W budynku z pokojami bez łazienki są 4 ogólnodostępne łazienki (nie w pokojach). Istnieje również możliwość wykupienia posiłków na miejscu w cenie 22 zł za obiad (dwa dania i kompot). Uwaga! Obiady należy zamówić przed przyjazdem. Do dyspozycji na łowisku jest też mini sklepik wędkarski.

Mamy wstępną rezerwację na pokoje do końca czerwca. Żeby zarezerwować nocleg należy skontaktować się ze mną na PW. Sprawy związane z zaliczką za nocleg opiszę jutro. Jest jeszcze kilka wolnych pokoi.

Na tą chwilę lista osób biorących udział w zlocie wygląda następująco:

1. tomek1+ rodzina

2. Gregorek+ekipa

3. tomik+ Magda+ 2 dzieciaków

4. Amator+ rodzina

5. Bronek z rodziną

6. Radek z rodziną

7. Marek z rodziną

8. Gofer+ekipa (pod namiotem)

 

.Jest jeszcze kilka wolnych pokoi, zainteresowanych proszę o kontakt na PW lub haczyk@haczyk.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek piszesz ze zlot jest od 12-15.08. nie wiem jak wy ale my chcemy przyjechać w piątek 11.08. pytanie tylko czy jest taka możliwość? jeżeli załatwię urlop na poniedziałek to możemy zacząć w sobotę, jeżeli nie to właśnie w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
5 godzin temu, Amator napisał:

Panowie coraz bliżej do zlotu jak tam wasze nastawienie?

Macie już tematy na długie nocne rozmowy:D?

 

no ja nie wiem co się tu dzieje? sami jedziemy?

tematy to się Mario znajdą same tradycyjnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tomek1 napisał:

Panowie, pamiętajcie, że obiady zamawiać należy z wyprzedzeniem. Dajcie znać min. kilka dni przed zlotem- albo do mnie albo bezpośrednio do właścicielki.

dobrze że przypomniałeś. napiszę do niej.

jeszcze parę dni i moczymy kije ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów podsumowania Zlotu. :)

Po raz kolejny spotkaliśmy się w Oleśnikowej Dolinie na Mazowszu, miejscu które jest idealną bazą dla takich spotkań jak nasz Zlot. Wygodne miejsca noclegowe, domowe obiady, rybne łowisko i mnóstwo miejsca do bezpiecznej zabawy dla dzieciaków.

Tym razem nieco nie dopisały ryby. Najpierw upały a potem nagłe ochłodzenie wody o 6 stopni spowodowało, że ryby brały bardzo kapryśnie.

Część ekipy przyjechała już 11 a ostanie osoby wyjeżdżały 15.08, większość czasu spędziliśmy nad wodą na łowieniu i integracji. Najmocniej pobalowaliśmy w sobotę. ;) Tego wieczoru było mnóstwo śmiechu i niecodzienne "wypadki", ale co było w Vegas.... :D

Wędkarsko było trochę słabiej, ale ekipa Bronka od początku brak karpi nadrabiała łowiąc ładne leszcze.

IMG_20170813_105104_resized_20170820_103829027.jpg

IMG_20170813_105213_resized_20170820_103827610.jpg

 

Ja próbowałem różnych przynęt, ale dopiero rozmowa z Goferem doprowadziła do sukcesu. Wspomniał, że właściciel łowiska mówił, że ziemniak bywa przynętą ostatniej szansy. Chwilę później był obiad... Kostka ziemniaka na włos i wkrótce wreszcie pierwszy karpik.

IMG_20170813_152312_resized_20170820_103826190.jpg

 

Tej nocy dobrą robotę zrobiły kulki- nietypowo na Oleśnikowej. Najlepiej spisał się donald od Gofera (3 ryby na tę samą kulkę) :)

IMG_20170813_233525_resized_20170820_103823482.jpg

Mariusz wypuszcza swoją jedenastkę.

IMG_20170814_004632_resized_20170820_103824858.jpg

Kolejnego dnia odsypialiśmy nieprzespaną noc, za to łowiła młodzież.

IMG_20170813_144543_resized_20170820_103830365.jpg

IMG_20170814_144724_resized_20170820_103943195.jpg

IMG_20170815_101130_resized_20170820_103941702.jpg

Bat praktycznie cały czas był w użyciu. Łowili młodzi i starsi- niektórzy po raz pierwszy w życiu.

Niestety duże ryby nie chciały współpracować. Udało mi się złowić tylko jednego pełnołuskiego w ostatnim dniu rano.

20170815_053147_resized_20170820_104110271.jpg

Mimo, że pod względem wędkarskim nie było tak dobrze jak w poprzednich latach, to nadrobiliśmy świetną atmosferą i dużą ilością rodzinnego wypoczynku. Dziękuję wszystkim uczestnikom, to był miło spędzony czas. ;)

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było super jak zwykle. moja ekipa wędkarsko nie narzekała- rok temu brań mięli zdecydowanie mniej chociaż jakieś karpie się trafiały, w tym za to nałowili się do bólu leszczy, karasi i wpadł nawet sum.

pogoda dopisała, ludzie jak zwykle super czego chcieć więcej ;)

co do wypadków - śliskie buty i stromy brzeg + niepowstrzymana chęć zbadania głębokości łowiska zrobiły swoje ;):D

ps w przyszłym roku już tam nie jedziemy. czas zmienić miejscówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bronek napisał:

co do wypadków - śliskie buty i stromy brzeg + niepowstrzymana chęć zbadania głębokości łowiska zrobiły swoje ;):D

:)

5 godzin temu, bronek napisał:

ps w przyszłym roku już tam nie jedziemy. czas zmienić miejscówke

To prawda. Mam coś na oku. Może jeszcze jesienią zbadamy to miejsce. ;)

3 godziny temu, Booryss napisał:

Fajowo tam mieliście! 

W przyszłym roku namówie chłopaków to może zagladniemy do wad choć na jeden dzień ☺

 

Godzinę temu, bacyk napisał:

Gdyby tak w przyszlym roku w okolicach zlotu jakaś pstrągowa rzeczka była to... 😎

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.