Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Baza Polskich jezior i rzek


wedkarskiewypady

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzymy coś wyjątkowego i chcialbym prosić Was- WĘKARZY o pomoc!

Ile razy szukaliście informacji o dzierżawcy jeziora na którym chcecie łowić?
Ile czasu straciliście szperając w internecie, żeby się dowiedzieć komu trzeba zostawić zawartość portfela, żeby legalnie łowić? A i tak okazałosię,iż czasami doktor google nie wie wszystkiego :D ?
Na stronie wedkarskiewypady.pl tworzymy bazę polskich jezior i rzek, gdzie z łatwością znajdziecie te informacje.
Baza obecnie raczkuje, ale wciąż się rozwija i wpisów będzie przybywać błyskawicznie. Obecnie mamy spisane ponad 1700 łowisk, jednak jak sami wiecie, niektóre dane ciężko zdobyć.
Serdecznie zapraszam do sprawdzenia nie tylko łowiska, które was interesuje, ale również do przesłania tych tajnie strzeżonych danych, żeby uzupełnić bazę. Im ciężej dostępne informacje, tym lepiej :)
Marzę o tym, żeby baza w pewnym momencie była kompletna, jednak potrzebuję do tego Waszej pomocy i jestem przekonany, że wspólnie nam się uda!
Łowiska są podzielone na jeziora oraz rzeki i kanały:
Jeziora: http://wedkarskiewypady.pl/baza-polskich-jezior/
Rzeki: http://wedkarskiewypady.pl/baza-polskich-rzek/

znak zapytania.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dobrze napisane 

 

Serdecznie zapraszam                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    do przesłania tych tajnie strzeżonych danych, żeby uzupełnić bazę. Im ciężej dostępne informacje, tym lepiej :)

 

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale po co mam zdradzać swoje powiedzmy tajne łowiska , ja jestem zadowolony jak nie widzę innych wędkarzy , wtedy mam ciszę i porządek co coraz miej się zdarza nad wodą 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie chodzi tu o sprzedawanie swoich miejscówek, a o podanie danych dzierżawcy wody, żeby móc wykupić zezwolenie. Na przykład jest sobie jezioro o nazwie Gieret (Heret) gmina Giby w województwie podlaskim i żeby tutaj sobie legalnie łowić, musimy się skontaktować z panem Tomkielem pod numerem 609401599. Żeby było jasne, nie chodzi o rybostan wód, ani o konkretne miejsce nas wodą. Chodzi jedynie o zebranie jak największej bazy z danymi kontaktowymi dzierżawców, bądź opiekunów, żeby móc łowić w pełnym spokoju bez obaw przed kontrolami i mandatami. 

Każda podpowiedź jest mile widziana, ponieważ często znalezienie tych danych zajmuje więcej czasu, niż sam dojazd na drugi koniec Polski.

Serdecznie pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.