Skocz do zawartości
przewodnicywedkarscy.p
Lukaskr

koszyki zanętowe

2 posty w tym temacie

Witam jestem początkującym wędkarzem łowie na feedery koszyk zanętowy 20g i na metodę 25g łowisko to starorzecze kształtem przypomina jezioro i tak jest potocznie nazywane łowię leszcze do 35cm  japońce sumiki karłowate ale rzadko i tu mam wątpliwosci koszyki trzeba uzupełniac,czy to nie odstrasza dużych ryb które tu są może jest coś innego do podania zaęty bez koniecznosci częstego jej wrzucania koszyczkiem(może coś z arsenału karpiarzy?)Dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacza   Dragpm

Jeśli masz pewność co do populacji większych okazów to proponowałbym ci spróbować nęcić w jednym miejscu co najmniej kilka dni a najlepiej z tydzień lub dwa ziarnami lub pelletem. Chyba że to dla ciebie zbyt kosztowne i czasochłonne to popróbuj łowić bez używania zanęt sypkich i zaopatrz się w jakiś większych rozmiarów pellet 12mm + który będzie w miarę szybko pracował i nęć punktowo lub dywanowo..

Specem w nęceniu nie jestem ale sam bym to tak zrobił..

Teraz są na dobrą sprawę chyba ostatnie tygodnie kiedy można próbować złapać coś większego, póki woda jest jeszcze w miarę ciepła..

Chociaż osobiście nigdy nie miałem jakichś spektakularnych wyników w kwestii białorybu kiedy woda ma poniżej 16 stopni..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz