Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędka na szczupaka duże cw


oliwero01

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Myślę o zakupie wędki szczupakowej na jesienny sezon. Będę łowił z brzegu na wodach stojących, większymi przynętami gumowymi. W zakresie cenowym od 100 do 220 złotych. myśle że ciężar wyrzutu 60 gram mi wystarczy 😀. I mam też do was jedno pytanie, czy kołowrotek dragon viper da radę na większym szczupaku?  Dzięki ;) 

pozdrawiam Oliwer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
O ‎14‎.‎10‎.‎2017 o 20:16, oliwero01 napisał:

Cześć !

Myślę o zakupie wędki szczupakowej na jesienny sezon. Będę łowił z brzegu na wodach stojących, większymi przynętami gumowymi. W zakresie cenowym od 100 do 220 złotych. myśle że ciężar wyrzutu 60 gram mi wystarczy 😀. I mam też do was jedno pytanie, czy kołowrotek dragon viper da radę na większym szczupaku?  Dzięki ;) 

pozdrawiam Oliwer 

Podejrzewam że możesz się szybko zniechęcić do łowienia z brzegu większymi przynętami , mam na myśli dostęp do lustra wody zawsze jest trudniejszy , trzciny , grążele , zwalone drzewa , woda robi się chłodniejsza i drobnica idzie na głębszą wodę a za nimi drapieżnik , z łodzi jednak jest więcej możliwości . Co do Vaiperka to posiadam 835i , i powiem że przeszedł dość ostre testy na Wiśle z główkami nawet  do 35gr i trochę się natargał tego . Chodził jakieś cztery sezony a w tym roku chodzi na delikatniejszym sprzęcie i złego słowa nie powiem na ten kołowrotek , koniec sezonu , czyszczenie , oliwienie , smarowanie i mam nadzieje że pociągnie jeszcze kilka sezonów . W Twoim przypadku szukałbym coś w większym rozmiarze 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20 października 2017 o 14:28, Ras al Ghul napisał:

W tej cenie Robinson Sashima Jerkman. tyle że tu masz do wyboru dwa cw. Do 50g i do 80g. Co prawda jerkmana nie mam ale mam inne z serii Sashima i jestem bardzo zadowolony

Ta wędka ma niecałe 2 metry, nie jest przypadkiem za krótka na łowienie z brzegu? Bo bardzo rzadko łowię z łódki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dzień dobry.
Też chce kupić wędka na szczupaka c.w. 50 Wisła / cięższe gumy.
Zastanawiam się nad:
 
MIKADO APSARA HEAVY SPIN 270 c.w.15-50g  lub DAIWA NINJA X SPIN 270 c.w.15-50g
 
Czy ktoś może coś powiedzieć o wyżej wymienionych wędkach?

Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.