Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pstrągowe rzeczki Jury


shogun_zag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :mrgreen:

Kolega mnie prosił, bym zapytał w jego imieniu. Pytanie brzmi:

" Interesują mnie dobre pstrągowe rzeczki Jury, jakie odcinki , jak dojechać i czy można trafić grubszego pstąga??"

Pytanie banalne, ale zapewniam Was, że to przedni "spiningowiec" porajski, sandaczowo-sumowo-pstrągowy i jeśli ktoś mógłby coś podpowiedzieć ... :cool:

Zaraz pewnie zapytacie, dla czego sam nie pyta? Odpowiedź: jak mu podłącza neta dołączy do nas ... obiecał mi :mrgreen::cool:

No to jak? Pomożecie? :cool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

cze!jesli chodzi o rzeki to mogę polecic warte na odcinku od poraja do oczyszczalni !mozna trafic wiekszego na ostatniej wyprawie sam złowiłem 45cm 1,4kg lecz niema go zbyt duzo jak wiadomo to wszystko ze sztucznego zarybienia!sam musi przejechac zobaczyc bo tak to tylko mozna pisac!a co i jak to nad woda sie dowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej ci podeśle jutro wiadomości jest super rzeczka Biała Londecka :mrgreen::mrgreen:

Możę podaj bardziej sprecyzowane miejsce co interesuje ciebie jaka okolica to podam ci inf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.