Skocz do zawartości
przewodnicywedkarscy.p
tomek1

III Zagraniczny Zlot haczyk.pl- Ebro

21 postów w tym temacie

Od dłuższego czasu sygnalizowaliśmy z Sebastianem, że kolejny zlot haczyk.pl odbędzie się nad Ebro w Hiszpanii. Czas na ogłoszenie szczegółów. B)

Termin zlotu: 12-19.05.2018.

Planowana liczba osób - 8

Koszty wyprawy: 1670 zł od osoby.

W cenie:

8 dni pobytu, 6 pełnych dni łowienia, zakwaterowanie (7 noclegów), opieka polskiego rezydenta, pełen sprzęt wędkarski do połowu sumów lub karpi lub sandaczy (2 wędki na głowę), podstawowy sprzęt biwakowy (namiot na 2 osoby, krzesło na 1 osobę, parasol), 3 łodzie z silnikiem spalinowym 15 KM, sprzątanie końcowe, ubezpieczenie NNW i KL, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne dodatkowo:

- paliwo do łodzi, płatne według zużycia na miejscu.
- licencja parkowa COTO - 30 EUR osoba/tydzień.
- licencja wędkarska - 15 EUR osoba/rok.

Ewentualne zanęty i przynęty naturalne i zestawy końcowe- płatne według zużycia na miejscu.
Nie wliczone w cenę: bilety lotnicze, wynajem samochodu, dojazd na miejsce oraz wyżywienie.

Bilety lotnicze mogą kosztować około 700-800 zł na osobę, ale można spróbować kupić jeszcze taniej. Sebastian może nam pomóc w ich załatwieniu. Sprawy organizacji przelotu myślę, że uzgodnimy jak będzie znana lista osób i miejsce ich zamieszkania.

Bilet oczywiście z bagażem rejestrowym 20 kg oraz bagażem podręcznym.
Wynajem samochodu na 4 osoby, to koszt około 150 EUR za tydzień.
Jest możliwe zorganizowanie transferu z lotniska za 300 euro za całą grupę w obie strony.
Sprawy transportu na miejscu uzgodnimy po dograniu listy uczestników.

Na miejscu należy wpłacić kaucję w wysokości 100 euro, zwracaną na koniec pobytu.

Wymieniona wyżej cena nie obejmuje przewodnika. Jeżeli będzie wola uczestników, żeby skorzystać z jego porad to mamy dwie wersje- albo wersja "pomoc na start", czyli w pierwszym dniu łowienia pomoc przewodnika w wyznaczeniu i przygotowaniu miejscówek (cena 15 euro za osobę) lub pełny pakiet obsługi przewodnika (1200 euro za całą grupę). Uzgodnimy ewentualny zakres w gronie uczestników zlotu.

Ekipę zbieramy do 15.01.2018.

Na obecną chwilę lista wygląda tak:

1. tomek1
2. DonGucak

Samego łowiska nie trzeba specjalnie przedstawiać. Playa de Checon - obok miejscowości CASPE . Wygodne zakwaterowanie w apartamentach. Pokoje 2 osobowe z klimatyzacją. Apartamenty są położone blisko rzeki. Każdy apartament wyposażony jest w 3 oddzielne sypialnie 2 osobowe, pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienkę i ubikację. Każdy apartament jest w pełni przystosowany do spania, spędzania w nim czasu oraz zrobienia wszystkich posiłków. Dla każdego jest przygotowana pościel oraz ręczniki. Na terenie posesji znajduje się basen, dostępny tylko dla naszych Gości. Do dyspozycji naszych Gości na terenie bazy znajdują się wędzarnia, grill, bar, TV satelitarna, stołówka, sklep wędkarski.

ebro_wyprawy_na_ryby_przewodnicywedkarscy_pl_021-705x470.jpg

ebro_wyprawy_na_ryby_przewodnicywedkarscy_pl_036-705x470.jpg

ebro_wyprawy_na_ryby_przewodnicywedkarscy_pl_033-705x470.jpg

Wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje) oraz napoje we własnym zakresie. Każdy posiłek można przygotować w miejscu zakwaterowania, gdzie jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Ponadto w naszej bazie jest możliwość zamówienia posiłków - 20 EUR (śniadanie oraz obiadokolacja dla 1 osoby na 1 dzień).

Wędkarsko oczywiście celem numer jeden będą sumy, z których słynie Ebro. Największe okazy przekraczają 100 kg.

ebro_wyprawy_na_ryby_przewodnicywedkarscypl_03.jpg

ebro_przewodnicywedkarscypl_02.jpg

Łowisko słynie również z ogromnej ilości karpi, które dorastają nawet do 30 kg.

ebro-wyprawy-na-ryby-wwwprzewodnicywedkarscy-62.jpg

Kolejną atrakcją są sandacze, które podczas naszego pobytu powinny być już po tarle na swoich normalnych stanowiskach.

ebro-wyprawy-na-ryby-wwwprzewodnicywedkarscy-57.jpg

ebro-wyprawy-na-ryby-wwwprzewodnicywedkarscy-64.jpg

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie TUTAJ

W razie pytań proszę o kontakt na PW lub zadawanie pytań w tym temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na lód   Dragpm
5 minut temu, PawelFishing napisał:

Siemanko

To Wam dobrze zanęcimy bo wyjeżdżamy jak wy wjedziecie, nie zapomniane przygody jeżdżę tam już ponad 7 lat, w razie pytań służę pomocą 

Oczywiście wszelkie wskazówki bardzo pożądane. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc jestem tu nowy. Widziałem ze kompletowaliscie ekipę do 15, jednak dzisiaj otrzymałem e-mail o wyjeździe. Czy ciagle jeszcze można się dopisać?

sebastian 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podsyłam dla zainteresowanych jak wygląda baza cała , jedyne co się zmieniło to nie ma przyczep , po za tym nowe drewniane ławy w barze , lepsze jedzenie , doszedł jeszcze jeden człowiek do pomocy Łukasz , kilka nowych łodzi . Na moim kanale jest kilka filmów z połowów , zarówno , sum - karp i piękne sandacze zapraszam i w razie pytań służę pomocą 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, karaseba napisał:

Czesc jestem tu nowy. Widziałem ze kompletowaliscie ekipę do 15, jednak dzisiaj otrzymałem e-mail o wyjeździe. Czy ciagle jeszcze można się dopisać?

sebastian 

Tak, lista jeszcze nie jest zamknięta- można się dopisać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, PawelFishing napisał:

Siemanko

To Wam dobrze zanęcimy bo wyjeżdżamy jak wy wjedziecie, nie zapomniane przygody jeżdżę tam już ponad 7 lat, w razie pytań służę pomocą 

Pawle, możesz potwierdzić, czy w http://fishingplanet.pl/ faktycznie jest taka lipa jak w temacie: http://www.forumsumowe.pl/news.php?readmore=298 ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W dniu 3.12.2017 o 11:59, tomek1 napisał:
Od dłuższego czasu sygnalizowaliśmy z Sebastianem, że kolejny zlot haczyk.pl odbędzie się nad Ebro w Hiszpanii. Czas na ogłoszenie szczegółów. B)

Termin zlotu: 12-19.05.2018.

Planowana liczba osób - 8

Koszty wyprawy: 1670 zł od osoby.

W cenie:

8 dni pobytu, 6 pełnych dni łowienia, zakwaterowanie (7 noclegów), opieka polskiego rezydenta, pełen sprzęt wędkarski do połowu sumów lub karpi lub sandaczy (2 wędki na głowę), podstawowy sprzęt biwakowy (namiot na 2 osoby, krzesło na 1 osobę, parasol), 3 łodzie z silnikiem spalinowym 15 KM, sprzątanie końcowe, ubezpieczenie NNW i KL, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne dodatkowo:

- paliwo do łodzi, płatne według zużycia na miejscu.
- licencja parkowa COTO - 30 EUR osoba/tydzień.
- licencja wędkarska - 15 EUR osoba/rok.

Ewentualne zanęty i przynęty naturalne i zestawy końcowe- płatne według zużycia na miejscu.
Nie wliczone w cenę: bilety lotnicze, wynajem samochodu, dojazd na miejsce oraz wyżywienie.

Bilety lotnicze mogą kosztować około 700-800 zł na osobę, ale można spróbować kupić jeszcze taniej. Sebastian może nam pomóc w ich załatwieniu. Sprawy organizacji przelotu myślę, że uzgodnimy jak będzie znana lista osób i miejsce ich zamieszkania.

Dlaczego FoRuMoWiCzE mają tak drogo?

wyjazdy-grupowe-ebro-2018-1-z-1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, Totalny Amator napisał:

Dlaczego FoRuMoWiCzE mają tak drogo?

Z tego co widzę, cena załączonej oferty dotyczy innego terminu (marzec) i zakresu usługi.

W zakresie ceny przedstawionej na forum znajduje się wynajem sprzętu wędkarskiego i biwakowego a to ok. 90 euro za cały pobyt.

PS. Po kilku usuniętych postach widzę, że walka "marketingowa" między właścicielami i organizatorami wypraw na Ebro, zawitała i do nas... Posty tego typu będą usuwane. Haczyk.pl nie chce mieć nic wspólnego z tymi gierkami. Chcemy jechać na dobre łowisko i dobrze się bawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, tomek1 napisał:

Z tego co widzę, cena załączonej oferty dotyczy innego terminu (marzec) i zakresu usługi.

W zakresie ceny przedstawionej na forum znajduje się wynajem sprzętu wędkarskiego i biwakowego a to ok. 90 euro za cały pobyt.

PS. Po kilku usuniętych postach widzę, że walka "marketingowa" między właścicielami i organizatorami wypraw na Ebro, zawitała i do nas... Posty tego typu będą usuwane. Haczyk.pl nie chce mieć nic wspólnego z tymi gierkami. Chcemy jechać na dobre łowisko i dobrze się bawić.

W tej bazie lepiej nie wypożyczać sprzętu, bo jak się coś stanie to płacisz duże pieniądze. Dlatego sprzęt warto zabrać swój jeżeli ktoś posiada.

Jeśli się coś organizuje, to trzeba wszystko dograć żeby później móc się pokazać ludziom na oczy. ;)

Poczekajmy jeszcze na opinię Pawła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
37 minut temu, Totalny Amator napisał:

W tej bazie lepiej nie wypożyczać sprzętu, bo jak się coś stanie to płacisz duże pieniądze. Dlatego sprzęt warto zabrać swój jeżeli ktoś posiada.

Jeśli się coś organizuje, to trzeba wszystko dograć żeby później móc się pokazać ludziom na oczy. ;)

Poczekajmy jeszcze na opinię Pawła.

Co do sprzętu to w każdej bazie sprzęt jest wyceniany " jeśli zepsujesz " dużo dużo drożej to jest fakt , ale byłem świadkiem jak chłopak złamał spinning i dogadał się że odkupi takiej klasy sam i tak zrobił w Caspe , wiem że też tak było ze śrubami - cena na bazie jest wysoka , ale chłopaki kupowali w Caspe i oddawali .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale w czym jest lepiej, bo nie rozumiem?

Z rybami coraz gorzej, z czystą wodą w bazie również.

Artur przecież publicznie przepraszał wszystkich za to co zastali w tej bazie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Totalny Amator napisał:

Ale w czym jest lepiej, bo nie rozumiem?

Z rybami coraz gorzej, z czystą wodą w bazie również.

Artur przecież publicznie przepraszał wszystkich za to co zastali w tej bazie.

Lepiej - baza się rozwija pod każdym względem 

- z rybami gorzej tego nie wiem bo ja nie narzekam wracam zawsze zadowolony widać to na moich filmach .

Z czystą wodą hmm słyszałem o awarii wody ale nigdy o brudnej wodzie , w tym okresie gdzie było forum był brak wody w rzece , nawet u Billa nie można było korzystać z toalety bo nie było wody . Nie wiem co Artur napisał i nie wnikam w spory pomiędzy właścicielem a Arturem .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnie szansa dołączenia do wyjazdu. Jedziemy niezależnie od ilości osób jaka ostatecznie się zbierze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warunki ekstremalne jak na Hiszpanię. Porywisty wiatr i 8-10 stopni w nocy, ale walczymy. 

Wczoraj spinning na zero mimo zapisów na sondzie. Teraz zasiadka karpiowa i pierwsza ryba 14 kg Darka. 

Tak to wygląda.

IMG_20180514_154904.jpg

• Lubię to 1
  • Super 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto