Skocz do zawartości
tokarex pontony

WYNIKI GRAND PRIX HACZYK.PL 2017


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

Klasyfikacja końcowa Grand Prix haczyk.pl 2017

 

wyniki.thumb.png.cefb9d68d9be5ce79ed21e0fee0b9a51.png

 

Zwycięzcą zostaje jak co roku KrzysiekG, łowca 15 różnych gatunków ryb: płoć, leszcz, okoń, jaź, kleń, lin, boleń, karp, pstrąg tęczowy, szczupak, karaś, amur, sandacz, sum i węgorz. II miejsce zajął EsoxHunter, który złowił 10 różnych gatunków: płoć, okoń, kleń, lin, boleń, pstrąg potokowy, sandacz, szczupak, leszcz i jaź. III miejsce zajął michalvcf, łowca 10 gatunków: płoć, okoń, jaź, kleń, boleń, leszcz, lin, karp, szczupak i sum.

W konkursie wzięło udział 17 osób, o 2 więcej niż w ubiegłorocznej edycji.

Największa ryba zgłoszona do konkursu to sum 218cm złowiony przez P.

Łącznie do konkursu zgłoszono 490 ryb, prawie dwa razy więcej niż w zeszłorocznej edycji.  Do objęcia podium potrzebne było ponad 8000 pkt, natomiast w zeszłym roku zaledwie 4500 - poprzeczka podniosła się znacząco w tym roku. Gdyby nie odpuszczenie drugiej tury przez Piter64, który wygrał I turę, mogłoby być jeszcze ciekawej w walce o podium. Poniżej tabelka przedstawiająca rozkład ryb w poszczególnych turach i gatunkach. Najwięcej łowiono kleni i okoni, może  z powodu podkręcenia rywalizacji w tym gatunku przez jaceen :)

image.thumb.png.012db43c6ba1b9c8ea9ab4ab7aa2bfe2.png

Gratuluję zwycięzcy KrzysiekG jak i pozostałym uczestnikom dobrej zabawy, udanej rywalizacji do końca i przede wszystkim pięknych ryb.

 

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

     Dziękuje wszystkim organizatorom i zawodnikom za super zabawę i rywalizację. Fajnie ogląda się i podziwia takie piękne ryby w takich ilościach w „jednym miejscu”. Miło mi było uczestniczyć w GP 2017 a jeszcze milej obronić zwycięstwo z ubiegłego roku. ;) 
Mimo iż przewaga wygląda na znaczną to wcale tak łatwo nie było. Dużo zawirowań różnorakich spowodowały u mnie sporą absencję nad wodą. W pierwszej rundzie Piter64 rzucił ostre wyzwanie zajmując pierwsze miejsce – nie powiem zmobilizowało mnie to w drugiej rundzie. Szkoda jednak, że nie wystartował w niej.  Wydawało mi się, iż będziemy walczyć do ostatniej ryby o zwycięstwo….. nic pewnie miał jakieś ważne przyczyny.
     Patrząc na końcowe wyniki widać, że z roku na rok poziom zawodników się podnosi i coraz trudniej o zajęcie wysokiej pozycji w GP. Myślę, że w przyszłym roku rywalizacja będzie bardzo zacięta i o wygranej zadecyduje bardzo drobna przewaga. Ja z różnych przyczyn nie wystartuje w GP 2018.
     Tak więc podsumowując jeszcze raz wszystkim dziękuje i życzę połamania w 2018 roku na mega okazach i do zobaczenia nad wodą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwyciezcow :wink:

Jak i pozostalych uczestnikow za zgloszone piekne rybki !!!

Krzysiek - czapki z glów ... 2 tura mistrzostwo :wink:

Gratki dla Michala za fajny finisz 2 tury.. szegolnie za piekne grube płocie.. :wink: 

GP to dosyc fajna zabawa i motywacja do odlozenia spiningu i stacjonarnego poszukiwania roznych gatunkow ryb co u mnie w ostatnim czasie niezbyt wychodzilo. Dzieki gp przypomnialem sobie co to splawik i feeder😁

Troche zabraklo mi rekordow ale jakos wielkosci sportowe sie mnie trzymaly a to az dodatkowe 200 pkt... tak czy inaczej wynik koncowy nie najgorszy.

Co przyniesie 2018 ... zobaczymy. Napewno mniej czasu na lowienie niz w 1017, ale mimo wszystko postaram sie troszke stawke podbijac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba dalej warto kontynuować zabawę? Rozumiem różne przyczyny ale chyba nie odstawicie wędek w kąt? Ja też wystartowałem w GP pomimo tego, że praktycznie cały sezon był poświęcony jednej rybie. I nie wszystkie ryby trafiły do klasyfikacji przez brak czasu i sklerozę. To mimo wszystko warto było. Jak zawsze co roku brakuje mi jednej osoby w tej całej zabawie. Tomek, boisz się czy wstydzisz się z nami zmierzyć? :D:D 

Gratulacje dla zwycięzców.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wernicjusz napisał:

ps. tylko czemu nie macie zamiaru startować w GP2018?? Nie zawsze trzeba wygrywać. Ja na ten przykład od trzech sezonów cierpię na chroniczny brak czasu. Tak to już bywa... .

Jak Ci wiadomo drogi  Wernicjuszu nie pierwszy sezon walczyłem w GP i nie zawsze się udawało wygrywać.... ;)
Tak więc nie mamy z tym problemu i nie o to u mnie chodzi, że nie wygram.... :) 

1 godzinę temu, P napisał:

Panowie, chyba dalej warto kontynuować zabawę? Rozumiem różne przyczyny ale chyba nie odstawicie wędek w kąt?

P ależ jak najbardziej jest sens kontynuować zabawę - wszystkich, których znam namawiam na uczestnictwo, nawet tych, którzy na haczyku nie są zarejestrowanie trzymam kciuki za GP 2018 i będę z dużym zaangażowaniem śledził zmagania i zapewne jak w poprzednim roku coś dorzucę do puli nagród. :):):)

1 godzinę temu, P napisał:

Jak zawsze co roku brakuje mi jednej osoby w tej całej zabawie. Tomek, boisz się czy wstydzisz się z nami zmierzyć? :D:D 

 

Może nie jednej ale kilku osób brakuje w tej zabawie ale jak najbardziej podpisuję się pod tym oboma rękoma !!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KrzysiekG napisał:

Może nie jednej ale kilku osób brakuje w tej zabawie ale jak najbardziej podpisuję się pod tym oboma rękoma !!! ;)

Właśnie w tym problem. Co roku ktoś rezygnuje z udziału w zabawie z różnych często prozaicznych powodów. Czemu?!

W zeszłym sezonie nawet Jaceen dał się ponownie namówić na udział w GP.  Można.B)

Więc nie rezygnujmy!

W kupie siła a im nas więcej tym ciekawiej. Bodaj kilka rybek zgłosić i niechaj zabawa trwa... .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników! To prawdziwa przyjemność śledzić Waszą rywalizację, której poziom jest bardzo wysoki i wyrównany.

Wkrótce rozdamy nagrody.

W dniu ‎2018‎-‎01‎-‎18 o 07:23, Ras al Ghul napisał:

mam nadzieję , że będzie kontynuacja w tym roku

Będzie. ;)

W dniu ‎2018‎-‎01‎-‎18 o 22:45, P napisał:

Jak zawsze co roku brakuje mi jednej osoby w tej całej zabawie. Tomek, boisz się czy wstydzisz się z nami zmierzyć? :D:D 

Czyżbyś mnie wywoływał do tablicy? :) Nie miałbym szans na czołowe lokaty ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomek1 napisał:

 

Czyżbyś mnie wywoływał do tablicy? :) Nie miałbym szans na czołowe lokaty ;) 

A czy ja miałem? Liczy się sam start i udział. Poza tym w tym roku jest nowy sezon i nowe rozdanie. To jak Tomku? Startujesz? Rozumiem, że tak :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję wszystkim wyników i cieszę się, że udało się załapać na pudło. I tak jak koledzy wyżej zachęcam do wspólnej rywalizacji w przyszłym roku, bo mnie czeka w tym roku matura i przenosiny na studia, także też nie poszaleję. Śmiało, bo wygląda na to, że w przyszłym roku łatwiej będzie się bić nawet o czołowe miejsca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2018 o 22:26, tomek1 napisał:

Dla mnie największym wyzwaniem w tym roku będzie znalezienie więcej czasu na łowienie. ;) 

Nie Ty jeden masz ten problem. Ale to nadal tylko wymówka. Jak chociaż raz pójdziesz na ryby to już możesz brać udział. A nie wierzę, że nie pójdziesz. To jak?

W dniu 23.01.2018 o 13:27, EsoxHunter napisał:

 I tak jak koledzy wyżej zachęcam do wspólnej rywalizacji w przyszłym roku, bo mnie czeka w tym roku matura i przenosiny na studia, także też nie poszaleję. Śmiało, bo wygląda na to, że w przyszłym roku łatwiej będzie się bić nawet o czołowe miejsca ;)

Jasne :D:D Najdłuższe możliwe wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratuluję laureatom i zapraszam do wyboru nagród.;)

Uwaga! Nagrody wybieramy rozpoczynając od zwycięzcy, który ma prawo pierwszy zdecydować co zabiera z puli nagród rzeczowych. Wyboru dokonujemy przez wpisanie w tym wątku : np. "Wybieram kołowrotek....". Każdy uczestnik otrzyma nagrodę.

Zaczyna KrzysiekG, potem EsoxHunter itd. Według klasyfikacji generalnej. Żeby uniknąć przeciągania rozdania nagród bardzo proszę o śledzenie tematu i sprawny wybór. ;)

 

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymują okolicznościowe statuetki.

statuetki GP2017g.jpg

 

Nagrody rzeczowe:

1. Ufundowany przez bazę wędkarską "Bagna u Mańka" (Maniek72)- weekendowy pobyt dla laureata i osoby towarzyszącej w gospodarstwie agroturystycznym oraz na łowisku.

normal_bagnaumanka.jpg

Bagna u Mańka Agroturystyka- to przepiękne zielone tereny położone bezpośrednio przy Rzece Bug w miejscowości Stulno koło Uhruskiej Woli. Na ponad 50 hektarach w rzekach oraz stawach znajdziemy najlepsze do połowu gatunki ryb między innymi: szczupaki, liny, okonie itd. Piękna, naturalna przyroda, spokój i wędkarska przygoda.

2. Zestaw Woblerów Krakusków ufundowanych przez ubiegłorocznego zwycięzcę KrzyśkaG

krakuski.jpg

3. Zestaw błystek wahadłowych ufundowanych przez ubiegłorocznego laureata Cinka146

wahadłówki.jpg

 

Pozostałe nagrody zostały ufundowane przez haczyk.pl

4. Wędzisko Mikado Nihonto Light Spin 270 5-18g

0_0_productGfx_8a5026e2a9137a2877b4623c1bf0016b.jpg

5. Kołowrotek Mikado Tessen 2004 FD

0_0_productGfx_6ba4e84d2869b876aa63f26fe5f63173.jpg

6. Kołowrotek Mikado Inazuma 4006 FD

0_0_productGfx_98e34dc8cbf085dcc1d2c9a0d7f9a4c1.jpg

7. Elektroniczny sygnalizator brań AMS01-HR-G

0_0_productGfx_dd359a17f0bb50ea3822d19a26e05ad6.jpg

8. Komplet Mikado Method Feeder rozm. L 3x20 g +foremka

0_0_productGfx_456c9c568851c2401c4d5bc31cfdbbc2.jpg

9. Zestaw sumowy z podwodnym spławikiem 50g i hakiem 2/0dł. 150 cm

0_0_productGfx_2f2d608c87198dfc8f2d56e759f10e8e.jpg

10. Czeburaszka Realistic 12 g 3 szt.

0_0_productGfx_58a9961c8a911c0f5c21a3305db44624.jpg

11. Fluorocarbon Nihonto 0,50 mm 30 mb

0_0_productGfx_93c74a76a63091788ceaefc52af675c8.jpg

12. Zestaw przynęt Fishunter 10,5 cm

20170126_180452.jpg

13. Zestaw przynęt Fishunter 10,5 cm

20170126_180410.jpg

14. Zestaw przynęt Fishunter 11,5 cm

20170126_180504.jpg

15. Zestaw przynęt Mikado Crystalfish

crystalfish.jpg

16. Zestaw twisterów 20 szt pomarańczowe

twister1.jpg

17. Zestaw twisterów 20 szt. czerwone

twister2.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.