Skocz do zawartości
Eldorado najtańszy sklep wędkarski w sieci     przynęty na pstrąga
jaceen

Okoń - Liga 2018 haczyk.pl

27 postów w tym temacie

Można spostrzec, że we Wrocławiu wędki Favorit cieszą się uznaniem. U mnie niestety luty z okoniem na zero. Liczyłem, że w ostatnie dni miesiąca podejmę trud złowić kilka do tabeli. Niestety pogoda jak widać a ja spod lodu nie łowię. Ciekawe, czy komuś uda się przed marcową przerwą wkleić swoje zdobycze? Mi pozostaje nadzieja, że kwietniowe pasiaki u mnie będą już "po" i spokojnie będę mógł zbierać punkty.

Oglądałem na Olimpiadzie łyżwiarskie biegi masowe i przypadł mi do gustu pomysł punktowania. Jestem w posiadaniu gumek silikonowych "żylety" od kolegi Cyprys19. Do kompletu 5 szt. dokładam popper-breloczek. Zwycięzca na półmetku stanie się posiadaczem gadżetów. Może jeszcze coś wpadnie do kapelusza?;) Na koniec czerwca sprawdzimy kto w połowie rywalizacji jest nr 1. Myślę, że nie będzie nikt przeciw, gdy teoretycznie, będą wyniki z taką samą ilością punktów, to wtedy zadecyduje wynik z większą ilością punktów na półmetku. Nie chcę mieszać już w regulaminie. Niech będzie jak jest. Ale niech pozostanie umowa koleżeńska w razie takiej sytuacji;)

P1300706_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.3c3bcf7d74dba5907a578867d8e2c6cc.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na troć   Dragpm
2 godziny temu, jaceen napisał:

a ja spod lodu nie łowię.

Skoro już zagadujesz... Nie wiem czy się liczy, ale 35 ma :). Na przynete gumową którą często łowię w sezonie, prowadzoną bez kiwoka. Jak tak bedzie mrozić dalej to lód sie zrobi nie do ruszenia na długo. 

IMG_20180223_160647.thumb.jpg.595da170fbc7a1421e0f030d227729f7.jpg

IMG_20180223_160756.thumb.jpg.f222523e49aa4d158b2949beb5826b6c.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się