Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kołowrotek do lekkiego spina


piotrek51515

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Poszukuje kręcioła do lekkiego spina max 10 gram.
Waga około 220g, wielkość 2000-2500. Przedni hamulec. Szpula raczej płytka nawet matchowa. Cena: x > 200zł 
Sam mam ryobi zauber cf 4000 jestem bardzo zadowolony po prawie 5 latach. Kupiłbym taki sam tylko wielkosciowo 2000 lecz brak funduszy. 
Proszę o pomoc w wyborze.

Oto kilka propozycji.

SPRO Addicition Micro cast
Ryobi ECUSIMA FD 
Ryobi Virtus
DAM QUICK CAMARO
Ryobi Arctica

Z góry dzieki 
Pozdrawiam 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam   Dawno już nie zaglądałem :wink:

Ja również chciałbym się zapytać użytkowników o ich odczucia z posiadanych kręciołków.  Powiem że wędka z którą będzie współpracował to Mikado NIHONTO ULTRALIGHT PERCH 210cm 8g          w jednym składzie. Do tego nanofil 0,06 , więc nie będzie zbytnio obciążony.  Do tej pory używałem Mikado Airspace 2008 FD ( którego zresztą dostałem za udział w GP 2014 ), jednak czas go zmienić.

I teraz mam dylemat , bo nie chce kupować drogiego sprzętu w miejsce gdzie budżetowe też dadzą radę. Metodą odrzucania i czytania internetu wybrałem te kołowrotki ( w rozmiarze 2000-2500).

Okuma Ceymar 25 FD   waga 227 g  ( coś wyczytałem o stożkowym nawoju linki  , ale może tak ma być bo nie przeszkadzało to w łowieniu). cena około 240zł

Okuma Epixor XT 20 FD  waga 208 g ( opinii jeszcze nie widać bo mało kto chyba go posiada ) około 160zł

Ryobi  Zauber 2000 waga 280 g ( najcięższy z całej stawki , ale sporo pozytywnych opinii ) około 240zł

Ryobi Ecusima 2000 waga 267g ( najtańszy , ale też czytałem wiele dobrych opinii) cena około 140zł

Teraz powiedzcie mi czy warto dopłacać tą 100 i brać droższy czy lepiej kupić tańszy sprawdzony model Ecusimy i jeszcze wyjdzie nanofil????

Dodam , że proponowano mi Daiwe Ninja , ale rozmiar 2000 waży 240g ma 4+1 kosztuje coś koło 180 zł i ma tylko dwa lata gwarancji.

Gdyby ktoś się zechciał podzielić swoimi doświadczeniami z wyżej wymienionymi kołowrotkami byłbym wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.