Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kilka pytań


Ł.Mleczko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów wędkarzy, pół życia jeździłem z tatą na ryby, coś tam spławikowałem, ostatnio grunt pikacz i heja, na starym sprzęcie w zasadzie wszystko po tacie, wiec postanowiłem wziąć się za to na poważnie (oczywiście na tyle ile moge narazie ) , zakupiłem wędkę Mikado sasori feeder, kołowrotek okuma carbonite, do tego używke pickera, i jakiś starszy kołowrotek daiwa, interesuje się method feederem, myślicie że to dobry pomysł? Od razu chce powiedzieć że będę łowił nad jeziorem tylko, do września raczej będę się nastawiał na białą rybe , płoć leszcz karp do 6 kg :)  A teraz kilka pytań

1. Jakiej żyłki używać? (w zeszłym roku kupiłem mistrall carp admunson 0.28 , i zostało mi dość dużo, nada sie czy jakąś inna? 

2. Jakiej firmy używacie haczyków? Zazwyczaj kupowałem zwykłe ownery, teraz chciałbym spróbować haczyki z włosem. Od razu chciałbym sie dowiedzieć jakie rozmiary kupić, bo wydaje mi się że każda firma ma inne rozmiary ale mogę się mylić.

3. Jak już mowa o haczykach, to chciałbym się dowiedzieć jakiego używacie pudełka na przypony, i w ogóle czy jest on potrzebny ? 

4. Trochę wygody, jaki polecacie fotel, słyszałem wiele dobrego o firmie elektrostatyk , lecz pytam Was czy macie coś sprawdzonego 

5. Przynety, nie bardzo się znam na method , chciałbym wiedzieć jaki pellet kupic do haczyków tzn jaki rozmiar oraz jaki rozmiar do zanęty 

6. Potrzebował bym też namiar na skrzynkę która to wszystko pomieści, najlepiej z jakimś schowkiem na pellety żeby nie nosić słoiczków itp

Edytuje bo mi się przypomniało 

7. Jaki polecacie sklep wędkarski online , najlepszy żebym wszystko tam mógł kupić, mile widziane jakieś rabaty albo gratisy przy dużych zamówieniach bo troche tego w najbliższym czasie kupie.

8. A i jakie akcesoria do pelletu jakieś wiertełka ? 

Tak z głowy to tyle wiecej pytań na pewno bede miał po odpowiedzi :)

Tak w skrócie to proszę o liste zakupów na sezon  :) i z góry dziekuje :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.