Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Czy to forum jeszcze żyje?


szczecinianin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Jestem zarejestrowany na forum pewnie od kilku lat. Zaczynałem dopiero swoją przygodę z wędkarstwem i z rok na rok łowie coraz częściej! To forum było dla mnie takim podręcznikiem do nauki wędkowania. Łowie od marca do października, niestety zimna nie lubię. W tym czasie aktywnie wchodzę na forum, na początku tylko z pytaniami dotyczącymi sprzętu i metod połowu. Teraz może chciałabym inaczej ale stwierdzam, ze forum obumarło... Często jak patrzę na trzy ostatnie wrzucone posty są wrzucone 8-10h temu. Co jest nie tak? Jedny informacje to z województwa dolnośląskiego... niestety mam daleko! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zacznij sam więcej pisać. To i forum ożyje. Jak chcesz zmieniać cokolwiek jak nie zaczynasz od samego siebie?

Tak już mamy w narodzie, że większość woli obserwować ewentualnie narzekać niż coś robić (najbardziej to widać podczas wyborów gdy frekwencja jest niska a później narzekanie, że to źle, że tamto źle). 

Na forum każdy z nas ma realny wpływ. 

Tak więc co Ty zrobisz aby było lepiej? 

 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum tworzą ludzie. Tak jak napisał Przemek, kolego @szczecinianin wrzucaj posty dotyczące Twojego regionu, to może i inni wędkarze z okolicy się odezwą.

Forum żyje i ma się dobrze. Z roku na rok odwiedza je coraz więcej unikalnych użytkowników i haczyk.pl niezmiennie jest w ścisłej czołówce najczęściej odwiedzanych serwisów wędkarskich.

Oczywiście postów pojawia się mniej niż kilka lat temu, ale to naturalne zjawisko w przypadku forum tematycznego które w tym roku będzie świętować 14- lecie istnienia. Wiele zostało już opisane, wiadomości są uporządkowane, stąd aktywność dotyczy głównie bieżących relacji znad wody.

Świat się zmienia, jest Facebook, Youtube, ale haczyk.pl trzyma się mocno- siłą świetnej społeczności ;)

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2018 o 00:15, tomek1 napisał:

Świat się zmienia, jest Facebook, Youtube, ale haczyk.pl trzyma się mocno- siłą świetnej społeczności ;)

To nie jest tylko tendencja tego forum że postów pojawia się mniej - na moim forum modelarskim czy rajdowym jest podobnie. Rozwój internetu i mediów społecznościowych bardzo ułatwia znalezienie wielu przydatnych informacji a sporo rozmów i dyskusji przenosi się na wszelkiego rodzaju grupy na FB

Z mojej strony postów jest mniej bo po prostu ze względu na narodziny dzieci czasu na wędkowanie praktycznie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.