Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pomoc w doborze nowego spiningu


Despero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono wędkarzy. Nadszedł cas na zakup nowego kijka spiningowego, i tutaj nastał problem nie do obejscia w moim przypadku. Czytam wszelakie fora od tygodnia i mam jeszcze większy mętlik niż wcześniej, i tutaj zwracam się z prośbą do doświadczonych o kilka rad i wskazówek. Szukam wędki uniwersalnej, aczkolwiek wiem że takowej nie ma, dodam że do tej pory łowiłem jaxon black arrow 5-25gr 2.7m i złapałem na nią szczupaki, okonie, klenie,jazie, pstrągi, jedna spinka jedynego bolenia. nie udało mi się jedynie sandacza złapać, czytając fora pod tą właśnie rybe trzeba mieć czułą wędke a ta do takich ta nie należy. Łowie głównie na stawach, aczkolwiek coraz częsciej rzeki, łowie tylko z brzegu. Przynęty jakie stosuje to gumy z główkami od 5do 12gr oraz woblery, blachy kleniowe raczej małe. I chciałbym taką wędke która mi obsłuży te przynęty i czy da się to pogodzić? Mam pare propozycji i prosze o jakieś porady. Chciałbym się zmieścić w kwocie 250zl, i fajnie by było jakby wędka miała odsłonięty blank przy uchwycie, podam moje propozycje i prosze pomóźcie bo sam tegk nie ogarne.

-mikado nihonto

-mikado inazuma

-mikado kamisori

-mikado specialized king river

-dragon milenium sp trout

-dragon milenium sp super fast

Czytałem że wklejki nie nadają sìe pod woblery i blachy. Jest szansa na pogodzenie tego wszystkiego? Czy potrzeba minimum 2 wędki czego chciałbym uniknąć o ile się da. Zależy mi na wszytkich gatunek ryb wyżej wymienionych.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Na Twoim miejscu poważnie rozważyłbym jeszcze jedną propozycję. Robinson Diplomat Trout Spin. 270cm i cw 6-22g. Mieści sie w podanej przez Ciebie granicy cenowej. Ma odsłonięty blank przy uchwycie kołowrotka oraz dzielony dolnik. To lekki kij z dużym zapasem mocy. Spokojnie poślesz wabiki ok 5g.http://allegro.pl/diplomat-trout-spin-2-7m-6-22g-robinson-i6193681807.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.