Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Szczupak na muche!


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

ano :)

na początku myślałam, że to przypadek, potem stwierdziłam, że eee... wieszają się tylko ołówki zwłaszcza, że kolesiowi te maluchy strasznie z rąk leciały :lol: ...

szczena mi opadła przy pierwszym dużym, a potem pomyślałam, że to specyfika łowiska, i to chyba cosik w tym jest ;)

nie mniej, przyjemnie się ogląda i to baaardzo, choć jakąś choćby najmniejszą miłością do muchy nie pałam, pewnie ze względu na ceny sprzętu :lol:

Dudi - fajne znalezisko ten filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
WITAM

ŁOWIĘ DOSYĆ CZĘSTO NA MUCHY TUBOWE ZESTAWEM Z BOCZNYM TROKIEM.POLECAM EFEKTY BYWAJĄ PRZYZWOITE.

Sory że sie wtrące w temat w którym nie mam zielonego pojecia :oops: ale nie pisz dużymi literami. Masz jakiś problem z klawiaturą, że ci Caps Lock nie dziala :lol: (bez urazy :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaskrawe też (np biel z czerwienią), najlepiej z dodatkiem fleszy. Ale warto mieć i coś w spokojniejszych barwach.

Kombinuję jak tu uzbroić takiego futrzaka jak ten na filmiku, tyle że ciut mniejszego. Może na bazie systemiku do martwej rybki? Robił ktoś z was coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 years later...

Przylacze sie do tematu

Do szczuplych na muche uzywam glownie tubowki

Wszystko dziala w miare oki jak woda nie ma wiecej jak 3 m .....wtedy mozna liczyc na biory ;)

Jak jest glebiej.......no....mozna potrenowac rzuty- tak ja to widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

No nie do końc,a po prostu większa skuteczność daje mucha - bawienie się w szczupaki to takie rzezbienie trochę.

Dawno danwo tem uw Wiadomościach wędkarskich był artykuł o gościu, który wyciągał ładne szczupolce na streamery, ale to raczej wyjątek od reguły.

Z kwestii czysto technicznych - jak rozwiązać problem mucha plus przypon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kwestii czysto technicznych - jak rozwiązać problem mucha plus przypon?

Po co rozwiązywać lepiej zastosować agrafkę i rozpinać.

Proszę pisz pełnymi zdaniami - będzie łatwiej się porozumiewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Chodzi mi o kwestie przegryzenia żylki. W bezprzyponowe łowienie szczupaków wierzę tak samo jak w uczciwość polityków.

Stosuje się standardowy stalowy/wolframowa/itp. przypon z agrafką.

Nie robi to różnicy co zastosujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przewagi , ale z racji ,że mucha zawsze jest bardziej subtelna od spinningu zabawa jest większa. Spowodowane jest to również budową kołowrotka i wędki. Fakt zestaw ze stalką wygląda trochę komicznie , ale jest to obowiązkowe przy szczupakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.