Skocz do zawartości
tokarex pontony
buszmen

Jak było dziś na rybach 2019

83 postów w tym temacie

Moje odrzańskie miejscówki kleniowe zaczynają obdarowywać rybkami :) tym razem drop shot, raczek od lucky johna zawieszony około 1m nad dnem. Brania w momencie znacznego zluzowania linki po chwili swobodnego opadu. Czeburaszka i główki dawały tylko okonki. Największemu zabrakło 2cm do 50 😕

IMG_20190216_152517.thumb.jpg.72b87e8d25862af20b1842b4e857dc1f.jpg

• Super 11

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragpm

Słoneczna weekendowa pogoda sprzyja wypadom nad wodę, braniom ryb już troche gorzej. Mimo, że pstrągi też miały w głowie bardziej grillowanie niż atakowanie wabików, to jednego naszła ochota na przekąskę. ;)

large.pstrag40.jpg.f2a9a3620fc745defa9a9

• Super 8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Weekendowa operacja: Płoć na delikatny zestaw gruntowy

Wczoraj się nie udało, ale dzisiaj odwiedziła mnie płoć, biorąc na dwie ochotki.

Zadowolony bo dużo osób schodziło z łowiska o kiju :)

IMG_20190217_131455.jpg

• Super 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za mną 30wyprawa na lód , tradycyjnie blaszka i łowienie palczaków , wymiarowych tylko 6szt :( brzegi już odpuszczają ale lód nadal ''bezpieczny'' może wytrzyma do weekendu?

20190217_074309.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W dniu 16.02.2019 o 11:57, Gofer napisał:

Czy to tam gdzie myślę ? :)

Dokładnie tak :) Dzisiaj z rana również 2h i okoń nie zmieścił sie przez dziure 100 mm !! Nie zabrałem świdra, myślę a po co. Okazało się że chyba przymroziło w nocy bo 4 dziury odkuwałem nożykiem z 15 min. To nie były moje dziury, ale obkroiłem je starannie nożem tak jak fabrycznie - okazało się, że to zbyt mało. Moment paniki i od razu spinka... dało mi to troche do myślenia. Wychodzi na to, że zawsze warto rozwiercić swoim na 150 mm zaraz obok bo na takie ryby czeka się cały sezon. Jutro znów przyatakuję, ciśnienie stałe, jest szansa na bydlaka jeszcze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje dla wszystkich którzy coś tam łowią :D 

Ja sam mam już trzy krótkie około 3-4 godzinne wypady z pickerem za sobą ( 2x ciepły kanał 1x komercja ) ale w dalszym ciągu jestem w tym roku na zero..  Niestety okresy koniec zimy/początek wiosny nie są to dla mnie najlepsze dni w wędkarskim kalendarzu :P

Pozostaje czekać na ocieplenie i stabilizacje pogody ;) kto wie może za jakiś miesiąc coś w końcu się ruszy..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzie ten lód jeszcze macie :)

U mnie już przebiśniegi kwitną i ludzie spacerowali nad rzeką w krótkich rękawach dzisiaj. Do słońca ciepło jak na początku lata. Porzucałem trochę woblerami, obrotówki, żuczki i nic. Wolno, szybko, leniwie, agresywnie, z prądem i pod prąd i nic , nawet puknięcia w przynętę . 

Jutro jak będzie taka pogoda ze spławiczkiem wyskocze trochę przepływanką połowić .

Jacek sprawdzałem pracę wobków. Rewelacja , lepiej pracują jak oryginały :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, ESSOX napisał:

lepiej pracują jak oryginały :) 

Tylko, czy rybom to się spodoba?:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dragon

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze