Skocz do zawartości
tokarex pontony

jaceen

Rekomendowane odpowiedzi

Było blisko. Zabrakło kilka milimetrów, abym wymienił ostatniego okonia w swojej tabelce na trzydziestaczka. Szukałem ich dzisiaj całkiem dla mnie nietypowo. Nie zakładałem główek mniej niż 5 g. Miałem cztery brania i dwa pasiaki na brzegu. Ten większy w zasadzie, to nocny. 

WP_20191212_17_32_00_Pro.thumb.jpg.b29e17f13cc32f9b8957a218af48829c.jpg

Od trzech tygodni nie siadło mi nic poważniejszego na kiju. Dzisiaj może odczarowała się ta niemoc:) Przy wspomnianych okoniach złowiłem również dwa szczupaki (52, 69).

WP_20191212_15_11_37_Pro_easyHDR-BASIC-2.thumb.jpg.2322c3ecdd43df9dfbb6c4727c2719c0.jpg

 

  • Super 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cześć koledzy!

Jaceen pisal powyzej o planach na weekend😉 wiec Chcialem dorzucic kilka okoni dla zachety dla Wszystkich, ktorzy  zastanawiaja sie, czy w dniu jutrzejszym pochodzic za okoniem. 

Myśle, ze warto!

Chodz nie biore udzialu w rywalizacji to zachecam. Teraz jest super moment na zlowienie ladnej sztuki. Sam przekonalem sie ostatnio, ze jesli nastawisz sie pod dana rybe i probujesz! to przyjdzie taki dzien, ktory wynagrodzi, powroty o kiju! Ostatnio mialem dzien konia! udalo sie zlowic 15szt w roz. Od 27 do 30cm jak dla mnie to byl super wynik. Pozdrawiam😀 Oczywiscie plywaja dalej;)

20191213_224309.thumb.jpeg.2c8dda0cd08120b400f903a165e54ae7.jpeg

20191206_160013(1).jpg

20191206_133922(1)(1).jpg

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie bylo spania!

Rano budzik dzwoni, szybki prysznic, trasa i nad Odra:) na moje szczescie byly lakome, lowilem na:

Keitech 3" 

Jak brania ustawaly zakladalem 2" z tym, ze juz duzo mniejsze okonki wyjezdzaly. Ogolnie dzień udany, brania byly, to najwazniejsze;)

20191214_115018.thumb.jpeg.8c57509f58c3677820dd44695fed6b21.jpeg

 

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć.

Druga edycja zakończona. Na początek wstawiam tabelę z wynikami osiągniętymi w 2019 r.

Budek od samego początku pokazał, kto rządzi. Nie było, zmiłuj się. Gratuluję zwycięstwa!

1. Budek ----------------358  

2. RSM   ----------------329 

3. moczykij ------------323

4. jaceen ----------------316

5. McGregor -----------281

6. kamil.Ruszała ---- 225

7. Płatek88 -------------174

8. Essox -----------------167

9. Marienty -------------135

10. Grzebas72 ----------130

11. Booseib --------------116

12. Gu_miś ---------------86

13. FullWengjel ---------62

14. Michalvcf ------------42

15. Smigolek -------------26

16. RadekM --------------25

 17. jaroslav

       Gryzon

       Carloss

       lechur1  

       boseib

       Ras al Ghul

      Wasyl 1968

      jaro81

Wydaje się, że poziom rywalizacji w porównaniu do wcześniejszego sezonu zwyżkował. Więcej uczestników punktowało i wynik z 2018 został poprawiony o 15 pkt. Średnia najlepszego wyniku, jaką uzyskał Budek, wynosi 35,8 (poprzednio 34,4).

_____________

Cztery największe okonie należały kolejno do:

 Michalvcf 42 cm

 Moczykij  41 cm

 RSM i moczykij 40 cm

  Zgodnie z moją obietnicą, za zgłoszonego największego okonia przygotuję jakieś skromne rękodzieło i przy nadarzającej okazji przekażę. Gratuluję pięknego okonia Michał:)

__________________

We wcześniejszej edycji, żeby wskoczyć na trzecie miejsce, trzeba było uzbierać 314 pkt. Teraz taki wynik dałby piąte miejsce.

Magiczne 300 punktów przekroczyło ponownie czterech startujących. Można wnioskować, że to trudne zadanie. Zresztą przekroczenie tego progu daje duże prawdopodobieństwo zajęcia któregoś ze stopni podium.

Z zawodników, którzy uczestniczyli w dwóch edycjach i w dwóch punktowali, tylko Budek i Essox zwyżkowali formą. Pozostali jak np: Michalvcf, McGregor, jaceen, Marienty, Booseib, RadekM, Gu_miś wypadli gorzej. "Nowi" mocno przycisnęli i bez skrupułów zaatakowali pudło:)  U mnie wyszło o dwa oczka mniej. Z okoniami miałem mocno pod górę, a że byłem bardzo blisko poprzedniego wyniku, to i tak uważam za swój sukces. Tyle krótkiego podsumowania. Jeżeli kogoś lub coś istotnego pominąłem, to wybaczcie. Każdy może dodać coś od siebie ewentualnie uściślić, poprawić.

_______________

Dziękuję wszystkim biorącym udział. Szczególnie punktującym i że chciało się wam dzielić informacjami z połowów. Chętni na kolejną rywalizację niech już zbierają punkty. Jeżeli mają opłaconą kartę:) Po niedzieli otwieramy nowe wątki z okoniową ligą. Jeszcze trzeba odczekać kilka dni, bo może komuś zabrakło czasu w chwili sylwestrowych baletów i jeszcze dorzuci coś do tabeli?

 

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.To ja nie zdążyłem wrzucić wczorajszej rybki 34cm żeby za punktować. W tym roku padło kilka takich sztuk ale to miarki zapomniałem to szybko ryby wracały do wody nawet bez zdjęć.Od nowej rywalizacji obiecuję poprawę 😜

20191231_090349.jpg

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.