Skocz do zawartości
tokarex pontony

łowiska specjalne na górnym śląsku


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

czesc mam taki problem jestem od lat czloniem PZW i mam dosc tej organizacji.Jestem z Sosnowca i prawde mowiac wokol gdziekolwiek nie pojade nic praktycznie nie bierze a jak bierze to skarłowaciały leszcz i to na dwoch łowiskach.Nie chce juz placic tej organizacji bo ja praktycznie nie mam przyjemosci łapania ryb tylko sie na tych rybach godzinami nudze.Chce sie przerzucic na łowiska specjalne i prosze was podajcie mi jakies adresy łowisk specjalnych na terenie górnego śląska tylko nie PZW!U mnie obok są stawy PZW tzw "stawiki" i tam nic nie bierze a jak zarybią to zlatuje sie zgraja emerytów i wszystko wyłapią zmieniają sie miejscami tylko.Jak robią tam zawody to najpierw wpuszczają ryby! pozdrawiam i prosze o odpowiedzi Michal

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

polecam "źródła" w rozkochowie.

zjazd za babicami w lewo na trasie z chrzanowa do zatora

oplata licencyjna 5 zl za dobe na źródłach i 10 zl na rozkochowie, oplaty mozna dokonac w sklepie spozywczym w rozkochowie.

goraco polecam.

woda obfita szczegulnie w leszcze i plocie, ale jest tu kazda ryba, miedzy innymi duze szczupaki i sumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 6 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.