Skocz do zawartości
tokarex pontony

Społeczność haczyk.pl


Rekomendowane odpowiedzi

W celu łatwiejszej i lepszej "integracji" oraz poznaniu się naszej haczykowej społeczności , utworzyłem oddzielne forum - "Społeczność haczyk.pl" gdzie przeniosłem tematy dotyczące zlotów, spotkań, temat "umawialia na ryby" i "przywitaj się".

Dodatkowo forum to podzieliłem na regiony - województwa dla ułatwienia pisania tematów - zapytań lokalnych, regionalnych.

W każdym forum regionalnym wzorem ogólnego zachęcam (osoby z danego regionu) do załozenia dwóch tematów na przykładzie założonych przezemnie w Lubelskim:

Dany region, miasto, dajcie znać o sobie!:):

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=2698

W takich tematach informujmy tylko, że jesteśmy z danego regionu, miasta. Jak ktoś chce więcej o sobie napisać zapraszam do Przedstawienia się ogółowi :cool:

i

Dany region - umawialnia na ryby:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=2697

Chcę odrazu zaznaczyć, że fora regionalne nie są żadnymi oddzielnymi grupami uzytkowników na forum:!:

Tymbardziej zamkniętymi dla innych uzytkowników. Wszystkie są dostępne dla wszystkich i conajwyżej mogą stanowić punkty informacyjne dla uzytkowników z danych regionów w związku z konkretnymi zapytaniami dotyczącymi własnie tych regionów a własnie np: "Czy jest ktoś z Lubelskiego na forum... itd.

Uwaga! w forach regionalnych nie piszemy o łowiskach z danego regionu. W późniejszym czasie łowiska takze zostaną uporządkowane według regionów a w każdym z for regionalnych będzie link do odpowiedniego regionu z łowiskami.

Jeżeli macie w związku z tym forum jakieś pytania, to chetnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Nie piszemy również o sprzęcie, przynętach, zanętach i innych tematach które poruszamy w odpowiednich do tego kategoriach na forum haczyk.pl a na temat których mogą się przecież wypowiedzieć wszyscy bez względu na miejsce zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Wielu uzytkownikow zaklada konto a pozniej z roznych powodow nie zabiera glosu. Z pewnoscia nie pomaga podejscie admina ktory otwarcie pisze ze to forum nie narzeka na brak uzytkownikow, jesli nie narzeka to po co wpychac sie tam gdzie nie potrzebuja nowych :?:

Kilka razy poruszane byly kwestie usuwania i edytowania postow bez slowa wyjasnienia. Ile zajmuje napisanie kilku slow, 20 sekund?

Bardzo czesto usuwane sa tematy zalozone przez nowych uzytkownikow, pierwszy post na forum i taka forma powitania. Nie udzielalbym sie po raz kolejny kiedy dostaje ostrzezenie za pierwszego posta.

Cos takiego spotkalo mnie ostatnio, bez wyraznego powodu zniknal link ktory dodalem. Pewnie dlatego ze wnosil zbyt wiele do tematu i mogl sprowokowac dyskusje.

Czekam na ostrzezenie albo zbanowanie, nie mam watpliwosci ze bedzie zedytowane bo krytykuje wladze :wink:

Pozdrawiam i zycze zmiany podejscia a aktywnosc uzytkownikow wzrosnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to najistotniejsza informacja w ostatnim czasie :cry: ale warto wspomnieć, że na forum zarejestrował się 10000 użytkownik.

Na tą chwilę na forum haczyk.pl zarejestrowało się blisko 15 tys. użytkowników, ale jak to na każdym forum, cześć nie dokońca wie po co, część po raz kolejny, część nie aktywowała konta, cześć to spamerzy, pozycjonerzy...itp, itd. i dlatego je od czasu do czasu weryfikuję i czyszczę.

Dla niektórych for jest to jakaś statystyka i nawet się tym chwalą w tym również wędkarskie. Dla mnie od wielu lat żadna i bardziej interesują mnie statystyki odwiedzin :cool:

Wielu uzytkownikow zaklada konto a pozniej z roznych powodow nie zabiera glosu.

Wielu założyło, nic nie napisało a w trudniejszych czasach dla tego forum potrafiło bez zabierania głosu pomóc. To jest dopiero zagadka.

Z pewnoscia nie pomaga podejscie admina ktory otwarcie pisze ze to forum nie narzeka na brak uzytkownikow, jesli nie narzeka to po co wpychac sie tam gdzie nie potrzebuja nowych

Każde popularne i szanujące się forum internetowe nie narzeka na brak użytkowników.

To daje radę już zdaje się 9 rok, kolosalna większość "NOWYCH" użytkowników się tu rejestruje a nie wpycha. Szanują się wzajemnie oraz proste zasady obecności jakie tu obowiązują. Dziękuję im za to. I na takich użytkownikach jak najbardziej mi zależy i takich się trzymam, więc potwierdzam: Forum haczyk.pl nie narzeka na brak użytkowników... choć od teraz będę bardziej precyzyjny:

Forum haczyk.pl nie narzeka na brak prawdziwych i lojalnych użytkowników.

Kilka razy poruszane byly kwestie usuwania i edytowania postow bez slowa wyjasnienia. Ile zajmuje napisanie kilku slow, 20 sekund?

I kilka razy odpowiadałem. Nie tracę czasu na użytkowników, którzy nie szanują czasu mojego oraz innych użytkowników.

Ale swoją drogą ile to będzie 20 sekund x choćby tylko jeden taki użytkownik dziennie x 9 lat?

Bardzo czesto usuwane sa tematy zalozone przez nowych uzytkownikow, pierwszy post na forum i taka forma powitania. Nie udzielalbym sie po raz kolejny kiedy dostaje ostrzezenie za pierwszego posta.

Dlatego serdecznie chciałbym pozdrawić dziesiątki jeżeli nie setki użytkowników tego forum, którzy po pierwszym a także drugim, trzecim, kolejnym poście i otrzymaniu przypomnienia o regulaminie są tu nadal, piszą dyskutują, szanują zasady tu panujące oraz czas mój i innych użytkowników. Na takich użytkownikach również mi zależy.

Swoją drogą to forum wędkarskie, jak to mówią tu "trzeba być twardym a nie mientkim" :lol::wink:

Cos takiego spotkalo mnie ostatnio, bez wyraznego powodu zniknal link ktory dodalem. Pewnie dlatego ze wnosil zbyt wiele do tematu i mogl sprowokowac dyskusje.

Regulamin forum jest dostępne na każdej stronie, jeżeli nie znajdujsz w nim uzasadnienia albo nie pytałeś w odpowiednim do tego miejscu, to kto wie, być może właśnie dlatego.

Czekam na ostrzezenie albo zbanowanie, nie mam watpliwosci ze bedzie zedytowane bo krytykuje wladze

Dobre, dobre :lol:

Widzisz stawiasz mnie trochę pod ścianą, bo akurat dodałeś krytykę w dziale do tego przeznaczonym, gdzie są dziesiątki jeżeli nie setki takich uwag a nawet gorszych...i nie przypominam sobie abym kogoś za to wyrzucił.... gdybyś tak mógł w innej kategorii lub jakimś czysto wędkarskim temacie to napisać to jak najbardziej służę pomocą.

Pozdrawiam i zycze zmiany podejscia a aktywnosc uzytkownikow wzrosnie.

Dziękuję za uwagi, wszystkie w odpowiednim dziale i tematach są dla mnie cenne, choć akurat aktywnością na tym forum nie musisz się przejmować. Statystyki odwiedzin 9 rok z rzędu są wzrostowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.