Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Witamy w zachodniopomorskim


artech

Rekomendowane odpowiedzi

Arteh ratuj :lol: Wygrałem przetarg na działkę w Mrzeżynie z linią brzegową rzeki Rega 200m od mostu drogowego za którym jest port. Na stronie Okregu Szczecin pisze tylko: 7. Od stacji pomp"Rega" ( biała pompa) w rejonie m. Trzebusz do mostu drogowego w Mrzeżynie.

Trzebiatów

Obręb ochronny zakaz wędkowania od 20.03 do 31. 05

A co poza tym okresem i jakie są opłaty za ten odcinek rzeki. Nic nie pisze o przynętach, czy to odcinek nizinny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tu Piotrek. Witam wszystkich :grin: Jestem ze Szczecina dz.Pomorzany. Na rybki pomykam już będzie ponad 18 lat. Moje tereny łowieckie to najczęściej Cegielninka, Dziewoklicz a jak mam więcej czasu to kanały koło Radziszewa. Jeśli chodzi o preferencje sprzętowe to dominuje spinning i feederek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich!!

Mieszkam w Szczecinie (os.Zawadzkiego) i w okolicach Szczecina staram sie wędkować, spinning, feederek trochę spławik.

Wędkuje od małego, ostatni co prawda miałem trochę przerwy ale mniej więcej od września wróciłem do wędkarstwa i walczę z zachodniopomorskimi rybami;)

Pozdrawiam wędkarski Szczecin!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam serdecznie. wędkuje przewaznie na spławik czasami feeder i spining. dotychczas na Odrze ale teraz z racji tego ze bede czesto w okolicach Binowa to sprobuje na tamtejszych jeziorach. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos lowil na jeziorze Binowskim lub Glinna i wie moze czy tam jakies ryby plywaja?
Niestety nie pomogę, ja raczej rzeczny wędkarz jestem jeziorka bardzo rzadko.
jak cos jeszcze ma do uzupelnienia w profilu to prosze o podpowiedz co
Teraz jest wszystko, dzięki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie kolezanki i koledzy po kiju.

Jako żem nowy na forum to odrazu krótko się przedstawię.

Mam na imię Bartosz, lat 30 ( w tym roku stuknie), jestem ze Szczecina (oś. Książąt Pomorskich) i wędkuję od 10tego roku zycia. Ale jak to w życiu bywa, praca, obowiązki, wielośc pasji, mało czasu i wiele innych czynników sprawiły, że ostatnie 2 sezony mam w plecy. Żałuję i obiecuję poprawę :)

Wczesniej łowiłem na pojezierzu Myśliborskim (Dębno Lub, Ostrowiec, Barnówko, Myśla, Kaleńsko, Namyślin), oczywiście i na naszej Odrze, Regalicy (różne odcinki), Dolna Odra, Miedwie, Dąbskie. Wszak wody mamy mnóstwo. Ale nie mam ulubionego akwenu, choć preferuję wody stojące gdzie można stanąć na 2, 3 dni. Lubię gruncik i spławik,, malutkie odnisko, cisze i spokój, a przedewszystkim obcowanie z przyrodą nad wodą. Nie o wynik chodzi lecz o wypoczynek.

W tym roku zamierzam ostro nadrobić. ale przyznam się że nie wiem gdzie ruszyć wiosną...

Tyle wody, ale tak naprawdę żadnej nie znam dobrze.

Ciekawi mnie jezioro Będgoszcz, chcę się wybrać, ale nie wiem z której strony ugryźc tę wodę...

http://wikimapia.org/#lat=53.233578&lon=14.795065&z=14&l=28&m=h&v=1

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich. Nazywam się Łukasz, mieszkam w Szczecinie na oś. Bandurskiego. Moja przygoda z wędką zaczęła się dawno temu na nadodrzańskich kanałach i do dziś darzę je wielkim sentymentem. Wiele lat podstawowym dla mnie łowiskiem były dzikie ostępy międzyodrza w okolicach autostrady. Potem bardziej przestawiłem się na jeziora, nie mam jednak stałego łowiska, taki trochę ze mnie niespokojny duch bo łowiłem na bardzo wielu wodach wokół Szczecina i dalej na pojezierzu w stronę Szczecinka, nigdzie jednak nie zagrzewam miejsca i chyba nie ma wody którą mógłbym nazwać "swoją". Najczęściej ostatnio bywam nad Ińskiem, Miedwiem no i oczywiście Odrą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, Witamy !!!!

a propos naszej siły to ja ze swojej strony wychodzę

z propozycją jakiegoś spotkania szczeciniaków na piwku czy czymś podobnym :D

wszyscy sie bratają czemu Szczecin miał by być gorszy :D

jeżeli będzie jakiś odzew to założę nowy temat i tam się już dogadamy

czekam na propozycje

Pozdrawiam Wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze powodzenia. Tez mialem zerwane sciegna, Co prawda kilka lat temu ale co to byl za bol. Do sportu wracalem okolo pol roku. Zycze szybkiej i udanej rehabilitacji.( Jakbys mial problem z rehabilitantem to moge polecic swojego, co prawda to nie dziewczyna ale postawil mnie na nagi:) Musialbym sie dowiedziec czy jest jeszcze w Polsce bo teraz kazdy wyjezdza:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie X dzieki wielkie za słowa otuchy:)

Odnośnie rehabilitanta to chętnie dowiedziałbym się któż to taki.. no i wogóle jak tam przebiegała operacja..

Wojciech na te piwko (ewentualnie 2:D ) też wpadne:)...tzn dziewczyna mnie podrzuci:D wiec mozna sie jakoś umówić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.