Skocz do zawartości
tokarex pontony

Podlasianie.


keri

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie "trudną rybę" mam jeszcze zbyt nikłe doświadczenie w łowieniu tej ryby i wyniki nie są rewelacyjnee.. Ale w tym roku mam zamiar wszystko nadrobić .. :)

Szkoda, że Supraśl była zatruta rzeka poniosła naprawde wielkie straty.. oto krótki artykuł który napisał mój znajomy Klik przykre.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szkoda, że Supraśl była zatruta rzeka poniosła naprawde wielkie straty.. oto krótki artykuł który napisał mój znajomy Klik przykre.. ;/

Suprasl szybko wraca do normy. To zatrucie miało miejsce w okolicach Gródka i tylko tam były szkody.

Ryby jest naprawde sporo, dzisiaj to potwierdziłem ładnym połowem leszcza płoci.

ps

Pozdrów Pafka od Irka :wink::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
niedlugo pewnie sie okaze ze wszyscy na forum sa z podlasia
Dwa miesiące od w/w posta a Podlasie nie zdobyło forum.

Pojawili sie nowi koledzy z mego regionu "śledzikowego" ale sie za bardzo nie ujawniają skąd są.

Koledzy wstydzicie sie czy po prostu zapomnieliście. :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witka panowie. Ja 24 sierpnia wyjeżdzam do Plosek, bliżej może komuś znane jako "Ptasia Osada". Jedzie się z Zabudowa w strone Lublina, lecz po paru kilometrach skręca się w las. Otóż domki są nad Narwią, więc żyć nie umierać;) Biore 3 wędki. Spining , Żywcówka i Okoniówka. Jutro mam urodzinki ( :cool: ) więc może jeszcze coś z wędkarstwa przybędzie. Mam takie pytanko . Czy w okresie 24-27 sierpien wybiera się ktoś nad narew w tamte okolice. Moglibyśmy się spotkać i powędkować wspólnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Plosek wędkowałem tylko parę razy a w ostatnich czasach nie. Byłem tam ostatnio na początku sezonu 2006 w maju i wyniki takie jak w całym NPN tzn średni okonek i około wymiarowy szczupak. Nic szczególnego mnie ani nikomu z moich znajomych tam sie nie uczepiło przynęty. Nie można jednak powiedzieć ze region Plosek jest słaby :wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagnuM, :lol: nie bede tam :sad:

powiem szczerze, ostatnio jestem na rybach chyba zbyt często i czas na wędkarski urlop :lol::lol::lol:

myślę tylko o jakimś jednym, może dwoma wypadami na ryby w sierpniu.

Wrzesień i październik to te miesiące kiedy będę na d wodą częściej niż w domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wróciłem ;) Tzn. wróciłem wczoraj, ale nie miałem już siły pisać.

Wyniki?

Bida z nędzą :neutral: Razem 6 szczupaczków, z czego jeden 46 cm, reszta to pistolety po 20 cm. Pare szczupaczków mi się spięło, lecz nie były większe niz 25 cm. Prawie wszytkie złowiłem na Alge 1. O dziwo nie łowiłem na tym odcinku rzeki co Ptasia Osada, lecz koło ośrodka "Narew" , który, defacto, nie był daleko od w.w miejsca;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Patryk, MagnuM, keri, i inni. Wwitam wszystkich.Widze, że na wstepie walnąłem gafe, bo przedstawiłem sie na forum(ogólnym) a o naszych podlasianach zapomniałem :), więc mam na imię Maciek,mam 25 lat, studiuje, pracuje, óczywiście ryby i ja to Nas dwoje, hehe, głównie jeżdże na Siemianówkę, czasem na rzekę Swisłocz(dziś nawet byłem złapałem ok 30 płotek na przepływankę)na granicy z Białorusia, lubie bardzo wędkować na jeziorach, a że ich za bardzo nie znam licze na Waszą pomoc, także chciałbym poznać bliżej Biebrze, Bug i Narew, Czasem wędkuje na starorzeczach. Jestem raczej aktywnym goście, w wolnym czasie rower, siłownia to podstawa, narty(bardzo amatorsko :) ) Pozdrawiam wszsytkich i licze na miła współpracę. PS czy na forum w zakładce podlaskie mamy temat coś w stylu "Jak było na rybach?" jeśli nie to może załóżmy taki temacik, wtedy bedziemy mogli chwalić sie naszymi wyjazdami, gdzie byłiśmy, kiedy jedziemy itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo że Podlasie rośnie w siłę na tym forum.

czy na forum w zakładce podlaskie mamy temat coś w stylu "Jak było na rybach?" jeśli nie to może załóżmy taki temacik, wtedy bedziemy mogli chwalić sie naszymi wyjazdami, gdzie byłiśmy, kiedy jedziemy itd
Nie ma takiej zakładki bo pewnie świeciła by pustką, przynajmniej do tej pory.

Nasza obsada na forum jest kilku osobowa i to w porywach. Wszystkie wieści z nad wody piszmy TU: http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=3113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keri, widzialem , że jest cos takiego na umawialni, tak tylko chciałem się upewnić, bo forum ogólnym jest właśnie taka zakładka o której mówiłem, właśnuie amło nas, ale będziemy werbować nowych :), jak już pisałem byłem dzis na rybkach na rzece świsłocz, dokładnie 28 płotek i 2 ukleje, mała rzeczka , ale można sobie połapać, jet dużo klenia, płoć, jaź, troche szczupaka i okonie, słyszałem też że zdarza się czasem jeszcze karaś, jakby ktoś chciał więcej info, prosze pytać , pracuje akurat w tamtym rejonie więc tą rzeczke znam jak własna kieszeń :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keri, nie występuje na 99.9 % , 2 przypadki suma były , czy też sumika, ale pstrąga tam nikt nie złapał, przynajmniej przez ostatnie 3 lata nie było takiego przypadku, bo akurat tyle czas tam pracuje, rzeka kiedys była bardzo rybna ponoć, ale pare lat wstecz prawdopodobnie ścieki z zakładów białoruskich zanieczyściły mocno rzekę mamy co mamy, na tej rzece obowiązuj zakaz wstępu na pas drogi granicznej, a więc do rzeki, jest to zakaz wojewody, w rejonie przejścia jest zakaz i w obrębie mostu kolejowgo, jak potrzebne bliższe informacje to mogę podać pomiędzy jakimi znakami obowiązuje zakaz a tak to nalejlepiej zgłosić telefonicznie do Straży granicznej , że będzie się wędkowało. Z mostu przejścia granicznego w Bobrownikach bo tam znajduje sie przejście graniczne widać olbrzymie klenie i mase mniejszych, ale tam jest zakaz połowu właśnie :( . Nie mam wagi w oczach ani też metrówki, ale sa to klenie napewno większe niż 50 cm i to leciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arnoldo, dzięki za info o Świsłoczy i jej rybostanie.

Słuchy chodzą rożne o tej rzece ale prawda jest tylko jedna :wink: byłem tam tylko dwa razy i to ładnych parę lat temu.

sa to klenie napewno większe niż 50 cm i to leciutko.
:roll: narobiłeś mi smaka na takie klenicha. Pięknie muszą walczyć takie 50 :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Witam Podlasian:-) Nie bede sie ukrywal i rowniez dolacze do waszego grona. Od razu mam pytanko - czy wiecie jak wyglada sytuacja z ryba na zalewie w Krynkach i na starej zwirowni w Koplanach? Pytam bo planuje tam wyskoczyc w najblizszym czasie a nie chce od razu zrazic sie do takich zbiornikow w okolicy polskiej stolicy sledzia czyli Bialegostoku ;-)

Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszelkie informacje

PS. Keri (Irek) nie pracujesz przypadkiem z Arturem G? :-)

Udanych polowow :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialawy, witaj i się nie ukrywaj :grin: .

Na Twoje pytanie co do warunków na w/w zalewach to nie pomogę bo po prostu tam nie bywam.

Keri (Irek) nie pracujesz przypadkiem z Arturem G? :-)
Raczej nie.

Przynajmniej na ta chwilę nie kojarzę Artura G. :???: naświetl mi priv, może znam go nie koniecznie z pracy.

Pozdrawiam

Udzielaj się na forum częściej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.