Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Irlandia


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 year later...

Witam, mam na imie Michał i mam 27 lat. Jestem nowy na tym forum i niebardzo wiem jak sie poruszac na forach. Mieszkam w Tralee i wędkuje przewaznie na oceanie . Mam pytanko do Tomaszka , oriętujesz sie czy w Kerry wystepuje gdzieś szczupak??? W sklepie wędkarskim powiedziano mi że najblisze łowiska szczupakowe są w Macroom a to 50 mil od Tralee :neutral: z góry dziękuje za pomoc . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Hejka wszystkim z co.Kerry.

Mieszkam w Tralee i chetnie sie dowiem gdzie lapiecie jakies fajne rybki.

Dopiero moja przygoda z lowieniem nad oceanem sie zaczela wiec wszystkie wskazowki mile widziane.

Interesuja mnie glownie ryby smaczne i waleczne :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow z tego co wiem to w okolicy Tralee jest Fenit i calkiem ciekawe dlugie molo dobre na polowy z gruntu jaki i kilka w tej okolicy plazy ,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fenit to raczej szkoda paliwa. Ostatnio nawet makrele tam nie biora.Tydzien temu przy mnie koles zlapal dogfisha ok. 1,5kg i tyle tam ryb widzialem. Wiatr do tego dmucha niemilosiernie. Zapomnialem dodac ze jeszcze dobrze biora kraby :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak to zapraszam do co.CLARE tutaj zawsze cos mozna zlapac tym bardziej ze sezon w pelni albo na ocean kutrem tam to dopiero sa okazy !!!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.