Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Urządzenie do wiązania haczyków.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiązarki są do d.... Mam już swoje lata i z bliska coraz gorzej widzę. Kilka lat temu pomyślałem, że trzeba zmienić moją technikę wiązania. Była bardzo skomplikowana ale skuteczna. Pod jednym warunkiem. Że widzisz! Pogmerałem na necie i znalazłem. Teraz mogę uwiązać hak prawie po ciemku. I trzyma się!!! Jak znajdę chwilkę to nakręcę filmik jak to zrobić. Pewnie większość z tego forum zna te wiązanie. Ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Wiązarki są do d.... Mam już swoje lata i z bliska coraz gorzej widzę. Kilka lat temu pomyślałem, że trzeba zmienić moją technikę wiązania. Była bardzo skomplikowana ale skuteczna. Pod jednym warunkiem. Że widzisz! Pogmerałem na necie i znalazłem. Teraz mogę uwiązać hak prawie po ciemku. I trzyma się!!! Jak znajdę chwilkę to nakręcę filmik jak to zrobić. Pewnie większość z tego forum zna te wiązanie. Ale...

Zapomniałeś o nas. Jak nie masz kamery to chętnie pomogę i podjadę do Ciebie ze sprzętem. Wezmę ze sobą kamerę, żyłkę i 20szt 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

widze ,ze temat dawno nie odswiezany...ale moze ktos tu jeszcze zaglada...

panowie,po co sie spierac czy maszynka do wiazania haczykow jest potrzebna czy nie.przeciez sa juz na rynku haczyki , ktorych nawet nie trzeba wiazac.wlasciwie trzeba ale nie wiazac a tylko oplatac.zadnych wezlow,supelkow,petelek.

w sprawnych palcach zajmuje to jakies 5 sec. i tyle samo trwa odwiazanie haczyka.

mozna je wiazac majac slaby wzrok czy zmarzniete palce.

jakis amerykanski patent.banalnie prosty.

nie wiem na ile jest to nowosc i na ile sprawdzona ale dzis takie wlasnie haki widzialem na targach i kilka zamowilem.

pozdrawiam

bifa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bifa ciekawe rzeczy opowiadasz, pierwsze slysze i ciekawy jestem jak to wyglada, ja posiadam w swoim arsenale ten plastik sraxona (elektryczna maszynke uwazam za zbedna w moim przypadku) i przed wyjsciem na ryby zawsze 3-4 haczyki zawiaze, zdarza sie tez i na rybach jak jest nudno, nie mam z tym najmniejszego problemu a uwazam ze to bardzo ulatwia zycie, mala rzecz a cieszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bifa ciekawe rzeczy opowiadasz, pierwsze slysze i ciekawy jestem jak to wyglada
Kolega bifa, chyba ma na myśli haczyki z oczkiem

panowie.zadnych oczek.haczyk nawet nie jest "rozklepany" na koncu.

Napisalem , ze sprawne palce wiaza go w 5 sec.chyba nawet szybciej...5 sec. to ja wiazalem za pierwszym razem haczyk rozmiaru 12.fachowiec w 3sec.

no i samo mocowanie jest mocniejsze bo nie ma wezla a wiadomo , ze supelek oslabia zylke.

fajna rzecz gdy musimy skrocic przypon.wystarczy odwiazac sam haczyk,zawiazac go wyzej i odciac zbedna zylke.bez oddzielania przeponu od reszty zestawu.

pozdrawiam

bifa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
bifa ciekawe rzeczy opowiadasz, pierwsze slysze i ciekawy jestem jak to wyglada
Kolega bifa, chyba ma na myśli haczyki z oczkiem i zwykły "węzeł bez węzła". Przynajmniej z jego opisu tak wnioskuję.Jakieś fotki z wiązania (mocowania)... intryguje mnie to hehe. Podrzuć cokolwiek
bifa a mógłbyś wrzucić jakiś link do takich haków bo jakoś bez konkretnej nazwy to nie znajdę

Panowie,wszystko wyjasniam w tym temacie:

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=12166

Przepraszam ale wczesniej nie moglem odpisac ze wzgledow nazwijmy to "marketingowo-rynkowych"(nie chcialem wpychac sie komus na rynek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.