Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagań zbyt wielkich nie mam, nie ściągam fikołków z neta :razz:

Ale jako Wysoki Sąd moderujesz haczyk i jesteś Matka Polka więc net ma być bez zarzutu.

Pamiętaj że user ma prawo być dobrze moderowany :razz:

A fikołki czy inne bunga - bunga to już nie nasza sprawa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Net bez zarzutu tak tak, ale bez przesadyzmu...nie potrzebuję Bóg wie ile Gb :wink: O to mi w sumie biega, bo dotychczasowy transfer nieźle mnie wnerwia. Czasem jakiś tydzień przed kolejnym okresem rozliczeniowym mam taaaaaakieeeeeegooooo zamulacza, że zanim wgra mi się jakaś strona to zdążę wyskoczyć na zakupy, po drodze obskoczyć z kijem rzekę, wrócić ugotować obiad.... i to jeszcze jak źle się wgra - opcja "odśwież" i tak w koło Macieju :evil:

Ja się po prostu wrąbałam i to za gigantyczne pieniądze. Pipa jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Madi nie przejmuj się, człowiek uczy się na błedach, najważniejsze jest żebys tych samych błedów powtarzała :) Call center generalnie ma wieksze mozliwości niż BOK. W call center siedza ludzie którzy zajmuja sie tylko sprzedażą i czasami moga naginać pewne zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi nie przejmuj się, człowiek uczy się na błedach, najważniejsze jest żebys tych samych błedów powtarzała :)

Oooo i tu masz świętą rację :grin:

Call center generalnie ma wieksze mozliwości niż BOK. W call center siedza ludzie którzy zajmuja sie tylko sprzedażą i czasami moga naginać pewne zasady.

Dlatego czekam cierpliwie na fona z ich strony. Kiedyś już do mnie tarabanili i uprzejmie poinformowałam, że na początku marca kończy mi się umowa w Erze. Więc zaznaczyli i ponoć się odezwą :wink: a odezwą się na pewno :twisted:

Co do samych sieci to doskonale wiem jak to działa, siedziałam w tym kilka ładnych lat, jeszcze gdy to wszystko kulało, a kończyłam tę przygodę gdy sam Play dopiero wchodził na rynek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę jak bardzo się cieszę :mrgreen: Jak mówiłem, tak zrobiłem, rzuciełm prace w IRL i jutro już wracam do Polski, siedzę już dosłownie na walizkach :grin: To będzie piękny rok.

A moim opisem dolnym się nie sugerujcie, wstawiony dla humoru z cyklu usłyszane nad wodą. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie przypomniałem chyba najlepszego zapaśnika w histori tego sportu , ciekaw jestem gdyby był młodszy o 15 lat i troche go ktoś podtrenował z innych technik walki wręcz , :mrgreen::mrgreen::mrgreen: pewnie ciężko byłoby dopasować rywala do równorzędnej walki w MMA. W zapasach niepokonany przez 13 lat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche głupie ale napisze, wczoraj z Kątów Wrocławskich wiozłem gadżety karpiowe od kulek po namioty, wyszystko Tandem Bait i było tego prawie 2tony.

szkoda ze trzeba było rozladowac w Poznaniu a nie w domu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote bieg Justyny na 30 km , mam nadzieje że Marian Bjoergen nie wystarczy astma a symbicortu zaczne brakować po 15 km. W biegu startują cztery norweżki , napewno będą blokować justyne i próbować wyklarować dogodną pozycje dla "Mariana"

Mam nadzieje że to wszystko na nic , symbicort , astma , i przewaga liczebna zostaną pokonane przez ambicje i wole walki.

Trzymam kciuki za Justyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna powinna wycofać się z tej paraolimpiady. Przecież większość Norweżek w ostatnim czasie zapadła na astmę. Może naukowcy powinni zakwalifikować astmę jako chorobę zakaźną i zawodową sportowców :roll:

Podziwiam Kowalczyk za wolę walki i za to ze nie poddaje się pomimo braku astmy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć... sportowców zmagających się z astmą jest wielu. Czytałem komentarze dotyczące „chorych” sportowców i nikogo w Polsce nie interesowało, że po medale igrzysk olimpijskich sięgali Otylia Jędrzejczak, Robert Korzeniowski i Leszek Blanik chorując na astmę.

Ponoć... lekarze twierdzą, że leki na astmę nie pomagają zdrowym sportowcom. Dlaczego są zakazane?

Ponoć... lekarz polskiej kadry twierdzi, że: "Najnowsze badania pokazały, że lekarstwa na astmę nie poprawiają znacząco zdolności do wysiłku fizycznego". Cztery sekundy dla takiego lekarza może są mało znaczące :roll: .

Bardzo kibicuję Kowalczyk. Życzę, aby na 30km wybiegała złoto. Może doprowadzi do takiego wysiłku, że tym razem Norweżce uleje się z górnego i dolnego otworu.

___________________________________________________________________________

Przychodzi Marit do lekarza, a lekarz do niej: Mam dla pani złą wiadomość. Bjoergen na to: Co, wyzdrowiałam? A lekarz: Gorzej! Justyna Kowalczyk też zachorowała. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć... lekarze twierdzą, że leki na astmę nie pomagają zdrowym sportowcom. Dlaczego są zakazane?

Nie wiem czy nie pomagają zdrowym, ale wiem jak działają, bo zażywałem wiele lat np. Berotec na sprawy astmatyczno- alergiczne.

Działanie jest mniej więcej takie, jakby w sekundzie ktoś otworzył dopływ tlenu do płuc. Jak ktoś chciałby pokazać człowiekowi sprzed wieków jak działają lekarstwa to leki astmę były by najbardziej spektakularnym przykładem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Wirtualnej Polsce ciekawe słowa wypowiedział trener Justyny , sugerował ironicznie że skoro Marian Bjorgen zażywa leki na astme to Justynie można podawać EPO bo ma za mało hemoglobiny we krwi , było by ok gdyby chodziło o samo zdobywanie medali- bo sport to już napewno by nie był.Słuchałem też Roberta Korzeniowskiego który po olimpiadzie miał pretensje za bezpodstawne zarzuty Justyny do chorej Marit (Marian). Kurcze marzy mi sie program np. u Tomasza Lisa gdzie z jednej strony siedzi Korzeniowski a z drugiej strony trener Wieretielny , ciekaw jestem czy niedoszłoby do udowodnienia Korzeniowskiemu oszukanych medali , chyba wszyscy pamiętamy że w chodzie był dość długo na topie, podobnie jak Marian Bjorgen w narciarstwie. Do tego z publiczności wylosowałbym dziesięć przypadkowych kobiet w wieku 19-22 lata sadzając je na rowerki treningowe , połowie dałbym symbicort a połowe zostawił na czysto - pod koniec programu można byłoby ocenić kto szybciej pedałuje ...

Dla mnie całe te mistrzostwa powinny zostać zbojkotowane przez czyste zawodniczki , niech biegną tylko astmatyczki. Żal mi Justyny bo jest naprawde w niesamowitej formie, jest cholernie ambitna i ma to co lubie w sporcie-zaciska zęby i do ostatniego oddechu idzie ile tylko da rade.

Inne myśli podpowiadają że może chodzi o jakiś farmakologiczny wyścig , może Marian Bjorgen jest sponsorowana przez firme wytwarzającą Symbicort , jeżeli astma jest chorobą powszechną wsród sportowców to może udowadniając minimalne działanie specyfiku na astme będzie można wprowadzać co chwila to nowe leki które będą jeszcze mocniej dopalać ......skoro symbicort można to czemu nie coś mocniejszego. A jeszcze jedno może jest jakiś alergen który chwilowo (podczas badania i rozpoznania choroby) stosowany powoduje wystąpienie astmy , skoro Korzeniowski miał astme i miał medale to czemu sobie tej astmy nie zafundować i nie dopalać sie symbicortem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie robi sensację, wiadomo jak wygląda obecnie sport wyczynowy, kolarze to też sami astmatycy. :mrgreen: Zdecydowała się wejśc w ten 'biznes' ze świadomością jak to wygląda(tzn. że na owsiance się nie robi takich wyników), a takie "odkrywanie Ameryki" po zajęciu miejsca innego niż pierwsze to brak klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Świat długi i szeroki wszyscy szukają sposobów, aby wspomagać swoje ciało fizycznie i psychicznie. W sporcie jest tak jak w prawie, jeden zakaz powoduje obejście go innym, bardziej wyszukanym. Tak samo jest w sporcie wyczynowym, chemia pomoże mierniakowi osiągnąć lepsze wyniki.

Nie mówił bym o braku klasy. Zwróciła uwagę na coś, co zaczyna być zbyt powszechne w śród sportowców. Myślę, że gdyby w ostatnim czasie nie przybywało tylu chorych mistrzów :smile: nie było by sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie robi sensację, wiadomo jak wygląda obecnie sport wyczynowy, kolarze to też sami astmatycy. :mrgreen: Zdecydowała się wejśc w ten 'biznes' ze świadomością jak to wygląda(tzn. że na owsiance się nie robi takich wyników), a takie "odkrywanie Ameryki" po zajęciu miejsca innego niż pierwsze to brak klasy.

Brak klasy ? To bardzo dobrze że odezwała sie w tej kwesti , myśle że gdyby nie ona pewnie dalej nie miałbym pojęcia o tym incydencie. A wyniki i medale jakimi może sie pochwalić Justyna w pełni ją do tego upoważniają, bo po co miała by sie odzywać zawodniczka z klasyfikowna w czwartej dziesiątce.Petra Majdic też nie trzymała gęby na kłódke , też jest niezadowolona z astmy swoich norweskich rywalek. Ona według mnie też mogła coś zarzyć podczas biegu olimpijskiego w którym wystąpiła ze złamanymi żebrami ale nie zrobiła tego a i tak wywalczyła brązowy medal - to jest sport ! Była trzecia ze złamanymi żebrami ale gdyby była zdrowa to mogłaby być pierwsza! A Bjoergen jest pierwsza dzieki swemu lekowi a bez niego pewnie byłaby dwudziesta.Trzeba mieć honor.

W sporcie powinno być tak że wygrywa ten który ciężej trenował i ma ku temu talent a nie specyfik którym można sie doładować pod przykrywką choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygooglowałem w sieci :

"Salbutamol dodał jej skrzydeł?

Ową tajemniczą substancją wspomagającą, jaką zażywa Marit Bjoergen, jest salbutamol. Faktycznie, istnieje w wykazie WADA (World Anti-Doping Agency). Jego koncentracja w moczu większa niż 1 nanogram na mililitr jest niedozwolona. Salbutamol powoduje rozkurcz oskrzeli i poprawę wentylacji płuc.

Salbutamol jest główną substancją leku, jaki zażywa Bjoergen - symbicortu. WADA i FIS zezwoliły Marit na korzystanie z tego leku w 2009 r. Efekt był piorunujący.

Na inaugurację sezonu Pucharu Świata 2009/2010 w Beitostoelen Bjoergen dołożyła rywalkom pół minuty na 10-kilometrowej trasie! Była to różnica kolosalna w porównaniu do ostatnich zawodów sezonu 2008/2009 z marca, które ukończyła jako 20., ze stratą dwóch i pół minuty do Kowalczyk!

Cudowne działanie symbicortu mogliśmy zaobserwować także w Vancouver, gdzie Bjoergen zdobyła trzy złote medale, a z Kowalczyk przegrała tylko raz, na dystansie 30 km ze startu wspólnego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.