Skocz do zawartości
tokarex pontony

Biedna Łódź zawsze bidna i na końcu :(


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

tak przez sentyment tu zajżałem - bo mimo że ostatnie kilka lat mieszkałem w Warszawie to w LD się urodziłem, skończyłem tu szkoły (jedną nadal kończę) i do PZW też w LD się zapisałem (dopłata do mazowieckiego ;))

I jak zwykle nasz rejon bidny i na szarym końcu, a przecież wiem, że są na forum wędkarze z Łodzi a także Ci co w Łodzi wędkują - no ostatecznie Ci co wędkują z łodzi :lol:

Wpisujcie się!

PS.

Pisząc o Łodzi oczywiście mam na myśli całe województwo - Zgierz, Pabianice, Aleksandrow itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

O siemasz Zgierz :!::lol:

Najbliżej Zgierza to wędkowałem na komercjakach - Glinnik i Ciosenka.

Przez Zgierz często jeżdżę (jeździłem) bo mam działkę pod Ozorkowem (w Słowiku) na której mieszkamy (zwykłem byłem miszkać) każdego lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: hehe ja za to mieszkam w Zgierzu a działkę ma w Parzęczewie, a na ryby jeżdżę do Dzierżąznej okolice Białej jak nie mam za dużo czasu, a jeśli takowy jest to jadę na Wartę pod tamę , dziś wlasnie byłem w ośrodku rekraacyjnym gminy Zgierz ale ogólnie było kiepsko jak na możliwości tego zbiorniczka.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Nie ma więcej nikogo

Jeszcze jeden z Łodzi witam Kolegów.

Łowie głownie na tyczke lub feedera.

Łowiska które odwiedzam:

Psary,Cesarka,Stryków,Małyń,Piorunów,rzeka Warta,dopływy Neru,bardzo rzadko Glinnik,Ciosny,Pacyfik,Bzura.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chociaz zawsze mozna skoczyc na pobliski stawik np.: przy Rydza-Śmigłego :lol::lol: kwestia tylko tego czy ktos lubi hałas (tramawaj przejezdzia co 6 minut - rydza Śmigłego przelotowa przez Łódź) - no ale to żart bo już wolne czekać do wakacji (ktore jeszcze mam:) ) niż iść nad taka kałuże :P

btw.

Mieli czyścić Ner i jakoś go czyszcza i czysza a dna nie widac :evil:

PEACE dla łodziaków i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Wielunia :cool: Do rzeki Warty mam troche daleko ok 20 km. Nad Warte jezdze ale to tylko czasami w weekendy, a gdyby nie stawy do ktorych mam ok 0,5 km to nie miałbym gdzie łowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.