Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Biedna Łódź zawsze bidna i na końcu :(


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam!

Jestem ze Zduńskiej Woli (Kolo Sieradza) niestety nasze wojewodztwo nie obfituje w lowne akweny ale jest pare na ktore mozna sie wybrac osobiscie polecam Zal.Sulejowski w Tomaszowie Mazowieckim u mnie w miescie tez jest Zalew Kempina ale jest w nim brudna woda wpuszczaja do niego scieki...:/ wiec tu nie lowie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam serdecznie i ja Z samiuśkich SKIERNIEWIC u nas to dopiero jest nyndza z wodami żeby nie rzeczka Rawka i moja ukochana i najczęściej odwiedzana Bzurka to chyba bym był zmuszony łowić na patelni zwanej ZALEWEM SKIERNIEWICKIM [albo na stawiku koło kościoła] a i zapomniał bym o łowisku w Bełchowie i na Uchaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam p CHELKA zbiornik cieszanowice to woda płytka max 3.50 metra i to w rowie kanale a tak średnio 1.50 z opowiadań wiem że rybska są poważne .

są duże karpie do 15 kg duże sumiki 15kg i sandacze 10kg

opowiadano o strasznej żeżi zimą na lodzie woda płytka szybko zamarzła białą rybe to samochodami wyworzono.straszono mnie że rybska są z tasiemcem ja nic takiego nie zauważyłem równolegle z nami byli kolesie na sulejowie i wyniki podobne ze wskazaniem na cieszanowice może sie nie zachwyciłem ale z braku laku to i kit dobry

pozdrowionka do zobaczyska na łowisku :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
cze elektrochemik :smile: a co pływa w Warcie koło Warty ?? jak tam tegoroczne winiki ??

Można grubego leszcza wyciagnac,płocie...

Na spinning kolega wyciagnal kilka szczupaczków i okoni ...

Dzisiaj nawet byłem na Warcie, ale słaby wynik 3płocie.A wszystko przez to, że jakiś drapieżnik ganiał strasznie w moim łowisku... Wieczorkiem też się przejade.

W końcu można na rezerwacie u nas łowić, więc tam ryba jeszcze nei jest tak przepłoszona.Może się coś wyciągnie.

Zapraszam do Warty i pozdrawiam wędkarzy z łodzkiego.

Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolege z nad Warty. To trzecia co do wielkosci rzeka w polsce zawsze mi sie podobała mam duży sentyment do niej tu sie wszystko zaczeło znaczy cała przygoda

z wędkami,na tej rzece się uczyłem wędkować tu mnie zarażono tą pasją.

Myślę że ta woda jest zapomniana przez wędkarzy z Łodzi(od sieradza do zalewu Jeżiorsko)wiosną ryby zzalewu idą na tarło do rzeki za nimi idą drapierzniki.

i tak to sie wszystko kręci

pozdrowionka do zobaczenia nad Wartą

edmund :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam jedna rzekę Nie duża ale jest. Tylko kiedyś były tam naprawde duże okazy wpuszczano ryby itp. Były kraty i ryby znajdowały sie na jednym odcinku a tktoś pewnej nocy otworzył kraty i wszystkie ryby poszły w polske i teraz tak nie biorą jak kiedyś. :P A skąd jestes >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Panowie z okolic Skierniewic ODZYWAĆ sie nie wstydzić sie zdradzać swoje tajne miejsca bo sezon sie kończy a z rybami w naszych okolicach strasznie smutno a może zawsze ktoś komuś doradzi i coś zdradzi

:twisted::twisted::twisted::mrgreen::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

witam Łodziaków to sie zaczyna na dobre, sezon otwarty ,pogoda superowa ,

a doszły mnie słuchy że ludziska już łowią i mają efekty.

CO DOBREGO NA WARCIE :?: nie interesują mnie złe wiadomości.

Do zobaczenia nad wodą Edmund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Panowie z okolic Skierniewic ODZYWAĆ sie nie wstydzić sie zdradzać swoje tajne miejsca bo sezon sie kończy a z rybami w naszych okolicach strasznie smutno a może zawsze ktoś komuś doradzi i coś zdradzi

:twisted::twisted::twisted::mrgreen::razz:

Ja łowię na zalewie w Skierniewicach. Wyniki miałem w ubiegłym roku nawet niezłe karpie w granicach od 2 - 4 kg, trochę sandaczy, linów, karasi, leszczy ... Wszystko na drgającą szczytówkę i swing tip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.