Skocz do zawartości
tokarex pontony

Biedna Łódź zawsze bidna i na końcu :(


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

To może któryś weekend majowy, 17 albo 18 maj... A może niech to będzie jakieś łowisko bliżej Łodzi zlokalizowane. Na przykład Kotliny, według mnie całkiem niedaleko Łodzi i fajnym łowiskiem mogło by być też jezioro Rydwan...
Nie znam tych łowisk, ale na razie to nie wiemy kto byłby chętny na takie spotkanie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Czyli są już cztery osoby. Tama na Jeziorsku mi by odpowiadała, ale pod warunkiem, że wędkowalibyśmy na zalewie (nie ma szans na znalezienie wolnej miejscówki na Warcie za tamą, tym bardziej w weekend i jeszcze dla kilku osóB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam jestem z łódzkiego dokładnie to mieszkam między łowiczem a głonwem. okeg skierniewice. łowie głównie mroga, bzura, huta józefów, zalew miejski łowicz. startuje ktoś w GP okręgu skierniewickiego??? albo jedzie w tym roku na okręg do rawy mazowieckiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na deptaku i jeszcze impreza imieninowa sie odbywała w dwóch miejscach.

Rybki jak nie brały tak nie biorą ale to norma woda sie jeszcze nie nagrzała na tyle żeby sie rybki ruszyły to nie rzeka tam ryby sie ruszają wczesniej .

Jest tyle teori ilu wędkarzy.

Do zobaczenia nad wodą Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Z tą naszą wodą w Łódzkim to jakieś czary chyba są w tym roku!Kotliny-zero.Krzywie-zero.Skoszewy-zero.Zbiornik Próba-zero.A na hodowlankach-Pacyfic,Ciosenka aż serce rośnie.Na pacyfiku w tym roku-Pierwszy wypad 10 godzin łowienia 24 karpie,1 amur.Drugi wypad 7 godzin łowienia 12 karpi w tym dwie sztuki 3kg.Trzeci wypad-właśnie wróciłem-3 karpie i od groma karasi.Na hodowlankach biorą....A na wodach PZW nawet brania!Coraz bardziej zaczynam żałować że opłaciłem składki.Bo co z tego że mogę łowić w wodach PZW jak one są jak na moje oko"MARTWE".Na kotlinach byłem w tym roku cztery razy.Super zanęty,przynęty i nawet brania!Mało tego!W ciągu tych czterech wypraw na kotliny nikt na całym zbiorniku nie złapał nic poza mizerną kilku centymetrową płocią!Ta sama sytuacja na Krzywiu.GDZIE SĄ NASZE PIENIĄDZE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4eff90d90e7becaa.html

to jest jeziorsko za tamą Warta.

Złowiłem kilka płocio leszczy ale w południe jak by sie coś odmieniło przestały brać,

i pojechalismy na zbiornik ,bez brania 4godz ,ale wyprawa udana.

W neuprenach kolega brodził srodkiem Warty i dwa jazie po35cm dostał.

O miejsce ciężko ,w południe dużo ludzi rezygnuje i mozna sie załapać.

Do zobaczenia nad wodą Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

dziś idąc na basen do CZMP zaglądnołem na stawy Jana miałm farta,facet złowil karpia 35cm a i bąki są pokażne po 20cm też są łowione ale dużo na żywca sie nadaje po 5-10cm.Ale po co ja to pisze mam zamiar dziś tam iść i czy bedzie gdzie wędke postawić.

Edmund do zobaczenia nad stawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Łódź zamarła na zimę? Zagląda tu jeszcze ktoś? Ja mieszkam od niedawna w Strykowie i powoli zaczynam zbierać informacje o okolicznych wodach pod kątem wędkowania w sezonie.

więc jest tu kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsca zmieniasz szybciej niż ja ciężarki :mrgreen:

Tak to już jest, taka praca

Byłem pod Poznaniem, teraz pod Łodzią, a będę jeszcze w Gliwicach i Pruszczu Gdańskim - wszystko to przede mna w tym roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pruszcz Gdański to i więcej możliwości wędkarskich

mozliwosci to i są, ale czas... yu jest problem, w sytuacji gdy jestem w pracy od 8-18 - tej (20-tej nieraz) nie chce się już na ryby... :(

ale zobaczymy, z wiosną przyjdą pewnie nowe siły, a i nocki jakieś będę mieć, więc w dzień będzie czas na rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zna okolice Skierniewic to niektórzy jeżdżą na rzeczkę Białkę w okolicy Rawy mazowieckiej nie wyciągają tam strasznych okazów ale zawsze coś przywiozą !!No i zostaje rzeka Rawka strrrasznie urokliwa rzeczka do której mam straszny sentyment też się da połowić kropki ai kleń piękny też się pewnie trafi jako przyłów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyciągają tam strasznych okazów ale zawsze coś przywiozą !!

no to niedługo juz tam nic nie będzie :(

a swoją drogą moze zaplanujemy jakiś wspólny wypad?

Jestem otwarty na wspólny wypad ale ja ostatnio tylko rzekę Bzurę trenuje ale Rawka jak pisałem zawsze !!!! :lol::lol::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.