Skocz do zawartości
tokarex pontony

Biedna Łódź zawsze bidna i na końcu :(


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam koledzy!

Mam pytanie: czasami bywam w miejscowoiści Ldzań, są tam w okolicy starego młyna stawy\rozlewiska, rozmawiałem z dwoma wędkarzami na temat opłat i dowiedziałem się że wody te są własnością łódzkiego koła i nie ma szans na zrobienie opłaty i oficjalne wędkowanie, to samo powiedział mi facet w sklepie wędkarskim w Pabianicach...czy to prawda????

Pozdrawiam Robert z Mazowsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam razem z kolegami zaczeliśmy zbierać łodzian w jednym miejscu, niestety aby nie łamać regulaminu nie mogę podać adresu strony zainteresowanych proszę na gg lub zobaczyć dokładniej mój profil :-)

pozdrawiam gralik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stawów w Ldzaniu są koła Pabianickiego tak samo jak zalew w Baryczy z tego co sie orientuję to opłata jest 75 pln za rok dla osób z poza koła. To jak jesteś w Ldzaniu to lepiej podjedź nad stawy do Zygmunta zapłacisz 5 pln i można połapać, mój rekord karp 10,5 kg w tamtym roku. W tym roku jeszcze tam nie dotarłem. I ponoć znów można łowić w Jamborku też tamte okolice i jest każda ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.