Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wielka proźba do wszystkich


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ostatnio moj ojciec stracił sens do życia.Nie chce mu sie nigdzie wychodzic tylko dom praca dom:(.Chce gdzieś staruszka wyciagnąć bo ma przecież dopiero 55 lat.Wiem że kiedyś dużo wędkował,więc to będzie dobry pomysł żeby sie razem na ryby wybrać.:D

Jest tylko jeden problem.Niewiele wiem o wedkarstwie:?.Pomóżcie prosze,piszcie gdzie w wojewodztwie świętokrzyskim warto zajrzec na łowiska, czy pogoda która jest sprzyja czy nie bardzo.Wszelkie informacje jak najbardziej mile widziane

Z góry dziękuje i pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witaj

Nie znam wód w Twoim rejonie, ale proponuje, bys kupił tacie jakiś ...cosik... wedkarskie (kołowrotek, wedka czy nawet stołeczek wedkarski) Powinno sie w tacie obudzić to, co pozostawił kiedys nad wodą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ja bym proponował żebyś namówił tate na wspólny wypad ,pod

pozorem nauki wędkowania[nie wiem czy ty wędkujesz], natomiast nie

znam łowisk wtwojm rejonie, i nie wiele moge pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

jeśli Tato wędkował to mam to samo zdanie co Artech zabierz go na byli jaki stawik i napewno wzbudzi to w nim zajawke, nie wiem jak można stracic sens życia w wieku 55 lat wtedy jest wporzo mozna siedziec na emeryturze cały dzień nad wodą i się lansować nie moge się doczekać tych czasów:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.