Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Foty i fotki filmy i filmiki


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Manku test udany

Wszystko dziala (tylko filmik chyba glosu-dzwieku nie ma)

Zdradz czym ty tam rzucales (rakieta zanentowa to byla ?)

I gdzie byl krecony (Odra?)

I wrzuc jakies z holem "malych" (jak na Ciebie) karpikow

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku dzwięku niema jeszcze bo filmik robiony aparatem foto,jak będzie już kamera myśle ze niedługo to będzie i głos ,narazie zabawa połączona z nauka ,było jednak za ciemno na kręcenie filmu z aparatu.A na filmiku zanęcanie ziarnami za pomocą rakiety i mojego "spoda" z surfkastu.Woda Odra.Filmik zostanie powtórzony za "jasnego dnia".Co do

filmiku z cholem rybki to nie takie proste musza jednak być dwie osoby ale już pracuje i nad tym.Acha Przemku dzięki że zauwazyłes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie ma sprawy

Po prostu jak pisales test to myslalem ze oczekujesz jakiejs oceny i sprawdzenia czy dziala

Hol rybki nie jest takim problemem

Mysle ze stojak (statyw) i jesli biora wlczasz kamere a pozniej to juz tylko od tego jaka duza masz pamiec zalezy ile czasu masz na uwiecznienie brania i holu

Choc wiadomo ze lepiej miec kamerzyste (jeszcze lepiej kamerzystke :lol: )

Powodzenia w kreceniu filmikow

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to łowisko to Odra?
Odra ,odra ,karpik to tylko 8kg i 70cm z ogonkiem małym.
a jak ktos łowi na prąd ?? ;/ albo siatki pieprzone albo coś :/

ale mam nadzieje że Ty nie

napewno nie.

Fotki zaraz wstawie na galerie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, nie czepiam się absolutnie - raczej potraktuj to jako uwagę na przyszłość, jeśli zamierzasz więcej takich kręcić - bo z pewspektywy oglądającego ten klip jest o 50% za długi. Zbliżenie na czcinę, facio płuczący ręce i klamoty na brzegu - to nie potrzebne było moim zdaniem. Po 0:30 powinin być koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

maniek, piękny, nawet nie wiem jak on się w tej Odrze uchował :idea:

widzę że Ty go wypuszczałeś, i dziwi mnie to że Twój kamrat pozwolił Ci go wypuścić :?::idea::grin: ale myślę że mu było w łapy zimno :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cośik ci się pomieszalo wypuszczał łowca a ja kręciłem filmik

kurna, a na 100% myślałem że to Ty :mrgreen::grin: podobny jak brat bliżniak :mrgreen::grin: ale, cóż widocznie zapatrzyłem się na tego koja, jeszcze w życiu nie widziałem takiego giganta :mrgreen::grin::grin::grin::grin:maniek, sorrki że was nie odróżniłem :oops::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.