Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowiska w okolicach Starachowic


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Sory, że tak odkopuję temat, ale dzisiaj pierwszy raz jestem na tym forum. Znam dość dobrze Zalew Brody i Kamienną powyżej tego zalewu. Ostatnio byłem też na Wiórach, ale same płotki. Mam takie pytanie, czy łowi ktoś sandacze na spinning na Brodach? Bo nie mogę się dobrać do tych wymiarowych. Jeśli tak, to gdzie i czy z łódki czy z brzegu. Z góry dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy łowi ktoś sandacze na spinning na Brodach? Bo nie mogę się dobrać do tych wymiarowych. Jeśli tak, to gdzie i czy z łódki czy z brzegu. Z góry dzieki za inf

Ja nie łowię ale nie wiem czy zwróciłeś uwagę ile tam pływało padniętych sandaczy. Nóż się normalnie otwiera bo włodarze PZW nic z tego sobie nie zrobili... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to taki około wymiarowy bierze niemal wszędzie.

Ostatnio byłem tam na nocnych zawodach, to brania były tylko przed zmierzchem i po świcie, w czasie zmroku nawet skubnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.