Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zlot na Mazowszu


Xeo

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Przemku, 10 km. od Płocka.

Jest duże jezioro Soczewka w miejscowości o tej samej nazwie :)

Chłopaki ja jeśli już to nastawiam się na spławik, bo grunt tam nie ma sensu bo się jazgarze bardzo wieszają.

Ale zanętę na tą wodę mam rozpracowaną. Mnie bierze, innym mniej - wystarcza mi 3 kilo zanęty na cały dzień łowienia.

Wiem od miejscowych że są tam nieliche szczupaki i sumy, no i a jakże okonie. Ale w dużej części jeziora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przez dwa miesiące jest zamknięta ulica Popłacińska i jak ktoś chce jechać do Soczewki, jadąc przez most w Płocku od strony miasta, to powinien na rondzie nie jechać w kierunku na Włocławek tylko pojechać na Łąck (Kutno), a następnie za skrzyżowaniem ze światłami zjechać w pierwszą ulicę w prawo (ul. Zielona) a dalej stoją już znaki objazdu.

Informuję tak na wszelki wypadek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, a jak się tam dostac....może zabierzeszz mnie ze sobą.... :wink:

jeśli tylko bedziemy mieć samochód na zlot (niestety jesteśmy jeszcze chwilowo uzależnieni;) ) to nie ma problemu :)))

Podjedziesz do nas i jedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

w Soczewce spęd ludzi

jeden obok drugiego, zabijaja sie o drobnice

ja wole spokojne lowienie a tam wyglada jak kolejka do rybnego podczas super promocji :razz:

dla jadacych z Warszawy polecam Wisle na wysokosci Rydzyna-dojazd: w Imielnicy w lewo do Radziwia i prosto na Rydzyno- miejsce tylpowo Szczupakowe i Boleniowe

Natomiast dla jadacych z Torunia zbiorniki pozwirowiskowe przed zajazdem POD ZAGLAMI na Skokach za DABEM POLSKIM w prawo zaraz przed zniszczonym przystankiem z lewej

W Samej Soczewe jest duze ladne jezioro z kilkoma pomostami osrodkow wypoczynkowych , natomoast ten sped ludzi jest zaraz przy zalewie Wisly przy samej glownej ulicy przebiegajacej przez Soczewke

Jeszcze czesto stoja gromadki wedkarzy w porcie w miejscowosci DUNINOW, jadac z Wloclawka do Plocka-tez glowna ulica

Super jeziora kolo PLOCKA to; GRABINA,CIECHOMICE, ZAZDIERZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja i tak się nie prędko wybiorę...

dopiero co mnie wypuścili ze szpitala i nie czuję się najlepiej :(

ale możnaby zorganizować mały wypadzik nad Zegrze, jak ktoś chętny to możemy się jakoś ustawić ;)

muszę być blisko Warszawy jakby się miało pogorszyć czy coś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
dla jadacych z Warszawy polecam Wisle na wysokosci Rydzyna-dojazd: w Imielnicy w lewo do Radziwia i prosto na Rydzyno- miejsce tylpowo Szczupakowe i Boleniowe

kolego mozesz dokładniej opisać i Wisłę w tych okolicach i dojazd z Warszawy ?? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
dla jadacych z Warszawy polecam Wisle na wysokosci Rydzyna-dojazd: w Imielnicy w lewo do Radziwia i prosto na Rydzyno- miejsce tylpowo Szczupakowe i Boleniowe

kolego mozesz dokładniej opisać i Wisłę w tych okolicach i dojazd z Warszawy ?? :smile:

Ja chętnie pomogę jeżeli jeszce aktualne. Mieszkam obok rydzyna. Niestety jest to żle opisane. Jadąc z Wa-wy, po wieżdzie do Płocka na pierwszym skrzyżowaniu w Płocku przy kościele (imielnica) skręcamy w lewo. Lecimy około 1.5 km prosto w połowie drogi zjeżdzamy z dużej górki (to dobry znak). Znajdujemy się w borowiczkach( A NIE NA RADZIWIU) na skrzyżowaniu jedziemy w lewo. Jadąc prosto tą drogą po ok1.5 KM wieżdzamy na rydzyno. Po prawej stronie mamy Wisłę. Jeżeli chciałby ktoś wybrać się na tę miejscówkę, służe pomocą. Mogę czekać w imielnicy. Jak coś pisać na priv. Może ktoś z Płocka chetny na rybki. Co do ryb- Szczupak, duży leszczyk, niezły karp i po trochę wszystkiego innego. Kawałek dalej mamy jeszcze starorzecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.